Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > MASINA MEA > RENAULT > Masina mea Renault

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 07-09-11, 18:50   #811
GreeN*c0c0
Renault Driver

Stage 3
 
GreeN*c0c0's Avatar
 
Join Date: Mar 2008
Posts: 148
Member of:
[RENAULT]
Default Re: New project renault 5gtl

Praf..
GreeN*c0c0 is offline  
Old 07-09-11, 19:37   #812
Eugen_TL
Renault Driver

Stage 5
 
Eugen_TL's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 5,658
Member of:
[RENAULT]
Default Re: New project renault 5gtl

BAI NENE !!!
PENTRU CE AI DESCHIS ALT TOPIC? AI UITAT CA AI DEJA UNUL CU STRUTO-CAMILA ?
Eugen_TL is offline  
Old 07-09-11, 19:43   #813
fazekasnfs

Stage 5
 
fazekasnfs's Avatar
 
Join Date: Jul 2010
Posts: 3,143
Member of:
[Opel]
Default Re: New project renault 5gtl

pentru ca pe celalalta a inchis cineva!
fazekasnfs is offline  
Old 07-09-11, 20:21   #814
logo

Stage 5
 
logo's Avatar
 
Join Date: Mar 2009
Posts: 389
Member of:
[VW]
[RENAULT]
Thumbs down Re: New project renault 5gtl

ce este frumos merita vazut....
nu te lasa baiete, uimeste-ne cu tuning-ul tau si cu ideile tale nfs-iste, sa vedem ce iti mai debiteaza mintea....
logo is offline  
Old 07-09-11, 23:54   #815
StreetStyle22

Stage 5
 
StreetStyle22's Avatar
 
Join Date: Jul 2007
Posts: 1,919
Member of:
[DACIA]
Default Re: New project renault 5gtl

Frate,eu vin cu mici si cu berea,tu pregateste gratarul..
StreetStyle22 is offline  
Old 08-09-11, 01:20   #816
Eugen_TL
Renault Driver

Stage 5
 
Eugen_TL's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 5,658
Member of:
[RENAULT]
Default Re: New project renault 5gtl

Quote:
Originally Posted by fazekasnfs View Post
pentru ca pe celalalta a inchis cineva!
Ti l-a inchis un moderator... a luat decizia cea mai buna oricum.
Eugen_TL is offline  
Old 08-09-11, 10:06   #817
maverick1508

Stage 5
 
Join Date: Jun 2008
Posts: 4,315
Member of:
[Fiat]
[RENAULT]
[2 Roti]
[SEAT]
Default Re: New project renault 5gtl

Quote:
Originally Posted by fazekasnfs View Post
pentru ca pe celalalta a inchis cineva!
Suferi de amnezie ? Ce vroiai sa faca cand ai zis asta :
Quote:
Originally Posted by fazekasnfs
numai fac nici un video si nici o poza!amterminat cu masina!
???
maverick1508 is offline  
Old 09-09-11, 10:32   #818
fazekasnfs

Stage 5
 
fazekasnfs's Avatar
 
Join Date: Jul 2010
Posts: 3,143
Member of:
[Opel]
Default Re: New project renault 5gtl

nimic .acuma vreau sa fac altcumva un alt project .ceva mai solid
fazekasnfs is offline  
Old 09-09-11, 10:35   #819
fazekasnfs

Stage 5
 
fazekasnfs's Avatar
 
Join Date: Jul 2010
Posts: 3,143
Member of:
[Opel]
Default Re: New project renault 5gtl

......
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	08092011959.jpg
Views:	112
Size:	838.2 KB
ID:	2146256   Click image for larger version

Name:	08092011961.jpg
Views:	118
Size:	627.4 KB
ID:	2146257  
fazekasnfs is offline  
Old 10-09-11, 05:50   #820
Jozsi

Stock
 
Join Date: Sep 2011
Posts: 2
Default Re: New project renault 5gtl

Quote:
Originally Posted by maverick1508 View Post
Asta-i ca sa visam frumos, nu?
Sa-i zica careva in limba lui ca n-are toate tziglele pe casa... 15 topicuri cu aceasi masina, crede ca ala e tuning, nu intelege cand toti ii zic ca e o prostie ce face el acolo si-si bate joc de banii lui (mai ales ca nici n-are prea multi) si poate s-o conduca doar in curte din ce am inteles ca permisul nu reuseste sa-l ia... Si aici nu e vorba ca, comentam aiurea in loc sa-l ajutam dar de atata timp "isi revenea". Nu s-a intamplat pana acum, eh, nici de acum incolo n-o sa se intample.
Cat timp ai pierdut cu "modificarile" astea, stateai si invatai pentru sala aia. Defapt mai bine asa, ca cine stie ce tampenii ai face prin trafic.

PS. Ce se mai aude de cheta/strangerea de fonduri ?
Da intradevar de acord , omu asta e un dezastru , permis nu are si nici nu o sa aiba nici peste 10 ani , dar el isi TUNINGHEAZA masina , are toate jegurile pe acasa , toate ca****rile le are pe acasa ce primeste pe gratis s-au ce gaseste prin gunoaie s-au ce cumpara cu vreo 10 ron ( ca si volanu ala despre care zicea ca ii TUNING o dat 10 ron pe el ) , deschide 100 de topic uri , aaaa va rog frumos ca nu v-am spus nimica despre PROIECTELE LUI , o da ..
Deje incepe cred ca cel putin al 5-6 lea proiect pt masina , amu iara o sa vedeti masina in bucati in poze bineinteles =)) si apoi iara o sa modifice ceva adica nimica pe el(il face mai varza) si iara il pune la loc dupa aceea incepe un NOU PROIECT =)) mor jur ) nu mai pot e distrus omu asta .
Deci sa ma credeti zeci de persoane ii spuneau mai bine sa se lase de meserie dar el tot continua de 2 ani de zile cu jegu ala , si degeaba ii spune lumea sa il vinda ca el tot continua sa bage bani in toate jegurile de sisteme audio , parti ale masinii cand deja cred k de mult isi putea cumpara lejer un opel vectra s-au golf 3 s-au chiar si un logan din 2004...
Hai k asteptam pozele FAZEKASNFS sa vedem ce reusesti tu cu " CRAZY TUNING " vai crazy ii tuningu asta ce vad pe masina ta tatta =))))))
Jozsi is offline  
Old 10-09-11, 06:29   #821
szoke_sz

Stage 5
 
szoke_sz's Avatar
 
Join Date: Aug 2009
Posts: 1,772
Member of:
[VW]
Default Re: New project renault 5gtl

Quote:
Originally Posted by Jozsi View Post
Da intradevar de acord , omu asta e un dezastru , permis nu are si nici nu o sa aiba nici peste 10 ani , dar el isi TUNINGHEAZA masina , are toate jegurile pe acasa , toate ca****rile le are pe acasa ce primeste pe gratis s-au ce gaseste prin gunoaie s-au ce cumpara cu vreo 10 ron ( ca si volanu ala despre care zicea ca ii TUNING o dat 10 ron pe el ) , deschide 100 de topic uri , aaaa va rog frumos ca nu v-am spus nimica despre PROIECTELE LUI , o da ..
Deje incepe cred ca cel putin al 5-6 lea proiect pt masina , amu iara o sa vedeti masina in bucati in poze bineinteles =)) si apoi iara o sa modifice ceva adica nimica pe el(il face mai varza) si iara il pune la loc dupa aceea incepe un NOU PROIECT =)) mor jur ) nu mai pot e distrus omu asta .
Deci sa ma credeti zeci de persoane ii spuneau mai bine sa se lase de meserie dar el tot continua de 2 ani de zile cu jegu ala , si degeaba ii spune lumea sa il vinda ca el tot continua sa bage bani in toate jegurile de sisteme audio , parti ale masinii cand deja cred k de mult isi putea cumpara lejer un opel vectra s-au golf 3 s-au chiar si un logan din 2004...
Hai k asteptam pozele FAZEKASNFS sa vedem ce reusesti tu cu " CRAZY TUNING " vai crazy ii tuningu asta ce vad pe masina ta tatta =))))))
jozsi tu nu ai ceva proiect, ce ne poti prezenta?

abea astept sa vad un tuner adevarat din podgoria.=))
szoke_sz is offline  
Old 10-09-11, 16:04   #822
B XX ADI

Stage 5
 
B XX ADI's Avatar
 
Join Date: Dec 2008
Posts: 2,532
Member of:
[VW]
[DACIA]
[RENAULT]
[DreamWorks Club]
Default Re: New project renault 5gtl

