Multumesc TUTUROR pt.aprecieri...m-ati coplesit...tau stie

ce as vrea sa fac...? ar fi multe...sa mai umblu un pic si la exterior ma gandeam sa o restilizez...sa dau barile jos o perla galbena...manere astupate (spate)poate trecerea la de la 3 la 4 prez.dar ma gandesc ca nu prea merita,as vrea sa gadil un pic motoru sau poate il dau jos de tot

(si ii pun pedale

)....momentan am exterior-ul in vedere

ps: Florin Vlad...nici in cel mai crunt cosmar al meu nu m-am gandit la spoilere
bafta all am sa va tin la curent...