Go Back   Forum 4Tuning > Car Styling > Tuning Design - Virtual Tuning > Styling by request - Idei de tuning pt masina ta

Styling by request - Idei de tuning pt masina ta Locul in care masina ta e tunata de membrii 4Tuning. Tu spui ce vrei si noi iti dam ideile!

Reply
 
Thread Tools
Old 28-05-06, 17:14   #1
jhonnyms_21

Stock
 
Join Date: May 2006
Posts: 4
Default as vrea ceva sugestii

sal to you all ..uite care e treaba ..de cateva zile mi-am luat un golf IV tdi ...116 cai albastru inchis combi ..si as dori ceva sugestii pt masina mea sa pun ceva exterior foarte subtzirel ..simplu dar frumos ..astept cateva sugestii ca rog ...iar pt motor deocamdata nu ma bag eu zic ca e destul de bun din 2003..pe pompe diuze ...am sa pun si niste poze dar in principiu e simplu k oricare altu va multzumesc ..
jhonnyms_21 is offline   Reply With Quote
Old 28-05-06, 22:55   #2
geo2002
VW Driver

Stage 5
 
geo2002's Avatar
 
Join Date: Apr 2006
Posts: 464
Member of:
[VW]
Talking Re: as vrea ceva sugestii

Sincer ar merita si un chiptuning.eu mi-am facut la passatul meu si de la 101 cai l-a dus undeva la 126-127 de cai.Si sa stii k a meritat investitia.La tine de la 116 il duci undeva la 140 de cai.
__________________
If your not a hemoroid GETT OFF MY ASSS
geo2002 is offline   Reply With Quote
Old 29-05-06, 03:20   #3
Bmwaldo

Stage 5
 
Bmwaldo's Avatar
 
Join Date: Apr 2006
Posts: 6,772
Default Re: as vrea ceva sugestii

jante .. si suspensii ... dak o lasi un pic ... si ii pui nishte jante frumoase(17-18'' ) ... ar arata suuper ... si folie pe geamuri ... nu pe toate ..doar luneta si cele 4 din spate ..dak zici k e combi ...in rest ... pleoape .. si nishte triple clare ... bafta si sa vedem rezultatele
Bmwaldo is offline   Reply With Quote
Old 29-05-06, 14:14   #4
jhonnyms_21

Stock
 
Join Date: May 2006
Posts: 4
Default Re: as vrea ceva sugestii

Quote:
Originally Posted by geo2002
Sincer ar merita si un chiptuning.eu mi-am facut la passatul meu si de la 101 cai l-a dus undeva la 126-127 de cai.Si sa stii k a meritat investitia.La tine de la 116 il duci undeva la 140 de cai.



mai putea ajuta cu ceva informatii despre ciptuning ...unde as putea sa il pun pret...
jhonnyms_21 is offline   Reply With Quote
Old 29-05-06, 14:16   #5
jhonnyms_21

Stock
 
Join Date: May 2006
Posts: 4
Default Re: as vrea ceva sugestii

Quote:
Originally Posted by Walderrama
jante .. si suspensii ... dak o lasi un pic ... si ii pui nishte jante frumoase(17-18'' ) ... ar arata suuper ... si folie pe geamuri ... nu pe toate ..doar luneta si cele 4 din spate ..dak zici k e combi ...in rest ... pleoape .. si nishte triple clare ... bafta si sa vedem rezultatele



ceva site-uri cu pretzuri si chestii deastea daca se poate
jhonnyms_21 is offline   Reply With Quote
Old 29-05-06, 21:04   #6
Bmwaldo

Stage 5
 
Bmwaldo's Avatar
 
Join Date: Apr 2006
Posts: 6,772
Default Re: as vrea ceva sugestii

iti recomand STREET CAR CONCEPT .... ia legatura cu EvlSantos ... el te va indruma ... spre street car concept ... si iti zic k va fi o alegere f buna ... o sa gasesti multe lucruri pt masinutza...
Bmwaldo is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -