Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > MASINA MEA > DACIA > Masina mea Dacia

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 28-10-08, 16:25   #121
cannavaro

Stage 5
 
cannavaro's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 2,238
Member of:
[DACIA]
Default Re: B 28 N U T

te duci cu poza.
cannavaro is offline  
Old 28-10-08, 21:51   #122
dog99

Stage 5
 
dog99's Avatar
 
Join Date: May 2006
Posts: 6,400
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Colectionar Machete]
[DACIA]
[VW]
Default Re: B 28 N U T

'' KM whels '' modelul nu mai stiu cum ai zice.nuante sunt patru,astea sunt crom,mai e gri aluminiu si inca una
dog99 is offline  
Old 29-10-08, 01:15   #123
dubmaniacks

Stage 5
 
dubmaniacks's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 2,457
Default Re: B 28 N U T

E o masina facuta cu cap.Chiar imi place.Sa nu mai vorbim de calitatea finisajelor.Care sunt facute foarte bine.Keep up The Good work.Salut.
dubmaniacks is offline  
Old 29-10-08, 20:15   #124
dog99

Stage 5
 
dog99's Avatar
 
Join Date: May 2006
Posts: 6,400
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Colectionar Machete]
[DACIA]
[VW]
Default Re: B 28 N U T

sarumana
dog99 is offline  
Old 24-12-08, 16:34   #125
dog99

Stage 5
 
dog99's Avatar
 
Join Date: May 2006
Posts: 6,400
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Colectionar Machete]
[DACIA]
[VW]
Default Re: B 28 N U T

nimica nou,vreau doar sa va urez CRACIUN FERICIT and SARBATORI FERICITE tuturor utilizatorilor 4tuning si pt 4tuning sa cresti cat mai mare
dog99 is offline  
Old 24-12-08, 18:07   #126
CT99WUW
Honda Driver

Stage 5
 
CT99WUW's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Posts: 1,317
Member of:
[Honda]
Default Re: B 28 N U T

Quote:
Originally Posted by dubmaniacks View Post
E o masina facuta cu cap.Chiar imi place.Sa nu mai vorbim de calitatea finisajelor.Care sunt facute foarte bine.Keep up The Good work.Salut.
Cred ca te-ai uitat pe alt topic . Calitatea finisajelor...care? bara este exfoliata se vad holsuruburi , si alte tampenii pe acolo.Prietene daca vrei sa faci o treaba da-ti jos toti "sponsorii" HKS K&N Special Edition , crom pe la stopuri si alte prostii , da-ti jos si spoilerul ala caraghios.Daca vrei sa faci un lucru cu masina bag-o la o cura de tinichigerie / vopsitorie.Felicitari ca ai reusit sa "transformi" sistemul de prindere al jantelor , dar fara suparare in afara de astea...nu prea ai nimic de zis / analizat/observat/comentat la adresa masinii.Succes cu proiectul incearca sa faci lucrurile astea si te vei indrepta intr-o directie buna.
__________________
Hang On, Not Done Accelerating
CT99WUW is offline  
Old 24-12-08, 18:26   #127
dog99

Stage 5
 
dog99's Avatar
 
Join Date: May 2006
Posts: 6,400
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Colectionar Machete]
[DACIA]
[VW]
Thumbs up Re: B 28 N U T

daca citeai pagina anterioara domnu vedeai ca o sa ma apuc de ia''vopsea tinichigerie etc''dar asa e cand vrei sa postezi in grababarile alea asa sunt de cand am cumparato.si a 2 chestie e ca lucrez pe 1500 ron,si tre sa intretin casa si familia,sunt pe cont propiu nu ca alti care are bani de la tata pt masina noua.poate pana in vara iti sadisfac poftele,si o sa arate si ia cat de cat.
dar pana una alta e masina mea si ma mandresc cu ia
__________________
B 28 N U T-click pentru detalii

south's racers motorsport club www.sr-club.ro www.forum.sr-club.ro

dog99 x5 drifting
https://www.youtube.com/watch?v=cdiWPsxVOyM

Last edited by dog99; 24-12-08 at 18:34.
dog99 is offline  
Old 24-12-08, 21:57   #128
CT99WUW
Honda Driver

Stage 5
 
CT99WUW's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Posts: 1,317
Member of:
[Honda]
Default Re: B 28 N U T

Daca incepem cu adnotari :
1)Nu am postat in graba daca urmaresti numarul de posturi in raport cu data de cand am userul ai observa acest lucru
2)"Sponsorii" , si cromul tot de cand ai luat masina?
3) Tatal meu nu prea mai are ce sa imi plateasca ca e mort de ceva vreme
4) In ceea ce priveste masinile noi nici eu nu le vad ca o investitie buna.
5) N-am zis sa nu te mandresti am zis ce ar trebui facut la ea in loc sa pui alte stikere si minuni tehnologice.
6) Gramatica bat-o vina.
Continuam hora? Nu te aprinde ca n-am zis ca e urata masina ci doar mi-am expus parerea cu privire la ce si in ce ordine ar trebui facuti anumiti pasi.Toate cele bune.
CT99WUW is offline  
Old 24-12-08, 23:49   #129
dog99

Stage 5
 
dog99's Avatar
 
Join Date: May 2006
Posts: 6,400
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Colectionar Machete]
[DACIA]
[VW]
Thumbs up Re: B 28 N U T

