Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > MASINA MEA > DACIA > Masina mea Dacia

Reply
 
Thread Tools
Old 23-05-07, 00:23   #91
giany_TM

Stage 5
 
giany_TM's Avatar
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 1,762
Default Re: dacia sport 24mig

Ma ... dastia ca mine baga multi la buzunar hai ca am devenit rautacios si nu imi place sa ma cert cu nimeni si nici sa ma laud singur de scris rautatea aia nu am scriso eu poti sa te convingi un prost a scriso cind eu eram la o tigara scuze daca vrei sa te convingi intra pe topicul meu si comparra scrisul si ai sa iti dai seama singur .in legatura cu cit scot 100 in cite secun nu pot sa stiu ca sa lucrat mult f mult la masina in ultimul timp si masina nu mai arata deloc asa cum o sti tu ,si de greutate ce sa zic Tu zici ca ai avantaj de 60 kgm da uiti un aspect : nu mai am nici un fel de scut, nu mai exista intarituri la dpoilere nici suporti esapamentul meu nu mai cintareste demult cit unu stok avind toba finala de carbon mijloc teava creata de rally nu am banchete ,si ia gindesteo :1SCAUN STOK ARE IN JUR DE ....25 KGM ? ORI 1SCOICA SPARCO CE AM EU NUMAI 7 KGM . HA ? CE ZICI ? SA NU MAI VB SI DE ALTELE . SI APROPO MASINA ASTA NU STIE CE E ALA MECANIC SE POATE COMFIRMA SAL MAN
giany_TM is offline   Reply With Quote
Old 23-05-07, 08:52   #92
24mig

Stage 3
 
24mig's Avatar
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 167
Default Re: dacia sport 24mig

da frate pai de usurat am si eu ce usura daca e sa luam asa, dar nu e vb de usurat, e vb cate kg are masina ta daca poti afla si cat scoti suta, asta ma intereseaza, degeaba incerci sa o usurezi daca nu e destul de usoara, uite a mea are 890 kg cu tot ce este pe ea, am fost la un cantar luna asta nu e cantarita din ochi, dar mai pot scapa de vreo 50 kg cu usurinta, deci de redus greutate se poate dar secundele vorbesc.mai tinem legatura
24mig is offline   Reply With Quote
Old 23-05-07, 12:53   #93
canny

Stage 5
 
canny's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 1,160
Default Re: dacia sport 24mig

irelevant acceleratia 0 la 100 km/h intro etapa de rally, acolo intervine foarte mult soferul
canny is offline   Reply With Quote
Old 23-05-07, 13:18   #94
24mig

Stage 3
 
24mig's Avatar
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 167
Default Re: dacia sport 24mig

ma toata treab aeste ca eu nu am sa ajung sa ma dau cu el si intreb, sa pot face comparatie atat atot.
24mig is offline   Reply With Quote
Reply



- Copyright 2024 4Tuning -