Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Ploiesti

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 28-01-06, 10:25   #46
Gabi
Super Moderator

Stage 5
 
Gabi's Avatar
 
Join Date: Aug 2003
Posts: 14,537
Member of:
[Super Moderators]
[Moderators]
Default

Mesaju' a fost postat Cobra pe topicu' Intālnire MRC.
Gabi is offline  
Old 28-01-06, 10:37   #47
LaMishto
Crazy Drivers Members

Stage 5
 
LaMishto's Avatar
 
Join Date: Jan 2005
Posts: 514
Member of:
[Crazy Drivers]
[Mitsubishi]
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"tng\"
Quote:
Originally Posted by \"T@zMania\"
nu spun ca nu sunt multzumit de ve face tng....e doar un moderator,daca vrea sa ne reprezinte si interesele eu zic ca ar trebui sa se implice mai mult...
m-am chinuit mult la inceput .... sa obtinem aceasta comunitate pe forum
m-am chinuit sa strang cateva materiale ca sa aratam lumii ca se poate..
merge mai greu de unu singur
au fost momente in care unii mi-au zis \"dar tu ce ai facut TNG pt comunitatea ?\"

daca colaboram de la inceput...putea sa fie si mai bine
daca vreunu crede ca s-ar descurca mai bine ca mine...sa treaca in locul meu,nu ma supar

de ce nu spuneti... --vrem sa facem asta pe forum..vrem asta...uite asa zic eu ca ar fi bine...--

stiu ca nu e frumos sa ma bag in discutie si ca pana acum am fost pasiv aici.. dar, stiu de la momo cat s-a insistat asupra deschiderii acestei sectiuni si ca s-a muncit, asa ca ar trebui ca toti dintre voi sa recunoasca meritele lui tng.
__________________
Membru Fondator
A.C.S. Crazy Drivers Romania
GPL Forum
Latest News on Supercars
Romanian Mitsubishi Enthusiasts
LaMishto is offline  
Old 14-02-06, 12:59   #48
CobraArt

Stage 5
 
CobraArt's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Posts: 2,026
Member of:
[DACIA]
[2 Roti]
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"LaMishto\"
Quote:
Originally Posted by \"tng\"
Quote:
Originally Posted by \"T@zMania\"
nu spun ca nu sunt multzumit de ve face tng....e doar un moderator,daca vrea sa ne reprezinte si interesele eu zic ca ar trebui sa se implice mai mult...
m-am chinuit mult la inceput .... sa obtinem aceasta comunitate pe forum
m-am chinuit sa strang cateva materiale ca sa aratam lumii ca se poate..
merge mai greu de unu singur
au fost momente in care unii mi-au zis \"dar tu ce ai facut TNG pt comunitatea ?\"

daca colaboram de la inceput...putea sa fie si mai bine
daca vreunu crede ca s-ar descurca mai bine ca mine...sa treaca in locul meu,nu ma supar

de ce nu spuneti... --vrem sa facem asta pe forum..vrem asta...uite asa zic eu ca ar fi bine...--

stiu ca nu e frumos sa ma bag in discutie si ca pana acum am fost pasiv aici.. dar, stiu de la momo cat s-a insistat asupra deschiderii acestei sectiuni si ca s-a muncit, asa ca ar trebui ca toti dintre voi sa recunoasca meritele lui tng.
Noi niciodata nu ne-am indoit pt domnu tng, si apreciem efortul lui...Asta din punctul meu de vedere
Poate pe viitor ar trebui sa ne implicam mai multi in comunitatea asta si dc nu sa ii dam si o mana de ajutor Poate cu timpul o sa iasa ceva frumos
CobraArt is offline  
Old 14-02-06, 13:20   #49
Manson
Virtual Tuner

Stage 5
 
Manson's Avatar
 
Join Date: Jul 2005
Posts: 1,767
Member of:
[Virtual Tuning]
[DAEWOO]
[Design Team]
Default

parerea mea e ca nu ne trebuie neparat un lider...dak stim sa ne comportam si exact cum a zis taz \"haotic\" sa nu stim programu intalnirii, noi nu am vb mai nimik practic la nici o intalnire decat ce faci hai taz invarte-te uite si pe ala ce faceti hai sa mergem...atat
parerea mea e ca dak am fi putin mai ...\"civilizati\" si nu am atrage atentie asupra noastra mereu ar fi altceva...aici se stie despre cine vb...cei ce strica intalnirile...parerea mea e urmatoarea: la intalniri lasam draq si muzik si tot si venim toti si facem un plan..uite facem asa asa si asa si gata...si sa nu fie mereu plecarea in acelasi loc! eu ink cred k se poate face ceva si in ploiesti si dak luptam toti nu numai tng k nu e sefu nostru...toti ca daia e comunitate si putin timp ne acordam si comunitati io zic ca o sa iasa ceva! dupa faza de vineri s au \"racit\" lucrurile si aitilop vor sa ne prinda pe picior gresit acum, sa nu le mai dam ocazia, asta inseamna organizare si totu pus la punct!
dak vi se pare ceva din ce am scris aberant sau k am jignit pe cineva stergeti topicul....
multzam...hai ploiestiu'
Manson is offline  
Old 14-02-06, 13:26   #50
RaulNFS

