Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Ploiesti

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 26-10-07, 15:36   #181
kraven_4_all
Banned

Stage 5
 
Join Date: Nov 2005
Posts: 2,699
Default Re: Condica de reclamatzii si sugestii!!!

vezi ca te`ai apucat sa jignesti aiurea si nu e bine deloc!! ai avut ceva de zis, ti`ai exprimat punctul de vedere si ajunge, nu crezi`?....

dac am niste timp liber seara si vreau sa stau la sala cu prietenii/amicii mei asta inseamna ca sunt incuiat?...daca asa gandesti u problema, stai in casa si vezi`ti de problemele tale mult mai importante si satisfacatoare, si lasa-ne pe noi incuiatii in pace!! e bine asha??...


am zis si mai sus, ca ar fi cazul sa incheiem subiectul acesta pe forum!! ai ceva de zis, fa`ti timp liber 5-10 minute din programul acela foarte incarcat pe care il ai, stii unde ne gasesti, vino` sa vorbim cu totii si sa lamurim problema, k vb lu` donu`, vrei sa faci din tantar armasar!!!
kraven_4_all is offline  
Old 26-10-07, 15:37   #182
DONU'
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
DONU''s Avatar
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 5,037
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[BMW]
[4Rally]
Default Re: Condica de reclamatzii si sugestii!!!

Atunci eu zic sa ramai la autosatisfactie (asta cred ca tzine de mashini, nu? ) si sa nu mai umplii aici paginile aiurea... ca noi frecam menta... tu, esti baiat deshtept, ce sa cautzi sa vorbesti cu noi
Esti OUT NO SPEED LIMIT ROMANIA!
__________________

If I win, I take the cash and I take the respect!™
2006 - VAUXHALL CORSA B - 1.2 45CP - Prima masina de DRIFT din Romania cu tractiune fata!
2006 - OPEL VECTRA - C20NE
2007 - 2009 - VW VENTO VR6
2009 - BMW E30 TURBO
2012 - VW GOLF MK5 GTI
PIESE TUNING PE COMANDA:
TURBINE, INJECTOARE, POMPE BENZINA, WASTEGATE, BLOW-OFF, INTERCOOLERE, DISCURI FRANA PERFORATE/STRIATE, KIT-URI AMBREIAJ SPORT SAU ORIGINALE, SUSPENSII, ETC.
CONTACT: donu_vr6@yahoo.com
DONU' is offline  
Old 26-10-07, 15:50   #183
m3lcul

Stage 4
 
m3lcul's Avatar
 
Join Date: Apr 2007
Posts: 194
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
[SKODA]
Default Re: Condica de reclamatzii si sugestii!!!

ok .. vezi .. esti baiat destept.. asa se face....
m3lcul is offline  
Old 26-10-07, 16:37   #184
m3lcul

Stage 4
 
m3lcul's Avatar
 
Join Date: Apr 2007
Posts: 194
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
[SKODA]
Default Re: Condica de reclamatzii si sugestii!!!

kravene tu mai bine nu ai comenta frate.. nu inteleg de ce te bagi unde nu e treaba ta... tu vii pe la sala k sa ceri lumii tzigari... shhttt....
__________________
SKODA OCTAVIA 1.9 TDI Under Construction
m3lcul is offline  
Old 26-10-07, 17:24   #185
bogdan_wrc
Audi Driver

Stage 5
 
bogdan_wrc's Avatar
 
Join Date: May 2006
Posts: 5,152
Member of:
[AUDI]
Default Re: Condica de reclamatzii si sugestii!!!

bah..nu aveti mess, telef, PM??? nu numai ca va afceti void e ras,d a rsi comunitate si poate NSL u...
bogdan_wrc is offline  
Old 26-10-07, 20:02   #186
kraven_4_all
Banned

Stage 5
 
Join Date: Nov 2005
Posts: 2,699
Default Re: Condica de reclamatzii si sugestii!!!

