Quote:
Originally Posted by NXdev
sa nu dea in kitch pana la urma..sa se gandeasca bine ce alege.
|
acum om vedea ce o iesi.
Quote:
Originally Posted by golidix
pai nu ar avea ce sa afecteze atat timp cat tavanu de la dacie are o singura intaritura pe mijloc daca nu te atingi de respectiva teaza si bordura acea de pe plafon nu ai cu ce afecta structura masini...
poate chiar o sa imbunatateasca portanta masini la viteze mari deschizi trapa din spate si cine stie poate se simte 
|
azi am inspectat mai bine plafonul,nu afecteaza cu nimica,deci cred ca ,o sa o montez.
Quote:
Originally Posted by blondu02
am si eu o singura intrebare..de unde ai luat stikerul cu igol?..numai bine si bafta cu masina este suuuper..
|
stikerul a fost dat de fostul nostru sponsor igol,era sponsor la south's racers.
multumesc de apreciere.
azi am vopsit si jantele in sfarsit,dar nu mi-a ajuns vopseaua.am avut 3 sprayuri dar mai imi trebuiau vreo 2,asa ca o sa le matuisc cu 2000 si o sa mai dau 2 maini sa fie tipla tipla.