Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > MASINA MEA > DACIA > Masina mea Dacia

Reply
 
Thread Tools
Old 23-04-11, 16:53   #31
gladiator07

Stage 2
 
gladiator07's Avatar
 
Join Date: Sep 2007
Posts: 35
Default Re: Dacia CJ-06-WAU - merita salvata?

Quote:
Originally Posted by gladiator07 View Post
Iata masina, tocmai am terinat rodajul, am facut 600 de km deja cu ea, merge impecabil, pentru o dacie, (putin franele mai trebuie parca aerisite, dar rezolv eu) n-as fi crezut ca pot conduce kilometri pe autostrada aproape fara sa trebuiasca sa corectez din volan, si asta cu cauciucurile de iarna si jantele nici nu foarte ok... dar din pacate trebuie sa ma despart de ea... desi am cautat alte solutii, am nevoie de bani si voi pleca la vara, si trebuie sa o dau pe un pret de nimic... vreau neaparat sa o dau cuiva care sa aiba grija de ea, e pacat sa stea degeaba, din nou.... Deci e din '89, motorul nou facut, rodat, restul puteti vedea in poze (scutul e pus de la dacia veche de accea, de aceea e mai ruginit, am si jantele originale, si cauciucuri de vara, pe langa astea de iarna, casetofon nemontat). Deci 2000 de lei, fix, vreau sa se faca reinmatriculare, tot. Iat-o
A fost o gluma, la lalala ))) N-o dau nici pentru 3000.

Paste Fericit tuturor !
gladiator07 is offline   Reply With Quote
Old 10-06-11, 19:19   #32
gladiator07

Stage 2
 
gladiator07's Avatar
 
Join Date: Sep 2007
Posts: 35
Default Re: Dacia CJ-06-WAU - merita salvata?

Din nou pozele cu masina, ca cele vechi nu mai merg. A meritat schimbarea setului motor ?



























Din timpul schimbarii setului motor...






Last edited by gladiator07; 10-06-11 at 19:25.
gladiator07 is offline   Reply With Quote
Old 10-06-11, 21:38   #33
uN_DuC

Stage 5
 
uN_DuC's Avatar
 
Join Date: Jan 2010
Posts: 421
Default Re: Dacia CJ-06-WAU - merita salvata?

bestia ) mandra
uN_DuC is offline   Reply With Quote
Reply



- Copyright 2024 4Tuning -