Quote:
Originally Posted by CT99WUW View Post
Daca incepem cu adnotari :
1)Nu am postat in graba daca urmaresti numarul de posturi in raport cu data de cand am userul ai observa acest lucru
2)"Sponsorii" , si cromul tot de cand ai luat masina?
3) Tatal meu nu prea mai are ce sa imi plateasca ca e mort de ceva vreme
4) In ceea ce priveste masinile noi nici eu nu le vad ca o investitie buna.
5) N-am zis sa nu te mandresti am zis ce ar trebui facut la ea in loc sa pui alte stikere si minuni tehnologice.
6) Gramatica bat-o vina.
Continuam hora? Nu te aprinde ca n-am zis ca e urata masina ci doar mi-am expus parerea cu privire la ce si in ce ordine ar trebui facuti anumiti pasi.Toate cele bune.
1)am observat,citesc acest sait din 2003 si forumul din 2004,intrun tarziu am zis sa ma bag si io in seama cu lumea.
2)intodeauna mi-au placut sponsori cum arata pe masina,sti cum ie''fiecare cu gustul sau''
3)imi pare foarte rau sa aud asta.
4)nu e buna investitia,dar na,daca nu ne permitem altceva,incercam sa iesim in evidenta cu ce avem.
5)o sa mai pun vreo cateva stikere,si o sa incerc sa-i pun niste minuni tehnologice,numite geamuri electice,deschidere din buton pt portbagaj si mai vad io;
6)asta e,nu mi-a placut scoala,am 8 clase(pt ca la 15 ani m-am apucat de munca sa fac bani sa-mi iau masina,si dupa un an mi-am luat si masina skoda 120)
daca vrei sa ai ultim cuvant continuam hora.nu ma aprind aiurea,dar eu nu am zis ca masina e perfecta,dc ziceam asta era altceva.toate cele bune si CRACIUN FERICIT TUTUROR
dog99 is offline  
Old 25-12-08, 00:10   #130
andi_cimpean

Stage 5
 
andi_cimpean's Avatar
 
Join Date: May 2008
Posts: 9,889
Member of:
[Moderators]
Thumbs up Re: B 28 N U T

Quote:
Originally Posted by dog99 View Post
1)am observat,citesc acest sait din 2003 si forumul din 2004,intrun tarziu am zis sa ma bag si io in seama cu lumea.
2)intodeauna mi-au placut sponsori cum arata pe masina,sti cum ie''fiecare cu gustul sau''
3)imi pare foarte rau sa aud asta.
4)nu e buna investitia,dar na,daca nu ne permitem altceva,incercam sa iesim in evidenta cu ce avem.
5)o sa mai pun vreo cateva stikere,si o sa incerc sa-i pun niste minuni tehnologice,numite geamuri electice,deschidere din buton pt portbagaj si mai vad io;
6)asta e,nu mi-a placut scoala,am 8 clase(pt ca la 15 ani m-am apucat de munca sa fac bani sa-mi iau masina,si dupa un an mi-am luat si masina skoda 120)
daca vrei sa ai ultim cuvant continuam hora.nu ma aprind aiurea,dar eu nu am zis ca masina e perfecta,dc ziceam asta era altceva.toate cele bune si CRACIUN FERICIT TUTUROR
Dog, omu' intr-adevar a fost cam acid. Masina oricum se arata bine, arata destul de inchegata. Poate barele sar in ochi ca sunt exfoliate dar in rest masina chiar imi place. Nu pot sa iti urez decat multa putere de munca si Craciun Fericit!
__________________
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬~ஜ۩۞۩ஜ~▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬~ஜ۩۞۩ஜ~▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
andi_cimpean is offline  
Old 25-12-08, 00:29   #131
RobertRFG
Dacia Driver

Stage 5
 
RobertRFG's Avatar
 
Join Date: Dec 2007
Posts: 1,604
Member of:
[DACIA]
Default Re: B 28 N U T

mai oameniloe\r e craciunul si macar acum sa lasam certurile la o parte...numai bine
RobertRFG is offline  
Old 25-12-08, 00:43   #132
dog99

Stage 5
 
dog99's Avatar
 
Join Date: May 2006
Posts: 6,400
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Colectionar Machete]
[DACIA]
[VW]
Default Re: B 28 N U T

nam vrut decat sa va urez CRACIUN FERICIT.dar mai bine tac de acu in colo.
dog99 is offline  
Old 25-12-08, 01:07   #133
SV25MBN
Chevrolet Driver

Stage 5
 
SV25MBN's Avatar
 
Join Date: Mar 2008
Posts: 3,181
Member of:
[Opel]
[CHEVROLET]
Default Re: B 28 N U T

Craciun fericit si tie ! Abia astept sa vad cum va arata masina dupa tinichigerie+vopsitorie.
SV25MBN is offline  
Old 25-12-08, 08:42   #134
deniel
Dacia Driver

Stage 5
 
deniel's Avatar
 
Join Date: Feb 2008
Posts: 677
Member of:
[DACIA]
[FORD]
Default Re: B 28 N U T

Tare as vrea sa vad cum o sa arate0\, o alta dacie,(LOGAN)dupa 20 de ani pt care unii manaca paine cu gem k nu mai au bani de altceva k si-au luat logan(nu am nimic cu TOTI posesotii de loganuri da sunt unii..) si rad de noi astia cu dacii 1300 1400 etc ...k circulam cu cazane. AUZI cazane. Am auzit multa lume spunan-d de dacia lui N U T k e frumoasa si mie imi place si fuge pe masura ...pe bune.
deniel is offline  
Old 25-12-08, 08:46   #135
deniel
Dacia Driver

Stage 5
 
deniel's Avatar
 
Join Date: Feb 2008
Posts: 677
Member of:
[DACIA]
[FORD]
Default Re: B 28 N U T

M-am uitat in urma putin pe forumul asta. Sincer dacia asta arata mult mai bine decat alte dacii ( acelasi model) si celelalte aveau si barile intregi si nici sponsori lipiti
deniel is offline  
- Copyright 2024 4Tuning -