pai...despre volvo...motorul e de 2.4 turbodiesel si are 163 de cai

( e destul de micut fata de alte masini....dare bun si asta

), e "aproape" full options si astept acum senzorii de parcare fata+spate sa mii montez...

cam atat in mare.......id: bunduc_mihai