Go Back   Forum 4Tuning > AUTO COMERCIAL > Bazar AUTO - PIESE, ACCESORII, CONSUMABILE, etc > Bursa serviciilor AUTO

Bursa serviciilor AUTO Cereri si oferte de servicii AUTO

Reply
 
Thread Tools
Old 09-06-10, 15:52   #1
PostaL

Stock
 
Join Date: Apr 2010
Posts: 6
Thumbs up Un mod ieftin si ecologic de a călătorii

EkoRoad - un nou site ce pune īn legătură șoferii cu pasagerii pentru a face călătoriile mai eficiente. Site-ul facilitează contactul acestora pentru a călătorii mai mulți īn aceași mașină, astfel reducānd atāt costul călătoriei cāt și emisiile de carbon īn atmosferă.

Īn curānd va fi introdus și sistemul de rating pentru o siguranță mai mare īntre utilizatori.

Vă așteptăm opiniile si eventualele probleme aici.
PostaL is offline   Reply With Quote
Old 10-06-10, 20:06   #2
rover_cabrio

Stage 5
 
rover_cabrio's Avatar
 
Join Date: May 2009
Posts: 6,899
Smile Re: Un mod ieftin si ecologic de a călătorii

BRAVO ! mi se pare ca l-a dat 1 data la PRO TV o reclama !!! super !!!
rover_cabrio is offline   Reply With Quote
Old 13-07-10, 15:04   #3
PostaL

Stock
 
Join Date: Apr 2010
Posts: 6
Default Re: Un mod ieftin si ecologic de a călătorii

De curānd am introdus modulul de evaluare si modulul de evenimente.

Īn cadrul modulului de evaluare se pot evalua persoanele cu care ați participat la o călătorie, pentru o mai mare siguranță pe site-ul nostru.

Īn cadrul modulului de evenimente, se pot adăuga/căuta evenimente cu ajutorul cărora se pot centraliza călătoriile spre și dinspre evenimentul respectiv.

www.ecodrum.ro
www.ekoroad.com

Vă așteptăm!
PostaL is offline   Reply With Quote
Old 03-08-10, 11:35   #4
PostaL

Stock
 
Join Date: Apr 2010
Posts: 6
Default Re: Un mod ieftin si ecologic de a călătorii

Am facut zilele acestea si niste videouri ajutatoare, care sa va indrume in a folosii aplicatia noastra. Le gasiti pe prima pagina si in contextul paginilor pe care le descriu, oriunde vede-ti butoanele "Mai multe" si "Arată-mi cum".

www.ecodrum.ro
www.ekoroad.com

Va asteptam in numar cat mai mare
PostaL is offline   Reply With Quote
Old 21-02-11, 09:58   #5
PostaL

Stock
 
Join Date: Apr 2010
Posts: 6
Default Re: Un mod ieftin si ecologic de a călătorii

Avem plăcerea sa vă anunțăm că a apărut noua versiune a site-ului www.ecodrum.ro. Această versiunea vine cu un set bogat de inbunătățiri, printre care se numără:

- un design mai plăcut și mai prietenos
- un modul de căutare imbunătățit, care vă permite acum să căutați călătorii folosind doar un oraș de plecare/sosire
- utilizatorul are posibilitatea să adauge mai mult de o mașină
- un sistem de securitate imbunătățit prin introducerea unui modul de mascare a identității utilizatorului și prin securizarea conexiunii cu server-ul cānd are loc transferul de date vitale

De asemenea am intrudus un modul de rezervare, care facilitează o mai bună administrare a călătoriilor și aduce un plus de securitate interacțiunilor dintre ulilizatori.

Vă invităm să-l incercați si dumneavoastră: www.ecodrum.ro
PostaL is offline   Reply With Quote
Reply


- Copyright 2024 4Tuning -