ai unde ! (desigur nu legale)
nu e problema locu !!
problema sunt oamenii !
cei pe care ii stiu eu aici nu au masini comparabile
de exemplu nu pun eu opelu meu langa un opel bertone
sau langa un alfa 166 a lui espinoza
langa o dacie

nu e frumos pt dacie !
ai acelasi post de 2 ori !! nu e frumos !