Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > MASINA MEA > DACIA > Masina mea Dacia

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 21-03-11, 22:10   #16
nyck_c

Stage 1
 
nyck_c's Avatar
 
Join Date: Nov 2009
Posts: 10
Default Re: cazan de dambovita

o s dau jos doar ce nu-mi place, o sa o trimit la vopsit, jantele sunt deja vopsite,fara ironii ieftine va rog , sfaturi sau parerii, tine-ti pt voi chestii gen revolutie sau alte d-astea stopurile si eleron sigur o sa ramana pt k asa vreau asa imi place si punct.Pur si simplu nu intelegeti k la masina asta se lucreaza,e inca in constructie.Pacat ca am crezut ca aici pot gasi pareri cat de cat avizate sau sfaturi utile,toti sunteti mari custom-tunery .Rog un moderator sa stearga topicul, Multumesc anticipat!
nyck_c is offline  
Old 21-03-11, 22:15   #17
Daniel_Toa

Stage 5
 
Daniel_Toa's Avatar
 
Join Date: Nov 2007
Posts: 8,003
Member of:
[Moderators]
[BMW]
[DACIA]
[VW]
Default Re: cazan de dambovita

Quote:
Originally Posted by nyck_c View Post
o s dau jos doar ce nu-mi place, o sa o trimit la vopsit, jantele sunt deja vopsite,fara ironii ieftine va rog , sfaturi sau parerii, tine-ti pt voi chestii gen revolutie sau alte d-astea stopurile si eleron sigur o sa ramana pt k asa vreau asa imi place si punct.Pur si simplu nu intelegeti k la masina asta se lucreaza,e inca in constructie.Pacat ca am crezut ca aici pot gasi pareri cat de cat avizate sau sfaturi utile,toti sunteti mari custom-tunery .Rog un moderator sa stearga topicul, Multumesc anticipat!
Asa este , suntem o comunitate , care la ajutor sarim cu sfaturi , idei etc . Cum este si in cazul tau , ai o masina mai uratica , noi am incercat sa dam sfaturi cum e mai bine . Tu te ai suparat pe noi ca nu te am sustinut cu hai lipeste inca o emblema cu nike , mai bine 10 cruciulite , inca 2 neoane , astea sunt lucruri de prost gust si incercam sa evitam asa ceva . Noi incercam sa te ajutam dar daca ne iei tare cu custom tuneri ... nu mai avem ce sa mai zicem .
Daniel_Toa is offline  
Old 21-03-11, 22:27   #18
nyck_c

Stage 1
 
nyck_c's Avatar
 
Join Date: Nov 2009
Posts: 10
Default Re: cazan de dambovita

Am vazut pe forumul asta in ultimii ani sute de masini mult mai urate decat a mea, unele din ele ajungand chiar foarte OK, dar daca tu gasesti ca acele "sfaturi" nu sunt altcv decat ironii sau batai de joc si te autoataci nu stiu ce sa mai zic despre ce fel de comunitate e asta. In fine ,nici unul nu a asteptat sa vada progresul masinii , nici unul nu stie cum arata masina in momentul de fata si se pare ca tot scriu degeaba ;ex:zic ca nu are rugina ,mi se spune ca are ;apare pana si o parere cu:"duo la spalatorie",acum te intreb gasesti ceva intrajutorare in asta? Rog inca odata sa se stearga topicul.Multumesc anticipat!
nyck_c is offline  
Old 21-03-11, 22:32   #19
Daniel_Toa

Stage 5
 
Daniel_Toa's Avatar
 
Join Date: Nov 2007
Posts: 8,003
Member of:
[Moderators]
[BMW]
[DACIA]
[VW]
Default Re: cazan de dambovita

Quote:
Originally Posted by nyck_c View Post
Am vazut pe forumul asta in ultimii ani sute de masini mult mai urate decat a mea, unele din ele ajungand chiar foarte OK, dar daca tu gasesti ca acele "sfaturi" nu sunt altcv decat ironii sau batai de joc si te autoataci nu stiu ce sa mai zic despre ce fel de comunitate e asta. In fine ,nici unul nu a asteptat sa vada progresul masinii , nici unul nu stie cum arata masina in momentul de fata si se pare ca tot scriu degeaba ;ex:zic ca nu are rugina ,mi se spune ca are ;apare pana si o parere cu:"duo la spalatorie",acum te intreb gasesti ceva intrajutorare in asta? Rog inca odata sa se stearga topicul.Multumesc anticipat!
Te rog sa pui 1-2 poze cu masina in starea actuala sa ne facem si noi o idee . Eu nu ma atac deloc , nu stiu unde ai vazut tu ca ma atac
Daniel_Toa is offline  
Old 21-03-11, 22:44   #20
nyck_c

Stage 1
 
nyck_c's Avatar
 
Join Date: Nov 2009
Posts: 10
Default Re: cazan de dambovita

momentan nu pot pune poze
nu am cablu de date pozele sunt de luna trecuta de la un prieten ,oricum imi poti sterge te rog topicul?
by ex: uita-te la postul dinaintea ta ,gasesti ceva constructiv?
nyck_c is offline  
- Copyright 2024 4Tuning -