![]() |
Pe cai baieti(CP)!
Powered by Racers Botosani va provoaca la putina miscare !
Ce ziceti baietii? facem si noi ceva interesant in orasul asta? |
Re: Pe cai baieti(CP)!
nu prea ai unde sa faci liniutze acolo
|
Re: Pe cai baieti(CP)!
ai unde ! (desigur nu legale)
nu e problema locu !! problema sunt oamenii ! cei pe care ii stiu eu aici nu au masini comparabile de exemplu nu pun eu opelu meu langa un opel bertone sau langa un alfa 166 a lui espinoza langa o dacie :twisted: nu e frumos pt dacie ! Quote:
|
Re: Pe cai baieti(CP)!
Quote:
|
Re: Pe cai baieti(CP)!
Vin si eu cand faceti ceva. Daca ma primiti bineinteles.
|
Re: Pe cai baieti(CP)!
Quote:
|
Re: Pe cai baieti(CP)!
Cu cea mai mare placere. Dar cred ca urmatoarele doua saptamani masina va intra in garaj ca mai vreau sa fac cate ceva la ea. Oricum, acum am nr. tau de telefon si ne auzim.
|
Re: Pe cai baieti(CP)!
Quote:
|
Re: Pe cai baieti(CP)!
scuze pt intarzierea raspunsului
cand mai vin prin oras facem o linie acum sunt in iasi si masinutza o las acasa pt ESPinoza : opel astra G 2.0 DTI caravan |
| All times are GMT +2. The time now is 16:38. |
- Copyright 2026 4Tuning