Quote:
|
Originally Posted by maD_angel
 ai dreptate farmata nu prea e da......ieri am trecut p acolo shi e intacta (nu e modifikt nik la dansa) 
|
Chiar azi am vb cu Frunzete si am fost si acolo...masina arata exact ca in poza...numai ca e scos spoilerul fata...e pregatita pt vopsit.pozele sunt facute acu 2 saptamani.
Daca treceai pe acolo intradevar...vedeai spoilerul in masina. Special m-am dus sa vad.Mai spui ca e tuning virtual...oricine lucreaza cu asa ceva, iti poate spune ca poza nu e modificata.Vorbesti numai din auzite.Verifica cu atentie inainte de a ma insulta ca am tras tzeapa.