Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > MASINA MEA > DACIA > Masina mea Dacia

Reply
 
Thread Tools
Old 22-09-07, 23:40   #31
Lucian

Stage 5
 
Lucian's Avatar
 
Join Date: May 2004
Posts: 5,034
Member of:
[Streetline-CCC]
Default Re: Dacia Nova Gt Tunning

K I T C H !!!!!
Lucian is offline   Reply With Quote
Old 23-09-07, 02:49   #32
Dodo_998

Stage 5
 
Dodo_998's Avatar
 
Join Date: Jun 2007
Posts: 1,353
Default Re: Dacia Nova Gt Tunning

te-ai dat de gol cumetre... n-are nimic.. faci alt user si incepi cu alte minciuni poate la alea nu mai se prinde nimeni...
Dodo_998 is offline   Reply With Quote
Old 23-09-07, 15:52   #33
lord_hades
Dacia Driver

Stage 4
 
lord_hades's Avatar
 
Join Date: Jan 2007
Posts: 289
Member of:
[DACIA]
Default Re: Dacia Nova Gt Tunning

ce ai mai facut la masina ? suspensii autoreglabile in functie de viteza masinii ..... vad ca proprietarul "bolidului M " nu mai da semn de viata
lord_hades is offline   Reply With Quote
Old 30-09-07, 10:53   #34
CostY[Dm]

Stock
 
Join Date: Aug 2007
Posts: 9
Default Re: Dacia Nova Gt Tunning

salutare la toti ;acum cateva poze
CostY[Dm] is offline   Reply With Quote
Old 30-09-07, 11:07   #35
CostY[Dm]

Stock
 
Join Date: Aug 2007
Posts: 9
Default Re: Dacia Nova Gt Tunning





















deocamdata atat
CostY[Dm] is offline   Reply With Quote
Old 30-09-07, 17:48   #36
Gabriel_xenon

Stage 5
 
Gabriel_xenon's Avatar
 
Join Date: May 2006
Posts: 1,503
Member of:
[DACIA]
Default Re: Dacia Nova Gt Tunning

ok..sa imi dau si io cu parerea ca posesor de nova...

tare faza cu motorul...ce parere sa am...toate bmw-urile se bucura cu el sub capota
Am vazut ca ai scos folia de pe faruri...bravo un pas inainte
cateva mici sfaturi ce cred ca vor imbunatatii aspectul cat de cat:
Vad ca esti din bucuresti...targ vitan...au grila deja facuta pentru nova...(stiu ce face omu cu mana lui...dar nu ti-a iesit mie unu nu imi place-cu 300 mii max scapi de grila aia)
vopseste la loc neagra "usa" la torpedou; zici ca e data cu bidineaua cu lavabila
Incearca sa "inverzesti" interiorul sau opteaza spre o alta culoare mai putin hmmm...galbena nu da bine
Acele dungi albe nu stiu ce sa zic, nu e mustang, sunt prea subtiri si sincer le-ai plasat ca toti cei care dau in kitch, daca tii cu adevarat sa iti pui dungi pune-le un pic mai pe o parte....stanga sau dreapta...ca nu ai un mustang sa alergi pe magheru cu el;sfatul meu e sa le scoti de tot
aoleu...scuza-ma acum am vazut...scoateeeeee prizele de aer ca rad astia de tine
din spate vad ca nu ai pus poze...dar vad de la o posta acel abtibild alb peste stop-uri...sa fim seriosi ce naibi e masina nu caruta(gandeste-te ca da o ploaie si ti se deslipeste o bucata din abtibild...ramane stirb...penibil)
capacele ai putea cu un mic efort financiar sa le schimbi cu niste jante din aliaj...chiar si sh...jantele fac masina
spor
__________________

TUNIN' FANATIC
Suburbia Racing Club Member
Gabriel_xenon is offline   Reply With Quote
Reply



- Copyright 2024 4Tuning -