ce culoare s`ar potrivi la un e200 in loc de vesnicul bej?) am mai vazut gri,negre,sau verde inchis.... insa as vrea ceva elegant si iesit din comun...eventual niste poze
man ce culoare vrei tu dar nu verde inchis priveste aici shi speriete...mertzanu a fost vopsit acuma 3 ani culoare verde inchis metal a aratat f bine numai ca dupa doua veri de stat in soare arata cam asa...culoarea din cauza cai inchisa absoarbe caldura shi se coace ca naiba...insa un argintiu metal merge ca manusa...
pREa sportiv negru cu portocaliu......eu zic sa o faci dubstyle....adica.....jenti mari!...cat mai mari.....cauciucuri cu talon mic (25-30)...Si culoare....hmm...un alb perlat..cum a zis si strik3ru..
ALB M3 !!! i-ar sta foarte bine ... si cu geamuri fumurii ... si poate niste jante cromate daca sunt posibilitatzi , si ai putea pune xenon si oglinzi , manere cromate ! Succes La Proiect !