Stage 4
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 265
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
Default

total de acord cu ce a zis manson

---

Sa dam politiei UE, k asta vor...
RaulNFS is offline  
Old 14-02-06, 18:21   #51
Manson
Virtual Tuner

Stage 5
 
Manson's Avatar
 
Join Date: Jul 2005
Posts: 1,767
Member of:
[Virtual Tuning]
[DAEWOO]
[Design Team]
Default

ms Raulnfs ca imi dai dreptate...
Manson is offline  
Old 14-02-06, 21:17   #52
Vibe
Mitsubishi Driver

Stage 5
 
Vibe's Avatar
 
Join Date: Nov 2005
Posts: 1,508
Member of:
[Mitsubishi]
Default

Manson, are dreptate... nu neaparat in comunitatea noastra.. dar si in general e nevoie de organizare... suntem in stare... Respect.
Vibe is offline  
Old 14-02-06, 22:41   #53
T@zMania

Stage 5
 
T@zMania's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Posts: 3,341
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[VW]
[RENAULT]
[4Rally]
Default

cred ca stitzi si voi proverbul cu prostul care arunca o piatra in apa si 5 despeptzi nu o pot scoate.....mereu va exista cate un specimen care sa faca ''zarva'' aiurea,tot ce trebuie sa facem este sa triem cu atentzie persoanele care vin la intalniri....sa nu mai facem publice aceste intalniri...sa se discute pe mess sau private mesage...nu am nimic cu nimeni,ma repet dar existe persoane care pur si simplu nu se p[ot abtzine de la anumite treburi si avem cu totzi de suferit....trebuiesc luate masuri....
__________________
T@zMania is offline  
Old 14-02-06, 22:45   #54
Manson
Virtual Tuner

Stage 5
 
Manson's Avatar
 
Join Date: Jul 2005
Posts: 1,767
Member of:
[Virtual Tuning]
[DAEWOO]
[Design Team]
Default

si taz are dreptate ...
Manson is offline  
Old 15-02-06, 09:45   #55
Vladz

Stage 5
 
Vladz's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Posts: 2,182
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"T@zMania\"
cred ca stitzi si voi proverbul cu prostul care arunca o piatra in apa si 5 despeptzi nu o pot scoate.....mereu va exista cate un specimen care sa faca ''zarva'' aiurea,tot ce trebuie sa facem este sa triem cu atentzie persoanele care vin la intalniri....sa nu mai facem publice aceste intalniri...sa se discute pe mess sau private mesage...nu am nimic cu nimeni,ma repet dar existe persoane care pur si simplu nu se p[ot abtzine de la anumite treburi si avem cu totzi de suferit....trebuiesc luate masuri....
Nu neaparat trierea e solutie prea buna ... dar si politia si televizinuea pot citi forumul asta
Vladz is offline  
Old 15-02-06, 10:42   #56
RaulNFS

Stage 4
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 265
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
Default

da, deci este clar ca in urma evenimentelor care s-au petrecut un ultimile saptamani pana cand cineva acolo sus nu isi va schimba mentalitatea nu vor mai fi anuntate intalnirile pe acest forum...

este pacat ca se intampla asa
__________________
Dacia 1310
RaulNFS is offline  
Old 15-02-06, 11:05   #57
Manson
Virtual Tuner

Stage 5
 
Manson's Avatar
 
Join Date: Jul 2005
Posts: 1,767
Member of:
[Virtual Tuning]
[DAEWOO]
[Design Team]
Default

ete flori dc sa nu fie anuntzate intalniri? mare schema ne intalnim spunem si unde mare schema si gata! daaaaaaaaaaaaaar sa stam cuminti sa nu mai facem figuri si alte chesti....ceea ce mi se pare (la fel cum a zis si taz) imposibil pt k mereu mai \"aluneca\" cineva cu masina
Manson is offline  
Old 15-02-06, 15:08   #58
kraven_4_all
Banned

Stage 5
 
Join Date: Nov 2005
Posts: 2,699
Default

pe subiectu asta puteti sa vorbiti ani buni shi tot nu se vor epuiza replicile!! vom vorbi shi sambata dak este nevoie, dar degeaba vorbim...pt. k nu ai ce sa le faci!!!
kraven_4_all is offline  
Old 23-02-06, 09:27   #59
pletosu

Stage 1
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 10
Default

eu nu vreu sa deranjez pe nimeni si sunt nou pe aici,nu cunosc pe nimeni...sunt de mult pe 4tuning,dar pasiv...sincer daca nu exista aceasta comunitate nu aflam de voi...cirtite vor exista mereu...daca nu vb aici,cum vom atrage membri noi...? chiar daca vb in privat sigur se gaseste cineva sa spuna la altcineva...pina afla un sifon...si atunci? cred ca la una din intilniri trebuie discutat cum facem...apropo cum pot afla de urmatoarea intilnire? as vrea sa va cunosc...inca odata scuze,daca am deranjat pe cineva
pletosu is offline  
Old 23-02-06, 09:44   #60
cc13

Stage 3
 
cc13's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 106
Default

buna idee,
si eu sunt nou pe-aici si chiar as vrea sa cunosc lumea din ploiesti
nu facem si noi o intalnire???
cc13 is offline  
Closed Thread



- Copyright 2024 4Tuning -