Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Botosani

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 28-05-09, 21:06   #1
Rac3r
Opel Driver

Stage 5
 
Rac3r's Avatar
 
Join Date: Aug 2006
Posts: 354
Member of:
[Opel]
Exclamation Mistic tuning club botosani

Aceast thread l-am deschis pentru cei care doresc ca orasul nostru sa aiba un club pentru amatorii de tuning.Cei ce doresc sa intre in acest nou club sa posteze un reply cu date despre ei si masinile care le conduc.
Potentialii membri ai acestui club nu sunt obligati sa aiba modificari majore la masini,orice masina cu modificari de bun gust este bine venita.
Astept raspunsuri si opinii

Last edited by Rac3r; 29-05-09 at 13:19.
Rac3r is offline  
Old 29-05-09, 14:57   #2
BT-01-KAW

Stage 4
 
BT-01-KAW's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 191
Default Re: Mistic tuning club botosani

salut. pai noi deja suntem cativa care ne intalnim si ne gandim cam ce ar fi de facut sa avem un club al nostru pe botosani. eu lucrez chiar si la un site pt clubuletzul asta. daca vrei tinem legatura sa vedem ideile tale cam care ar fi....Cu respect!!!!!
__________________
Nu rade de masina mea. Poate femeia ta e in ea.
BT-01-KAW is offline  
Old 29-05-09, 14:59   #3
Rac3r
Opel Driver

Stage 5
 
Rac3r's Avatar
 
Join Date: Aug 2006
Posts: 354
Member of:
[Opel]
Default Re: Mistic tuning club botosani

pai lasa-mi si mie daca vrei id-ul tau de mess
Rac3r is offline  
Old 29-05-09, 17:50   #4
BT-01-KAW

Stage 4
 
BT-01-KAW's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 191
Default Re: Mistic tuning club botosani

ID-ul meu este hutanuionutmarian. tinem legatura. bafta multa
BT-01-KAW is offline  
Old 31-05-09, 08:24   #5
maD_angel
FOTO Member

Stage 5
 
Join Date: Jun 2006
Posts: 1,007
Member of:
[4Rally]
[FOTO]
Default Re: Mistic tuning club botosani

Quote:
Originally Posted by Rac3r View Post
Aceast thread l-am deschis pentru cei care doresc ca orasul nostru sa aiba un club pentru amatorii de tuning.Cei ce doresc sa intre in acest nou club sa posteze un reply cu date despre ei si masinile care le conduc.
Potentialii membri ai acestui club nu sunt obligati sa aiba modificari majore la masini,orice masina cu modificari de bun gust este bine venita.
Astept raspunsuri si opinii
Trebuie sa fii foarte fericit...
Din doua posturi ai un club !
maD_angel is offline  
Old 31-05-09, 14:41   #6
BT.04.BMB

Stage 2
 
BT.04.BMB's Avatar
 
Join Date: Jan 2009
Posts: 71
Member of:
[Opel]
Default Re: Mistic tuning club botosani

mad, buna asta )
BT.04.BMB is offline  
Old 31-05-09, 17:56   #7
kiddo

Stage 5
 
kiddo's Avatar
 
Join Date: Jul 2007
Posts: 464
Member of:
[VW]
[2 Roti]
Default Re: Mistic tuning club botosani

Quote:
Originally Posted by maD_angel View Post
Trebuie sa fii foarte fericit...
Din doua posturi ai un club !
bv mad........ penala faza )
kiddo is offline  
Old 01-06-09, 12:12   #8
BT-01-KAW

Stage 4
 
BT-01-KAW's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 191
Default Re: Mistic tuning club botosani

oricum nu s-a facut nimik niciodata pt botosaniul asta cand vine vb de pasionati auto asa ca, comentariile sunt de prisos. Shhhhh!!!!! si inca o chestie....la faza asta daca il auzeam comentand pe Vlad, ESP sau Simi era ceva ca macar ei au masini si stiu ce vb dar asa......incercati sa faceti ceva nu sa comentati aiurea pe forumuri
BT-01-KAW is offline  
Old 01-06-09, 21:21   #9
maD_angel
FOTO Member

Stage 5
 
Join Date: Jun 2006
Posts: 1,007
Member of:
[4Rally]
[FOTO]
Default Re: Mistic tuning club botosani

Quote:
Originally Posted by BT-01-KAW View Post
oricum nu s-a facut nimik niciodata pt botosaniul asta cand vine vb de pasionati auto asa ca, comentariile sunt de prisos. Shhhhh!!!!! si inca o chestie....la faza asta daca il auzeam comentand pe Vlad, ESP sau Simi era ceva ca macar ei au masini si stiu ce vb dar asa......incercati sa faceti ceva nu sa comentati aiurea pe forumuri

Degeaba ai masina si o folosesti doar ca mijloc de transport si nu fac nici o referire la Simi, Vlad sau ESP.

