Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Botosani

Reply
 
Thread Tools
Old 12-12-16, 21:32   #1
Don H'Gpardo

Stock
 
Join Date: Dec 2016
Posts: 6
Default R.F.R Dorohoi Crew - @2016

Salutari din partea Moldovei tuturor.Nu vreau sa dau detalii despre mine,doar celor care sunt de prin zona asta. Lucrez la acest topic de cateva ore bune si ma gandesc la noi idei care pot fi implementate cu ajutorul unei mici echipe in orasul meu.

Despre R.F.R si semnificatia acesteia:

-Nu mereu a fost asa stralucit pentru noi.Momentan suntem mici adolescenti cu pasiuni comune care incearca sa dezvolte aceasta ARTA,pentru noi chiar este o arta.Mai bine sa trecem la subiect.

- R.F.R sau "Race For Race",tradus in limba romana suna cam asa "Cursa pentru cursa".Proiectul acesta este unul important pentru noi,fiind conceput de cineva mai mare ca noi care din pacate s-a stins in urma cu ceva timp..

- R.F.R bineinteles ca nu este legal,deoarece nu avem bugetul necesar si nici varsta,pentru noi,cu aceste cunostinte pe care le detinem zic eu ca putem face ceva.O tentativa a fost facuta si vara asta insa din cauza lipsei de membri am renuntat rapid.

-Sincer sa fiu am primti bani prin pariuri in primavara anului 2016 din curse "liniute" care s-au organizat undeva inafara orasului Dorohoi spre Dealul Mare,unde este o zona cu drum bun,drept si foarte bun pentru viteza.

Cautam (Recrutam):

- Persoane ce detin cunostinte de mecanica 70%.
- Persoane care detin masini (indiferent).
- IT-ist. ( C++ , Python, HTML etc)

Inainte sa sariti cu gura,puteti sti de la mine si pe buna dreptate,cu chestia asta la varsta de 14 ani jumate,anul trecut,am facut cam 1.400 lei in 2 nopti.De asta am sperante.
Don H'Gpardo is offline   Reply With Quote
Old 27-03-17, 02:33   #2
rizen

Stock
 
Join Date: Nov 2014
Posts: 7
Default Re: R.F.R Dorohoi Crew - @2016

Sunt curios cum ai castigat tu "liniutele" avand in vedere ca nu ai permis si nici masina.
rizen is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -