Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Botosani

Reply
 
Thread Tools
Old 20-03-06, 08:09   #1
Hades_PbyR

Stage 1
 
Hades_PbyR's Avatar
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 20
Exclamation Pe cai baieti(CP)!

Powered by Racers Botosani va provoaca la putina miscare !
Ce ziceti baietii? facem si noi ceva interesant in orasul asta?
Hades_PbyR is offline   Reply With Quote
Old 20-03-06, 10:59   #2
Morro

Stage 5
 
Morro's Avatar
 
Join Date: Jul 2003
Posts: 1,078
Default Re: Pe cai baieti(CP)!

nu prea ai unde sa faci liniutze acolo
Morro is offline   Reply With Quote
Old 15-04-06, 07:36   #3
newmedia_ltd

Stage 2
 
newmedia_ltd's Avatar
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 37
Default Re: Pe cai baieti(CP)!

ai unde ! (desigur nu legale)
nu e problema locu !!
problema sunt oamenii !

cei pe care ii stiu eu aici nu au masini comparabile
de exemplu nu pun eu opelu meu langa un opel bertone
sau langa un alfa 166 a lui espinoza
langa o dacie nu e frumos pt dacie !

Quote:
Hades_PbyR
ai acelasi post de 2 ori !! nu e frumos !
newmedia_ltd is offline   Reply With Quote
Old 17-04-06, 12:42   #4
ESPinoza

Stage 5
 
ESPinoza's Avatar
 
Join Date: Aug 2003
Posts: 3,232
Member of:
[Moderators]
[Crazy Drivers]
Default Re: Pe cai baieti(CP)!

Quote:
Originally Posted by newmedia_ltd
ai unde ! (desigur nu legale)
nu e problema locu !!
problema sunt oamenii !

cei pe care ii stiu eu aici nu au masini comparabile
de exemplu nu pun eu opelu meu langa un opel bertone
sau langa un alfa 166 a lui espinoza
langa o dacie nu e frumos pt dacie !

ai acelasi post de 2 ori !! nu e frumos !
stai calm ca nici alfa mea nu e mashina de liniute ce opel ai?
ESPinoza is offline   Reply With Quote
Old 17-04-06, 13:45   #5
SV-05-YBG
Crazy Drivers Members

Stage 5
 
SV-05-YBG's Avatar
 
Join Date: Dec 2004
Posts: 1,961
Member of:
[Moderators]
[Crazy Drivers]
[PARTICIPANT CURSE]
[Toyota]
Default Re: Pe cai baieti(CP)!

Vin si eu cand faceti ceva. Daca ma primiti bineinteles.
SV-05-YBG is offline   Reply With Quote
Old 17-04-06, 15:52   #6
ESPinoza

Stage 5
 
ESPinoza's Avatar
 
Join Date: Aug 2003
Posts: 3,232
Member of:
[Moderators]
[Crazy Drivers]
Default Re: Pe cai baieti(CP)!

Quote:
Originally Posted by SV-05-YBG
Vin si eu cand faceti ceva. Daca ma primiti bineinteles.
ce sa facem ? ilegale oricum esti bine venit oricand aici ai vazut doar ce aplauze ai primit la sfarsit poate cand mai vii pe aici ma dai si pe mine o tura cu supra
__________________
00 Alfa Romeo 166 (Sold)
03 Renault Laguna (For sale)
04 Mercedes CLK (Sold)
07 Yamaha Gryzzli 700
09 BMW X6
10 Mercedes E coupe
ESPinoza is offline   Reply With Quote
Old 18-04-06, 07:13   #7
SV-05-YBG
Crazy Drivers Members

Stage 5
 
SV-05-YBG's Avatar
 
Join Date: Dec 2004
Posts: 1,961
Member of:
[Moderators]
[Crazy Drivers]
[PARTICIPANT CURSE]
[Toyota]
Default Re: Pe cai baieti(CP)!

Cu cea mai mare placere. Dar cred ca urmatoarele doua saptamani masina va intra in garaj ca mai vreau sa fac cate ceva la ea. Oricum, acum am nr. tau de telefon si ne auzim.
__________________
Toyota Supra MKIII 3000 tubo 6 linie 238 + CP
poate mai mult pe viitor ..... cine stie ...... in lucru ... a fost

Benelli Tornado Tre 900 cmc in linie - 141 Cp - 180 kg - RWD (1 tire)

Honda Civic 1994 ..... work in progress .... cand or fi bani


Rover 820 Ti .....
SV-05-YBG is offline   Reply With Quote
Old 18-04-06, 23:06   #8
Lucyfer

Stage 4
 
Lucyfer's Avatar
 
Join Date: Apr 2006
Posts: 227
Member of:
[Crazy Drivers]
Default Re: Pe cai baieti(CP)!

Quote:
Originally Posted by newmedia_ltd
ai unde ! (desigur nu legale)
nu e problema locu !!
problema sunt oamenii !

cei pe care ii stiu eu aici nu au masini comparabile
de exemplu nu pun eu opelu meu langa un opel bertone
sau langa un alfa 166 a lui espinoza
langa o dacie nu e frumos pt dacie !

ai acelasi post de 2 ori !! nu e frumos !
pana la urma si sa pui opelu tau langa o dacie sa ma bag shi eu la o liniutza sa nu pun eu dacia langa alfa lui espi ...
Lucyfer is offline   Reply With Quote
Old 29-04-06, 17:24   #9
newmedia_ltd

Stage 2
 
newmedia_ltd's Avatar
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 37
Default Re: Pe cai baieti(CP)!

scuze pt intarzierea raspunsului

cand mai vin prin oras facem o linie
acum sunt in iasi si masinutza o las acasa


pt ESPinoza : opel astra G 2.0 DTI caravan
newmedia_ltd is offline   Reply With Quote
- Copyright 2026 4Tuning -