Quote:
Originally Posted by Jozsi View Post
Da intradevar de acord , omu asta e un dezastru , permis nu are si nici nu o sa aiba nici peste 10 ani , dar el isi TUNINGHEAZA masina , are toate jegurile pe acasa , toate ca****rile le are pe acasa ce primeste pe gratis s-au ce gaseste prin gunoaie s-au ce cumpara cu vreo 10 ron ( ca si volanu ala despre care zicea ca ii TUNING o dat 10 ron pe el ) , deschide 100 de topic uri , aaaa va rog frumos ca nu v-am spus nimica despre PROIECTELE LUI , o da ..
Deje incepe cred ca cel putin al 5-6 lea proiect pt masina , amu iara o sa vedeti masina in bucati in poze bineinteles =)) si apoi iara o sa modifice ceva adica nimica pe el(il face mai varza) si iara il pune la loc dupa aceea incepe un NOU PROIECT =)) mor jur ) nu mai pot e distrus omu asta .
Deci sa ma credeti zeci de persoane ii spuneau mai bine sa se lase de meserie dar el tot continua de 2 ani de zile cu jegu ala , si degeaba ii spune lumea sa il vinda ca el tot continua sa bage bani in toate jegurile de sisteme audio , parti ale masinii cand deja cred k de mult isi putea cumpara lejer un opel vectra s-au golf 3 s-au chiar si un logan din 2004...
Hai k asteptam pozele FAZEKASNFS sa vedem ce reusesti tu cu " CRAZY TUNING " vai crazy ii tuningu asta ce vad pe masina ta tatta =))))))
iti iei tu logan din 2004 din ****...cu banii pe care i-a bagat el in masina..si tu debitezi niste lucruri pe tastatura de ma usutra retina....renaultul 5 nu e masina sau ce? mai mult de 4 tuburi de spuma nu a bagat in masina..sa zicem 80 de ron...fibra sa si kit si spray-uri sa zicem 200 ron...pe masina aia mai mult de 1500 ron nu as, plus ce a mai bagat el asa sa zicem 20 de mil...ce logan sau golf 3 sau orice alt de cacat de masina iti mai iei tu cu 20 de mil?
__________________
[size=1]Prea adevarat ca sa fie light ...
Cosmetica auto--Curatare chimica a interioarelor-- Tratamente vopsea--
Curatarea motorului--degresarea jantelor, indepartarea calaminei, polishari profesionale, reconditionari jante, vopsitorie!
https://forum.4tuning.ro/83-car-styli...e-chimica.html
CONTACT 0763096148
B XX ADI is offline  
Old 10-09-11, 19:51   #823
Jozsi

Stock
 
Join Date: Sep 2011
Posts: 2
Default Re: New project renault 5gtl

Quote:
Originally Posted by B XX ADI View Post
iti iei tu logan din 2004 din ****...cu banii pe care i-a bagat el in masina..si tu debitezi niste lucruri pe tastatura de ma usutra retina....renaultul 5 nu e masina sau ce? mai mult de 4 tuburi de spuma nu a bagat in masina..sa zicem 80 de ron...fibra sa si kit si spray-uri sa zicem 200 ron...pe masina aia mai mult de 1500 ron nu as, plus ce a mai bagat el asa sa zicem 20 de mil...ce logan sau golf 3 sau orice alt de cacat de masina iti mai iei tu cu 20 de mil?

Fratica nu intelegi la ce ma referam , el mai bine statea pe fundu lui si isi strangea bani si isi cumpara o masina mai buna
Jozsi is offline  
Old 11-09-11, 00:58   #824
ban_f_2005

Stage 5
 
ban_f_2005's Avatar
 
Join Date: Sep 2009
Posts: 427
Member of:
[RENAULT]
Default Re: New project renault 5gtl

bafta la proiect,mai lasati mai omu in pace sa isi prezinte masina fericit credeti k toti au bani de williams?multi vorbesc si ei nau nici biciclete...
ban_f_2005 is offline  
Old 11-09-11, 01:05   #825
B XX ADI

Stage 5
 
B XX ADI's Avatar
 
Join Date: Dec 2008
Posts: 2,532
Member of:
[VW]
[DACIA]
[RENAULT]
[DreamWorks Club]
Default Re: New project renault 5gtl

Quote:
Originally Posted by Jozsi View Post
Fratica nu intelegi la ce ma referam , el mai bine statea pe fundu lui si isi strangea bani si isi cumpara o masina mai buna

cam greu sa stranga BANI..daca stai sa te gandesti...la ce pretul modificarilor pe care le-a facut la masina...deci eu zic ca si masina asta ar fi ok daca ar investii cu CAP...
B XX ADI is offline  
- Copyright 2024 4Tuning -