Go Back   Forum 4Tuning > AUTO COMERCIAL > Bazar AUTO - Oferte Extinse Firme

Bazar AUTO - Oferte Extinse Firme Oferte de piese si accesorii tuning. Sectiune dedicata firmelor si celor cu oferte permanente.

Reply
 
Thread Tools
Old 31-07-11, 07:52   #16
DecaDurabolin

Stage 3
 
Join Date: Jan 2010
Posts: 117
Default Re: STICKERE, AUTOCOLANTE, INSCRIPTIONARI

Mie butoanele de la Navi+ de la Stilo mi s-au ros.
Ai cum sa ma ajuti cu niste text dimensiune mica taiat la un cutter plotter? Vreau sa lipesc textul pe butoane, sa dau cu spray negru peste tot dupa care sa scot literele lipite anterior, ca sa ramana scrisul iluminat ca si inainte.
DecaDurabolin is offline   Reply With Quote
Old 31-07-11, 14:26   #17
pixelprint

Stage 1
 
pixelprint's Avatar
 
Join Date: May 2011
Posts: 12
Default Re: STICKERE, AUTOCOLANTE, INSCRIPTIONARI

Quote:
Originally Posted by DecaDurabolin View Post
Mie butoanele de la Navi+ de la Stilo mi s-au ros.
Ai cum sa ma ajuti cu niste text dimensiune mica taiat la un cutter plotter? Vreau sa lipesc textul pe butoane, sa dau cu spray negru peste tot dupa care sa scot literele lipite anterior, ca sa ramana scrisul iluminat ca si inainte.
pot sa incerc dar nu cred ca se poate, fiind dimensiune foarte mica s-ar putea sa nu iasa pe cutter. spune-mi ce anume iti trebuie taiat si cam cate de mare si incerc maine sa ti le tai
pixelprint is offline   Reply With Quote
Old 09-08-11, 17:39   #18
DecaDurabolin

Stage 3
 
Join Date: Jan 2010
Posts: 117
Default Re: STICKERE, AUTOCOLANTE, INSCRIPTIONARI

Salut. Ma mai poti ajuta cumva cu butoanele acelea de Navi?
Pana la urma cred ca e mai ok pur si simplu sa imprim scrisul pe un autocolant alb, tai eu literele. Dau cu spray negru butoanele si lipesc scrisul alb peste, dupa care dau peste butoane cu un spray de protectie CD-uri proaspat imprimate. Ca sa tina scrisul si vopseaua de spray. Ce parere ai? Stima.
DecaDurabolin is offline   Reply With Quote
Old 12-08-11, 20:43   #19
pixelprint

Stage 1
 
pixelprint's Avatar
 
Join Date: May 2011
Posts: 12
Default Re: STICKERE, AUTOCOLANTE, INSCRIPTIONARI

Quote:
Originally Posted by DecaDurabolin View Post
Salut. Ma mai poti ajuta cumva cu butoanele acelea de Navi?
Pana la urma cred ca e mai ok pur si simplu sa imprim scrisul pe un autocolant alb, tai eu literele. Dau cu spray negru butoanele si lipesc scrisul alb peste, dupa care dau peste butoane cu un spray de protectie CD-uri proaspat imprimate. Ca sa tina scrisul si vopseaua de spray. Ce parere ai? Stima.
sal. scuze, sunt un pic plecat din bucuresti. eu ti le imprim si ti le decupezi tu. dar de luni incolo, pentru ca ma intorc in bucuresti abia duminica seara.
pixelprint is offline   Reply With Quote
Old 13-08-11, 07:27   #20
DecaDurabolin

Stage 3
 
Join Date: Jan 2010
Posts: 117
Default Re: STICKERE, AUTOCOLANTE, INSCRIPTIONARI

Mersi, esti de treaba, ramane sa ne auzim aici pe luni incolo. Stima.
DecaDurabolin is offline   Reply With Quote
Old 20-01-12, 12:09   #21
Youlian

Stock
 
Join Date: Aug 2008
Posts: 1
Default Re: STICKERE, AUTOCOLANTE, INSCRIPTIONARI

Salut.
Stiu ca e mai vechi anuntul...dar poate-poate.
Am vazut pe spate la o masina un sticker cu AC/DC. Poti sa-mi faci unul? Ai vreun model cumva?

Mersi fain,
Iulian.
Youlian is offline   Reply With Quote
Old 08-05-13, 14:25   #22
dolocalin

Stock
 
Join Date: May 2013
Posts: 1
Default Re: STICKERE, AUTOCOLANTE, INSCRIPTIONARI

salut ma intereseaza si pe mine setul acela de ab gen gauri de glont si mai vreau sa imi faci un model cva pentru semiaripi spate opel vectra b 2001 pe care sa scrie STEINMETZ. ceva gen carbon iar literele sa fie argintii.si un pret te rog
dolocalin is offline   Reply With Quote
Reply


- Copyright 2024 4Tuning -