P.S:Si tu ai impresia ca un club se face cu niste posturi pe un forum?
L.E: Sunt atatea cluburi auto serioase in tara asta. Daca tot aveti masini si atata pasiune in voi, de ce nu va inscrieti in unul din cluburi?

1-0 , mai jucam?!

Last edited by maD_angel; 01-06-09 at 21:25.
maD_angel is offline  
Old 01-06-09, 22:06   #10
BT-01-KAW

Stage 4
 
BT-01-KAW's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 191
Default Re: Mistic tuning club botosani

Mad tu ia si veziti de pozele tale. vezi ca nu te certi cu cine trebuie. e treaba mea ce fac eu......si tu nu ai de unde sa stii daca noi ne folosim masina doar ca mijloc de transport. apropo tu ce masina ai?
BT-01-KAW is offline  
Old 02-06-09, 13:25   #11
danilox

Stage 4
 
danilox's Avatar
 
Join Date: Jun 2005
Posts: 170
Default Re: Mistic tuning club botosani

Mad , nici eu nu iti inteleg reactia...bravo baietilor ca vor sa incerce ceva.Daca vor reusi... bine, daca nu, tot bine. Chestia asta trebuia facuta de mult de cei din BT. De ce nu ai facut-o tu cu cele 700 de posturi pe acest forum?
Si pe langa asta ,forumul e liber pt toata lumea...chiar de are 1 post sau 900 isi pot da o parere sau o idee atata timp cat are legatura cu masini, tuning , cluburi auto etc. Incercati sa va abtineti sa lasati commentarii numai de dragul de a scrie ceva sau sa atacati o anumita persoana.
danilox is offline  
Old 02-06-09, 13:36   #12
BT-01-KAW

Stage 4
 
BT-01-KAW's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 191
Default Re: Mistic tuning club botosani

danilox tin sa iti multumesc pt parerea ta. exact asta incercam eu sa zic. poate sa zicem ca nu vom reusi sa facem nimik dar macar am incercat. ca sincer si eu sunt satul de posturi facute aiurea si nimik fapte. ne chinuim de nu stiu cat timp sa ne intalnim si noi si care sunt rezultatele...zero. ma bucur ca mai exista cineva care ne tine partea. Vu mult respect
BT-01-KAW is offline  
Old 02-06-09, 13:41   #13
Rac3r
Opel Driver

Stage 5
 
Rac3r's Avatar
 
Join Date: Aug 2006
Posts: 354
Member of:
[Opel]
Default Re: Mistic tuning club botosani

incetul cu incetul poate se va realiza ceva si multumesc celor care ne tin partea si sunt optimisti ca se va realiza ceva in legatura cu clubul nostru
Rac3r is offline  
Old 02-06-09, 14:12   #14
danilox

Stage 4
 
danilox's Avatar
 
Join Date: Jun 2005
Posts: 170
Default Re: Mistic tuning club botosani

Nu e chestia ca tin sau nu parte...a fost un raspuns cu rautate la o initiativa luata de Rac3r (baiat pe care nici nu-l cunosc). Sunt cu ideea...daca vrei sa faci ceva, fa , daca nu lasa pe altii si lasa comentariile. Mad, poti sa te superi pe mine dar prea o faci pe a moderatorul in ultimul timp. Stagiul 5 care il ai nu ma intereseaza si nici numarul de posturi. punct. Si eu sunt pe acest forum de 4 ani , il citesc zilnic aproape , am comentat numai cand a fost cazul sau am avut ceva de zis si am lasat pe altii sa-si exprime parerile chiar de nu mi-au placut.

PS ...daca te-ai suparat, are sa-ti treaca.

Last edited by danilox; 02-06-09 at 14:16.
danilox is offline  
Old 02-06-09, 18:17   #15
Yonut21
Banned

Stage 5
 
Yonut21's Avatar
 
Join Date: Jun 2005
Posts: 977
Member of:
[Crazy Drivers]
[DACIA]
[FORD]
Default Re: Mistic tuning club botosani

Prezent si eu !!
Pai... haideti sa propunem o data / ora de intalnire, (vinerea - sambata seara / duminica oricand), dar intalnire sa fie... fiecare sa faca un sacrificiu sa ajunga...
Apoi ne gasim un nume(dupa ce ne consultam toti), facem parasolare, stickere...si gata
Dar trebuie ajutor de la fiecare, sa fim prezenti toti la o intalnire sau la un eveniment, etc..
Mnah, eu sunt pro pentru aceasta initiativa..
Toate cele bune.
Yonut21 is offline  
Closed Thread



- Copyright 2024 4Tuning -