Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > MASINA MEA > DACIA > Masina mea Dacia

Reply
 
Thread Tools
Old 30-08-08, 12:45   #16
daman

Stage 5
 
daman's Avatar
 
Join Date: Oct 2006
Posts: 2,372
Default Re: DACIA RAFACUTA

nu prea se potriveste titlul topicului cu masina ta.mai bine puneai ceva despre imbunatatiri dar nicidecum refacuta.oricum ai ceva de munca la ea ca sa o scoti la lumina ca la cum arata acum nu poti spune ca este refacuta.
daman is offline   Reply With Quote
Old 31-08-08, 03:40   #17
cornelloco

Stage 5
 
Join Date: Jan 2008
Posts: 435
Member of:
[DACIA]
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: DACIA RAFACUTA

dc sunteti ba rai ? vati vazut cu masina data de taticu si gata sunteti netsuperiori .. poate ca inainte arata chiar rau nu ma refer la toate zorzoanele de pe ea ..sunt multi care fac exterior cu gust da daca pui picioarele pe podea o dai in flinston si poate mecanic e mai buna decat a voastra care arata mai bine la exterior dc nu ajutati omu sa ajunga pe linia de plutire si dati sfaturi bune nu negative ca daca te apuci sa faci o dacie mecanic te costa enorm asa ca hai sa nu mai fim romani dati sfaturi bune
cornelloco is offline   Reply With Quote
Old 31-08-08, 09:44   #18
BTL-gordini

Stage 5
 
BTL-gordini's Avatar
 
Join Date: Jun 2008
Posts: 1,213
Member of:
[DACIA]
Default Re: DACIA RAFACUTA

Cornello daca tot erau atatea pareri am zis ca una in plus sau minus nu va conta.E f.important ce vrei sa faci la ea daca vrei cu adevarat sa te bagi in a face ceva special si frumos,atunci se va merita efortul.oricum colegii si-au spus parerile lor si oricum toti te ajutam cu pareri.Spor la munca ,ca este vei vedea
BTL-gordini is offline   Reply With Quote
Reply



- Copyright 2024 4Tuning -