Quote:
Originally Posted by m3lcul View Post
kravene tu mai bine nu ai comenta frate.. nu inteleg de ce te bagi unde nu e treaba ta... tu vii pe la sala k sa ceri lumii tzigari... shhttt....
comentez pentru ca imi permit, si pentru ca te-ai apucat sa jignesti total aiurea!! am cerut tzigari pentru k se intampla sa nu mai am din cand in cand, si la cat de des ai venit u pe la sala, tocmai atunci s-a nimerit sa nu mai am tigari, asta e!! nu cred k trebuie sa`ti dau socoteala tie la ce fac, si daca am bani sau nu de tigari!! la treaba asta te rog sa nu te mai implici aiurea!!

si zic sa incheiem subiectul acesta, cel putin pe forum!! daca ai ceva de zis, fi baiat bun si zi fata in fata, sau numai pe forum esti bun de comentat???....

sincer, ca sa nu se mai iveasca alte discutii si certuri, chiar daca este un topic de "cearta", rog moderatorii sa stearga aceste certuri inutile care aduc aceasta comunitate intr`o lumina negativa!!

Last edited by kraven_4_all; 26-10-07 at 20:05.
kraven_4_all is offline  
Old 26-10-07, 20:55   #187
GiGiCarbiT
BMW Driver

Stage 5
 
GiGiCarbiT's Avatar
 
Join Date: May 2007
Posts: 2,422
Default Re: Condica de reclamatzii si sugestii!!!

ba ma terminat melcu astha frate...) ) le zice pe "nume" )) te iau eu frate la Inferno ) sa fim un club de secaturi ))
GiGiCarbiT is offline  
Old 26-10-07, 21:25   #188
shantzu

Stage 5
 
shantzu's Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 6,372
Member of:
[Moderators]
[Design Team]
[Virtual Tuning]
[Anonymous Motorsport ]
[FOTO]
[4Rally]
Default Re: Condica de reclamatzii si sugestii!!!

-la carrefour nu cred ca m-am luat de tine sau de masina ta , gandeste mai bine innainte sa zici ceva
-poate nu stiu sa apas bine ambreiajul cum zici tu , dar am ajutat la formarea unei comunitati (cand tu nu stiai ce e ala ambreiaj) si mi-am facut destui prietenii cu masini puternice pe care am avut sansa sa le conduc si poate ca o sa le mai conduc ...
-ce te inrtereseaza pe tine daca eu ma duc la sala si beau un suc si mananc seminte ?
-kraven ce ti-a facut ? sa stii ca el este mult mai respectat decat tine pe acol o si niciodata nu o sa se ia de el sau el de cineva
-ai avut sansa sa faci parte dintr-o comunitate si dintr-un club respectat din ploiesti dar ai dat cu picioru'
-nu ma face sa vb sa nu mai intri in nici un club din ploiesti ...
-bogdan- taci ma ca pentru asta e topicul asta
shantzu is offline  
Old 26-10-07, 23:54   #189
m3lcul

Stage 4
 
m3lcul's Avatar
 
Join Date: Apr 2007
Posts: 194
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
[SKODA]
Exclamation Re: Condica de reclamatzii si sugestii!!!

Quote:
Originally Posted by shantzu View Post
-la carrefour nu cred ca m-am luat de tine sau de masina ta , gandeste mai bine innainte sa zici ceva
-poate nu stiu sa apas bine ambreiajul cum zici tu , dar am ajutat la formarea unei comunitati (cand tu nu stiai ce e ala ambreiaj) si mi-am facut destui prietenii cu masini puternice pe care am avut sansa sa le conduc si poate ca o sa le mai conduc ...
-ce te inrtereseaza pe tine daca eu ma duc la sala si beau un suc si mananc seminte ?
-kraven ce ti-a facut ? sa stii ca el este mult mai respectat decat tine pe acol o si niciodata nu o sa se ia de el sau el de cineva
-ai avut sansa sa faci parte dintr-o comunitate si dintr-un club respectat din ploiesti dar ai dat cu picioru'
-nu ma face sa vb sa nu mai intri in nici un club din ploiesti ...
-bogdan- taci ma ca pentru asta e topicul asta
nici nu ma mai intereseaza vreun club - m-am ars aiurea odata...invatzam din greseli, nu e asa? precum am mai zis...am cunostintze si in alte cluburi, persoane kre m-au indrumat sa intru si eu intr-o astfel de organizatie pt k mi-a placut cum e la ei. m-au indrumat spre NSL pt k mi-au spus k au filiala si in ploiesti. le-am urmat sfatul. imi pare rau sa-i dezamagesc dar regret decizia luata si imi pare cel mai rau k nu m-am inscris in clubul lor. am vrut sa ma inscriu acasa pt k am vrut sa fiu intr-un club ploiestean. asta e.. nu a fost sa fie...
cat despre faza cu 4tuning day ploiesti...era vb de posturile tale jignitoare la adresa masinii. nu inteleg de ce nu mi-ai zis in fatza... bah .. nu e masina de expus..poate tineam cont de parere
NU MAI AM NIMIC DE SPUS... Discutia s-a terminat.

P.S.: Treb sa vin sa predau sticker-ul personal sau il pot arunca oricum ?
m3lcul is offline  
Old 27-10-07, 00:08   #190
shantzu

Stage 5
 
shantzu's Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 6,372
Member of:
[Moderators]
[Design Team]
[Virtual Tuning]
[Anonymous Motorsport ]
[FOTO]
[4Rally]
Default Re: Condica de reclamatzii si sugestii!!!

pai probabil cum tu esti un om ocupat nu o sa ai timp sa il predai asha ca poti sa il arunci ....
shantzu is offline  
Old 27-10-07, 00:10   #191
m3lcul

Stage 4
 
m3lcul's Avatar
 
Join Date: Apr 2007
Posts: 194
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
[SKODA]
Default Re: Condica de reclamatzii si sugestii!!!

iar ai vb tu in + si pt altul... tu trebuia doar sa iei aminte la ce am zis sus .... intrebarea de la PS era pt Donu....
m3lcul is offline  
Old 27-10-07, 00:14   #192
shantzu

Stage 5
 
shantzu's Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 6,372
Member of:
[Moderators]
[Design Team]
[Virtual Tuning]
[Anonymous Motorsport ]
[FOTO]
[4Rally]
Default Re: Condica de reclamatzii si sugestii!!!

nu ai mentionat ca era pt el ....
de unde stii ca eu nu sunt purtator de cuvant No Speed Limit Ploiesti ? pai nu prea ai de unde sa stii ca nu iei parte la nici o intalnire ...
shantzu is offline  
Old 27-10-07, 00:26   #193
m3lcul

Stage 4
 
m3lcul's Avatar
 
Join Date: Apr 2007
Posts: 194
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
[SKODA]
Default Re: Condica de reclamatzii si sugestii!!!

hai k vorbesti prea mult .... ma plictisesti... esti mult prea important pt tine... ciao...
m3lcul is offline  
Old 27-10-07, 00:36   #194
T@zMania

Stage 5
 
T@zMania's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Posts: 3,341
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[VW]
[RENAULT]
[4Rally]
Default Re: Condica de reclamatzii si sugestii!!!

Quote:
Originally Posted by m3lcul View Post
nu incerc sa fac din tzantzar armasar. nu eu am inceput sa injur si sa spun "jegu ala de skoda". eu pana atunci nu jignesem pe nimeni....nu imi aduc aminte de asemenea sa fi zis "gata ies din club". am zis k dak e sa am de-aface cu din astia k voi, ma lipsesc". orice membru e binevenit nu? asta e ideea. incepuse ei sa ma ia pe mine cu "bah k nu am avut loc cu loganu de 40000000 de euro de o skoda cu ploape si de un clio foliat" k le era rusine sa zica sa mut masina.... de la asta a plecat tot. si dak e asa, inainte sa scoti pe cineva din club anuntza-l, da-i un privat.. bah mai vrei sa stai? sau zici bah esti out! nu sa aflu "de la coltzuri" cum zicea un "intzelept"
cine si cand a facut afirmatzia asta cu skoda si clio?eu chiar nu stiu despre ce e vb....astept un raspuns daca se poate..
merci
T@zMania is offline  
Old 27-10-07, 00:38   #195
m3lcul

Stage 4
 
m3lcul's Avatar
 
Join Date: Apr 2007
Posts: 194
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
[SKODA]
Default Re: Condica de reclamatzii si sugestii!!!

am vrut sa pun posturile alea k raspuns dar vad k au fost sterse...nu mai tin bine minte numele, dar era unu din targoviste kre vezi Doamne nu avea loc de masinile astea 2 k sa intelegi mai bine de la ce a inceput tot. dak o sa-mi aduc aminte o sa postez...
m3lcul is offline  
Closed Thread



- Copyright 2024 4Tuning -