Quote:
Originally Posted by BT 81 SIM
nu cred k ai mai vazut-o ..e a mea  o sa o conduc dupa 2 ...(dak iau permisul ) uitate si la nick si la numar de imatriculare  ... 
|
Ma sim eu am pus-o la mijtocareala faza cu am mai vazut-o si tu ai si prins-o.

.Era vorba de o gluma pe care tu nu ai inteles-o.

Oricum de data asta ti-ai luat-o.