Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Botosani (https://forum.4tuning.ro/107-botosani.html)
-   -   Pe cai baieti(CP)! (https://forum.4tuning.ro/107-botosani/14753-cai-baieti-cp.html)

Hades_PbyR 20-03-06 08:09

Pe cai baieti(CP)!
 
Powered by Racers Botosani va provoaca la putina miscare !
Ce ziceti baietii? facem si noi ceva interesant in orasul asta?

Morro 20-03-06 10:59

Re: Pe cai baieti(CP)!
 
nu prea ai unde sa faci liniutze acolo

newmedia_ltd 15-04-06 07:36

Re: Pe cai baieti(CP)!
 
ai unde ! (desigur nu legale)
nu e problema locu !!
problema sunt oamenii !

cei pe care ii stiu eu aici nu au masini comparabile
de exemplu nu pun eu opelu meu langa un opel bertone
sau langa un alfa 166 a lui espinoza
langa o dacie :twisted: nu e frumos pt dacie !

Quote:

Hades_PbyR
ai acelasi post de 2 ori !! nu e frumos !

ESPinoza 17-04-06 12:42

Re: Pe cai baieti(CP)!
 
Quote:

Originally Posted by newmedia_ltd
ai unde ! (desigur nu legale)
nu e problema locu !!
problema sunt oamenii !

cei pe care ii stiu eu aici nu au masini comparabile
de exemplu nu pun eu opelu meu langa un opel bertone
sau langa un alfa 166 a lui espinoza
langa o dacie :twisted: nu e frumos pt dacie !

ai acelasi post de 2 ori !! nu e frumos !

stai calm ca nici alfa mea nu e mashina de liniute :) ce opel ai?

SV-05-YBG 17-04-06 13:45

Re: Pe cai baieti(CP)!
 
Vin si eu cand faceti ceva. Daca ma primiti bineinteles.

ESPinoza 17-04-06 15:52

Re: Pe cai baieti(CP)!
 
Quote:

Originally Posted by SV-05-YBG
Vin si eu cand faceti ceva. Daca ma primiti bineinteles.

ce sa facem ? ilegale :) oricum esti bine venit oricand aici ai vazut doar ce aplauze ai primit la sfarsit :) poate cand mai vii pe aici ma dai si pe mine o tura cu supra :)

SV-05-YBG 18-04-06 07:13

Re: Pe cai baieti(CP)!
 
Cu cea mai mare placere. Dar cred ca urmatoarele doua saptamani masina va intra in garaj ca mai vreau sa fac cate ceva la ea. Oricum, acum am nr. tau de telefon si ne auzim.

Lucyfer 18-04-06 23:06

Re: Pe cai baieti(CP)!
 
Quote:

Originally Posted by newmedia_ltd
ai unde ! (desigur nu legale)
nu e problema locu !!
problema sunt oamenii !

cei pe care ii stiu eu aici nu au masini comparabile
de exemplu nu pun eu opelu meu langa un opel bertone
sau langa un alfa 166 a lui espinoza
langa o dacie :twisted: nu e frumos pt dacie !

ai acelasi post de 2 ori !! nu e frumos !

pana la urma si sa pui opelu tau langa o dacie sa ma bag shi eu la o liniutza sa nu pun eu dacia langa alfa lui espi ... :-P

newmedia_ltd 29-04-06 17:24

Re: Pe cai baieti(CP)!
 
scuze pt intarzierea raspunsului

cand mai vin prin oras facem o linie
acum sunt in iasi si masinutza o las acasa


pt ESPinoza : opel astra G 2.0 DTI caravan


All times are GMT +2. The time now is 16:38.

- Copyright 2026 4Tuning