Go Back   Forum 4Tuning > AUTO COMERCIAL > Bazar AUTO - PIESE, ACCESORII, CONSUMABILE, etc > Bursa serviciilor AUTO

Bursa serviciilor AUTO Cereri si oferte de servicii AUTO

Reply
 
Thread Tools
Old 07-01-14, 09:01   #46
gabriel1982

Stage 5
 
gabriel1982's Avatar
 
Join Date: Nov 2009
Posts: 556
Arrow Re: TAPITERIE AUTO - reparatii si personalizari interioare-piele naturala,imitatii pi

Quote:
Originally Posted by sergiusymy View Post
ceau pt 2 tetiere modificare model vader un pret.. (tetierele le am eu de piele) un pret ?
salut, da-mi te rog mai multe detalii ce anume doresti sa modifici sau cum la cele 2 tetiere!
gabriel1982 is offline   Reply With Quote
Old 07-01-14, 14:40   #47
sergiusymy

Stage 1
 
Join Date: Dec 2012
Posts: 18
Default Re: TAPITERIE AUTO - reparatii si personalizari interioare-piele naturala,imitatii pi

eu am tetierele dar le vreau asa;(poza)
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	desc?rcare (5).jpg
Views:	133
Size:	5.4 KB
ID:	2920289  
sergiusymy is offline   Reply With Quote
Old 08-01-14, 17:10   #48
the teacher

Stage 3
 
the teacher's Avatar
 
Join Date: Jan 2011
Posts: 131
Default Re: TAPITERIE AUTO - reparatii si personalizari interioare-piele naturala,imitatii pi

Un bord se poate tapita , dar nu cu piele ci cu imitatie , la ce pret
the teacher is offline   Reply With Quote
Old 10-01-14, 21:13   #49
gabriel1982

Stage 5
 
gabriel1982's Avatar
 
Join Date: Nov 2009
Posts: 556
Smile Re: TAPITERIE AUTO - reparatii si personalizari interioare-piele naturala,imitatii pi

Quote:
Originally Posted by sergiusymy View Post
eu am tetierele dar le vreau asa;(poza)
salut,suna-ma te rog sa ne putem intelege! pt ca nu mi-ai explicat din ce material,ce culoare,ce personalizare,etc
gabriel1982 is offline   Reply With Quote
Old 10-01-14, 21:14   #50
gabriel1982

Stage 5
 
gabriel1982's Avatar
 
Join Date: Nov 2009
Posts: 556
Arrow Re: TAPITERIE AUTO - reparatii si personalizari interioare-piele naturala,imitatii pi

Quote:
Originally Posted by the teacher View Post
Un bord se poate tapita , dar nu cu piele ci cu imitatie , la ce pret
salut,se poate reconditiona sau tapita orice tip de plansa de bord dar am nevoie de mai multe detalii pt a putea face o oferta de pret
gabriel1982 is offline   Reply With Quote
Old 02-02-14, 09:44   #51
gabriel1982

Stage 5
 
gabriel1982's Avatar
 
Join Date: Nov 2009
Posts: 556
Arrow Re: TAPITERIE AUTO - reparatii si personalizari interioare-piele naturala,imitatii pi

Restaurari si personalizari interioare,reconditionari si reparatii volane piele,reparatii air-bag-uri,personalizari cu broderie sau gravura lasser,piele nappa sau alcantara,piele perforata,imitatii de piele carbon,sisteme de incalzire ptr scaune si banchete,montaje sisteme audio-video in tapiterie,modificari interioare auto cu fibra de sticla,etc.ptr mai multe detalii si informatii va asteptam la id-ul de messenger autopiele sau la nr de tel: 0737.447.101 sau http://tapiterieauto.webs.com/
stima si respect tuturor utilizatorilor acestui forum !
__________________
gabriel - http://tapiterieauto.webs.com/
gabriel1982 is offline   Reply With Quote
Old 09-04-14, 08:47   #52
madicsul
VW Driver

Stage 4
 
madicsul's Avatar
 
Join Date: May 2010
Posts: 200
Member of:
[VW]
Default Re: TAPITERIE AUTO - reparatii si personalizari interioare-piele naturala,imitatii pi

Va salut cu respect,

Am un passat B6 cu interior gri.
As vrea sa stiu daca pot sa apelez la Dvs pentru a aplica o imitatie de alcantara pe fetele de usi, stalpi si plafon.
Daca da, as dori sa stiu, cat material trebuie, cat dureaza si cat costa toata operatiunea.

Multumesc anticipat.
madicsul is offline   Reply With Quote
Old 13-04-14, 22:35   #53
gabriel1982

Stage 5
 
gabriel1982's Avatar
 
Join Date: Nov 2009
Posts: 556
Default Re: TAPITERIE AUTO - reparatii si personalizari interioare-piele naturala,imitatii pi

Quote:
Originally Posted by madicsul View Post
Va salut cu respect,

Am un passat B6 cu interior gri.
As vrea sa stiu daca pot sa apelez la Dvs pentru a aplica o imitatie de alcantara pe fetele de usi, stalpi si plafon.
Daca da, as dori sa stiu, cat material trebuie, cat dureaza si cat costa toata operatiunea.

Multumesc anticipat.
salut,pt plafon,stalpi si fete de usi cu tot cu material,adezivii necesari si manopera te poate costa estimativ la 600euro,depinde f mult si ce tip de alcantara doriti,pt mai multe detalii va asteptam sa discutam exact pe toate detaliile la noi la service sau la tel : 0737.447.101
gabriel1982 is offline   Reply With Quote
Old 15-05-14, 08:29   #54
gabriel1982

Stage 5
 
gabriel1982's Avatar
 
Join Date: Nov 2009
Posts: 556
Arrow Re: TAPITERIE AUTO - reparatii si personalizari interioare-piele naturala,imitatii pi

Restaurari si personalizari interioare,reconditionari si reparatii volane piele,reparatii air-bag-uri,personalizari cu broderie sau gravura lasser,piele nappa sau alcantara,piele perforata,imitatii de piele carbon,sisteme de incalzire ptr scaune si banchete,montaje sisteme audio-video in tapiterie,modificari interioare auto cu fibra de sticla,etc.ptr mai multe detalii si informatii va asteptam la id-ul de messenger autopiele sau la nr de tel: 0737.447.101 sau http://tapiterieauto.webs.com/
stima si respect tuturor utilizatorilor acestui forum !
gabriel1982 is offline   Reply With Quote
Old 15-11-14, 23:39   #55
alexbb

Stage 5
 
Join Date: Apr 2012
Posts: 581
Default Re: TAPITERIE AUTO - reparatii si personalizari interioare-piele naturala,imitatii pi

Salut. De schimbat/reparat aripioara de la scaunul acesta, cat ar costa?
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	2.jpg
Views:	170
Size:	957.3 KB
ID:	3048476  
alexbb is offline   Reply With Quote
Old 24-11-14, 10:19   #56
gabriel1982

Stage 5
 
gabriel1982's Avatar
 
Join Date: Nov 2009
Posts: 556
Default Re: TAPITERIE AUTO - reparatii si personalizari interioare-piele naturala,imitatii pi

Quote:
Originally Posted by alexbb View Post
Salut. De schimbat/reparat aripioara de la scaunul acesta, cat ar costa?
salut,ca o estimare de reconditionat scaunul ( aripioara) te costa cu piele si manopera aproximativ la 100euro
gabriel1982 is offline   Reply With Quote
Old 09-02-15, 02:22   #57
lord_sith

Stage 4
 
lord_sith's Avatar
 
Join Date: Sep 2006
Posts: 233
Member of:
[DACIA]
[Dacia Rally Team]
Default Re: TAPITERIE AUTO - reparatii si personalizari interioare-piele naturala,imitatii pi

Salut,

Un pret pentru imbracarea aripioarelor pentru 2 scaune, adica 8 aripioare (modelul ca cel de mai sus, doar ca textil E46 sedan sport) cu materialul meu (imitatie alcantara)? Cat si un pret pentru imbracat volan in acelasi material, adus de mine.

Stima!

Last edited by lord_sith; 09-02-15 at 02:25.
lord_sith is offline   Reply With Quote
Old 10-02-15, 09:40   #58
gabriel1982

Stage 5
 
gabriel1982's Avatar
 
Join Date: Nov 2009
Posts: 556
Thumbs up Re: TAPITERIE AUTO - reparatii si personalizari interioare-piele naturala,imitatii pi

Quote:
Originally Posted by lord_sith View Post
Salut,

Un pret pentru imbracarea aripioarelor pentru 2 scaune, adica 8 aripioare (modelul ca cel de mai sus, doar ca textil E46 sedan sport) cu materialul meu (imitatie alcantara)? Cat si un pret pentru imbracat volan in acelasi material, adus de mine.

Stima!
salut,vin-o pana la noi la service si discutam...trebuie vazut in ce stare sant si scaunele si volanul !
gabriel1982 is offline   Reply With Quote
Old 10-02-15, 21:16   #59
lord_sith

Stage 4
 
lord_sith's Avatar
 
Join Date: Sep 2006
Posts: 233
Member of:
[DACIA]
[Dacia Rally Team]
Default Re: TAPITERIE AUTO - reparatii si personalizari interioare-piele naturala,imitatii pi

Quote:
Originally Posted by gabriel1982 View Post
salut,vin-o pana la noi la service si discutam...trebuie vazut in ce stare sant si scaunele si volanul !
Am inteles. Asa facem, stima.
lord_sith is offline   Reply With Quote
Old 13-02-15, 09:44   #60
gabriel1982

Stage 5
 
gabriel1982's Avatar
 
Join Date: Nov 2009
Posts: 556
Arrow Re: TAPITERIE AUTO - reparatii si personalizari interioare-piele naturala,imitatii pi

Restaurari si personalizari interioare,reconditionari si reparatii volane piele,reparatii air-bag-uri,personalizari cu broderie sau gravura lasser,piele nappa sau alcantara,piele perforata,imitatii de piele carbon,sisteme de incalzire ptr scaune si banchete,montaje sisteme audio-video in tapiterie,modificari interioare auto cu fibra de sticla,etc.ptr mai multe detalii si informatii va asteptam la id-ul de messenger autopiele sau la nr de tel: 0737.447.101 sau http://tapiterieauto.webs.com/
stima si respect tuturor utilizatorilor acestui forum !
gabriel1982 is offline   Reply With Quote
Reply
Thread Tools


- Copyright 2024 4Tuning -