Go Back   Forum 4Tuning > AUTO COMERCIAL > Bazar AUTO - PIESE, ACCESORII, CONSUMABILE, etc > Bursa serviciilor AUTO

Bursa serviciilor AUTO Cereri si oferte de servicii AUTO

Reply
 
Thread Tools
Old 06-02-11, 14:11   #1
kontra

Stage 5
 
kontra's Avatar
 
Join Date: Oct 2007
Posts: 1,356
Default Inmatriculari auto RAR,itp,numere rosii,contracte v-c ,tot ce tine de inmatriculare

Inmatriculari auto,R.A.R,contracte vanzare cumparare,traduceri,numere provizorii,certificate fiscale,obtinere acte,asistenta la cumparare auto,tot ce tine de achizitionarea si inmatricularea autoturismelor.autoutilitarelor,remorci,motociclet e etc.10 ani experienta...tel:0731081866 Lucian.
__________________
diverse...
kontra is offline   Reply With Quote
Old 30-06-11, 16:34   #2
kontra

Stage 5
 
kontra's Avatar
 
Join Date: Oct 2007
Posts: 1,356
Default Re: Inmatriculari auto RAR,itp,numere rosii,contracte v-c ,tot ce tine de inmatricula

Quote:
Originally Posted by kontra View Post
Inmatriculari auto,R.A.R,contracte vanzare cumparare,traduceri,numere provizorii,certificate fiscale,obtinere acte,asistenta la cumparare auto,tot ce tine de achizitionarea si inmatricularea autoturismelor.autoutilitarelor,remorci,motociclet e etc.10 ani experienta...tel:0731081866 Lucian.
valabil.
kontra is offline   Reply With Quote
Old 15-07-11, 20:19   #3
kontra

Stage 5
 
kontra's Avatar
 
Join Date: Oct 2007
Posts: 1,356
Default Re: Inmatriculari auto RAR,itp,numere rosii,contracte v-c ,tot ce tine de inmatricula

Quote:
Originally Posted by kontra View Post
valabil.
Inmatriculez orice autoturism in Bulgaria indiferent de anul fabricatiei ,capacitate cilindrica sau norma de poluare se ofera procura nelimitata,asigurare si itp pe un an de zile...0720 431 223.
kontra is offline   Reply With Quote
Old 15-07-11, 21:41   #4
parfum
Banned

Stage 5
 
Join Date: Sep 2008
Posts: 518
Default Re: Inmatriculari auto RAR,itp,numere rosii,contracte v-c ,tot ce tine de inmatricula

prelungiri acte expirate de bg ? motor de 1970 cmc inmatriculat pe pers fizica , cat ma costa ?
parfum is offline   Reply With Quote
Old 16-07-11, 00:47   #5
kontra

Stage 5
 
kontra's Avatar
 
Join Date: Oct 2007
Posts: 1,356
Default Re: Inmatriculari auto RAR,itp,numere rosii,contracte v-c ,tot ce tine de inmatricula

Quote:
Originally Posted by parfum View Post
prelungiri acte expirate de bg ? motor de 1970 cmc inmatriculat pe pers fizica , cat ma costa ?
150 euro.
kontra is offline   Reply With Quote
Old 22-07-11, 12:31   #6
kontra

Stage 5
 
kontra's Avatar
 
Join Date: Oct 2007
Posts: 1,356
Default Re: Inmatriculari auto RAR,itp,numere rosii,contracte v-c ,tot ce tine de inmatricula

asistenta la inmatricularea autoturismelor,remorcilor,autoutilitarelor,motocic letelor...indiferent de tara de provenienta...obtinere numere rosii,certificate fiscale...contracte vanzare cumparare etc....0720431223.
kontra is offline   Reply With Quote
Old 26-11-11, 14:02   #7
kontra

Stage 5
 
kontra's Avatar
 
Join Date: Oct 2007
Posts: 1,356
Default Re: Inmatriculari auto RAR,itp,numere rosii,contracte v-c ,tot ce tine de inmatricula

oljojpoj
kontra is offline   Reply With Quote
Old 08-01-12, 13:59   #8
mrsro

Stock
 
mrsro's Avatar
 
Join Date: Jan 2012
Posts: 3
Default Re: Inmatriculari auto RAR,itp,numere rosii,contracte v-c ,tot ce tine de inmatricula

Salut , am cumparat o masina adusa de afara de la un tip care a scos o singura data numere rosii. Si nu pot obtine certificatul fiscal de la acest tip care sustine ca el doar a inmatriculat masina provizoriu si nu a inregistrat-o fiscal. Se poate face ceva fara acest certificat fiscal ?
mrsro is offline   Reply With Quote
Old 08-01-12, 14:06   #9
kontra

Stage 5
 
kontra's Avatar
 
Join Date: Oct 2007
Posts: 1,356
Default Re: Inmatriculari auto RAR,itp,numere rosii,contracte v-c ,tot ce tine de inmatricula

Quote:
Originally Posted by mrsro View Post
Salut , am cumparat o masina adusa de afara de la un tip care a scos o singura data numere rosii. Si nu pot obtine certificatul fiscal de la acest tip care sustine ca el doar a inmatriculat masina provizoriu si nu a inregistrat-o fiscal. Se poate face ceva fara acest certificat fiscal ?
da se poate...da-mi un tel dupa ora 19...0720431223.
kontra is offline   Reply With Quote
Old 17-10-12, 11:33   #10
alexcelbun

Stock
 
Join Date: Oct 2012
Posts: 9
Default Re: Inmatriculari auto RAR,itp,numere rosii,contracte v-c ,tot ce tine de inmatricula

Quote:
Originally Posted by kontra View Post
Inmatriculari auto,R.A.R,contracte vanzare cumparare,traduceri,numere provizorii,certificate fiscale,obtinere acte,asistenta la cumparare auto,tot ce tine de achizitionarea si inmatricularea autoturismelor.autoutilitarelor,remorci,motociclet e etc.10 ani experienta...tel:0731081866 Lucian.

ma intereseaza traducerea si legalizarea contractului de v-c si a briefului mare Germania.
Cat ar costa?
alexcelbun is offline   Reply With Quote
Old 02-04-13, 16:43   #11
oviracing

Stock
 
Join Date: Mar 2013
Posts: 1
Default Re: Inmatriculari auto RAR,itp,numere rosii,contracte v-c ,tot ce tine de inmatricula

Salutare tuturor. am o problema si sper sa ma puteti ajuta...Am achizitionat un fiat bravo acum o luna,masina a fost adusa din germania in 2008 si nu a fost inmatriculata in romania pana acum. Ultimul rand de numere rosii a fost scos acum 2 luni.Nici o problema pana aici ! In brief este trecut cel care a adus masina din Germania dar el a vandut masina unei tipe dandu-i acesteia si fiscal. Cu tipa nu am vorbit,doar cu cel care a adus masina.Ultimul rand de numere a fost scos de un alt tip de la care am doar asigurarea de numere rosii si o autorizatie de circulatie provizorie.Eu am cumparat masina de la un tip care nu avea contract cu nimeni si nici eu nu am facut cu el. Pentru a imatricula masina,cu cine trebuie sa fac contract si sa primesc fiscal? Va multumesc!
oviracing is offline   Reply With Quote
Reply


- Copyright 2024 4Tuning -