Go Back   Forum 4Tuning > Car Styling > Tuning Design - Virtual Tuning > Styling by request - Idei de tuning pt masina ta

Styling by request - Idei de tuning pt masina ta Locul in care masina ta e tunata de membrii 4Tuning. Tu spui ce vrei si noi iti dam ideile!

Reply
 
Thread Tools
Old 21-06-11, 11:45   #1
RyNgO

Stock
 
Join Date: Jun 2011
Posts: 4
Default cine imi face un opel omega caravan-b tuning cum ii place lui ?

e o masina mostenire de la tata si as vrea sa o tunez asa* cu cust [.] va rog sa ma ajutati[,] e un proiect dak e frumoasa o sa incep sa o fac [.] va multumesk antikipat

Nota Mod: Mai copile, inainte de a posta, te rog sa citesti intotdeauna regulamentul respectivei sectiuni cat si specificul acesteia . Doi la mana, ai obligatia de a folosi limba romana in cadrul postarii. Topicul nu are ce cauta la provocari, titlul ti l-am corectat eu (si ti-am subliniat in topic grupele de litere ce nu apartin cuvintelor in care le-ai incadrat tu), tu ai de adaugat restul detaliilor cerute de sectiune.
*- exprimarea folosita in mod popular in cadrul comunicarii orale, nu este totdeauna pretabila si cele scrise .
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	Imagine0009.jpg
Views:	87
Size:	398.5 KB
ID:	2053098   Click image for larger version

Name:	Imagine0008.jpg
Views:	79
Size:	1.72 MB
ID:	2053099   Click image for larger version

Name:	DSC04809.JPG
Views:	86
Size:	646.4 KB
ID:	2053100  


Last edited by lascarica; 21-06-11 at 16:39.
RyNgO is offline   Reply With Quote
Old 26-07-11, 15:45   #2
Roly94

Stage 5
 
Roly94's Avatar
 
Join Date: Oct 2010
Posts: 397
Default Re: cine imi face un opel omega caravan-b tuning cum ii place lui ?

Niste idei,de pe bortbagaj dai totu jos,gen sigla opel,scrisu omega etc etc,dai tot ce e crom jos vopsesti plasticul negru in aceeasi culoare cu masina,iei niste jante mai ....putin "agresive" si niste gume mai putin bombate,o suspensie mai joasa,niste folie peste geamuri,si e tzipla
Roly94 is offline   Reply With Quote
Old 04-08-11, 20:35   #3
podaruu

Stock
 
Join Date: Aug 2010
Posts: 5
Default Re: cine imi face un opel omega caravan-b tuning cum ii place lui ?

sunt de acord cu Roly la masina asta ar merge perfect airride si geamuri negre, color coding si jante foarte stralucitoare in contrast cu o masina fara sigle (cauta o masca fata irmscher sau un pachet complet de la ei)
http://www.detailingworld.co.uk/foru...d.php?t=224450
inspiratie bafta
podaruu is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -