Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Ploiesti

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 15-10-05, 20:15   #1
RaulNFS

Stage 4
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 265
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
Default SIAB 2005 - Fitzele fetelor din masini

Am fost si eu azi la SIAB. Super masini, super aglomerat si super FITZE. In locul amenajat masinilor tunate, am putut observa scarba si mandria cu care fetele imbracate/dezbracate in uniforma ii priveau pe vizitatori. Acesta este singurul lucru care m-a deranjat. Este pacat k nu puteai face poze, fara sa prinzi si expresia lor. Parca masinile erau ale lor si noi eram niste tzarani care vedeau pt prima data in viata lor asa ceva....

se pare k asa e la noi. orice fufa(k sa nu zic alt cuvant) vopsita, intr-o masina scumpa se crede printesa. mare pacat...
__________________
Dacia 1310
RaulNFS is offline  
Old 15-10-05, 22:35   #2
luca

Stage 5
 
luca's Avatar
 
Join Date: Aug 2004
Posts: 1,491
Member of:
[2 Roti]
Default

Poate erau si ele sictirite de stat zi de zi acolo, sa se dea toti la ele. Eu am fost acum cateva zile si mai toate zambeau mai ales cand le faceam poze.
__________________
luca is offline  
Old 15-10-05, 23:17   #3
DRooPY

Stage 5
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 2,292
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Opel]
Default

deci are dreptate Raul.. eram la standul BMW si am vrut sa ma urc in M6 .. portiea deschisa.. am vazut ca era deschis publicului.. m-am apropiat .. am admirat si cand am vrut sa urc.. vine o basinoasa daia.. si imi zice : \"asta e locu` meu\" la care eu: \"nam stiu ca bagaboantele isi permit asa ceva\".. aia a pus o mutra ceva de genu :'vai ce jignita ma simt' si am chemat manageru` de akolo si i-am explicat situatzia .. omul a ramas surprins .. sia cerut scuze in numle imbecilei aleia .. ma poftiti in automobil dupa care am inceput sa butonez totu` akolo... si dupa cum spunea si Raul.. existau si in cortul unde era amplasat standul de masini tunate.. anumite fete.. pe care se citea clar ca sunt asa de plictite de stat in/pe masinile alea.. ( dar daca ar fi fost sa le aiba ar fi supt km intregi de P*** pt ele )
DRooPY is offline  
Old 15-10-05, 23:17   #4
tng
Observator 4tuning

Stage 5
 
tng's Avatar
 
Join Date: Jun 2004
Posts: 5,936
Member of:
[Moderators]
[Observator 4tuning]
[Virtual Tuning]
[Opel]
Default

Puteai sa zici treaba asta la topicul \"Pareri despre SIAB\"
Topic inchis
tng is offline  
- Copyright 2024 4Tuning -