21-01-07, 12:08
|
#301
|
 Stage 5
Join Date: Nov 2005
Posts: 429
|
Re: Masini tari de pe la noi
si decal-uri cu GTI Sport Tuning.....Kenvelo...Nike...
|
|
|
21-01-07, 12:11
|
#302
|
|
Observator 4tuning
 Stage 5
Join Date: Jun 2004
Posts: 5,931
Member of: [Moderators] [Observator 4tuning] [Virtual Tuning] [Opel]
|
Re: Masini tari de pe la noi
aici mai putine vorbe si mai multe poze !
|
|
|
22-03-07, 00:12
|
#303
|
Stage 2
Join Date: Mar 2007
Posts: 52
|
Re: Masini tari de pe la noi
Quote:
Originally Posted by shantzu
SFI , LET si o vectra care poate multe ..... 
|
Am ginit`o.. PH-20-WAY ultima de la stanga la dreapta..
|
|
|
22-03-07, 17:50
|
#304
|
 Stage 5
Join Date: Oct 2004
Posts: 6,372
Member of: [Moderators] [Design Team] [Virtual Tuning] [Anonymous Motorsport ] [FOTO] [4Rally]
|
Re: Masini tari de pe la noi
Quote:
Originally Posted by LeBRoN
Am ginit`o.. PH-20-WAY ultima de la stanga la dreapta..
|
nu e ma ! ultima e cea care poate multe  si nu are way la numar !!!
|
|
|
22-03-07, 23:12
|
#305
|
Stage 2
Join Date: Mar 2007
Posts: 52
|
Re: Masini tari de pe la noi
Nu zic de ragalia aia alba.. care de fapt , e un gri.. metalizat.. sau cel putzin.. zic.. de una din vectrele alea vishinii... PH-20-WAY.. aia de 150 de cai... hai ma ca tre` s`o shtitzi... spunetzi` mai multe lucruri despre ea.......... daca shtie cineva istoria mashinii.. :P
|
|
|
23-03-07, 08:32
|
#306
|
|
Banned
 Stage 5
Join Date: Nov 2005
Posts: 2,699
|
Re: Masini tari de pe la noi
Quote:
Originally Posted by LeBRoN
Nu zic de ragalia aia alba.. care de fapt , e un gri.. metalizat..
|
prietene...u ai boala pe vectra cea visinie kre nu este in poza.....uite yo iti zic k acea "ragalie alba, care de fapt, e un gri metalizat" se 3,14-3,14 pe vectra cea visinie asha mult preferata de tine...
Quote:
Originally Posted by LeBRoN
daca shtie cineva istoria mashinii.. :P
|
are o istorie lunga....noi ne gandeam sa facem un documentar pe discopery...dar ne`au acordat juma de ora de emisiune si noi avem nevoie de 1 ora jumatate!!!
no offence...ce istorie poate sa aiba....a fost la cutarescu`...dupa aia la cutarescu`...si akuma la cutarescu in plopeni !!anything else?
|
|
|
23-03-07, 08:47
|
#307
|
|
Audi Driver
 Stage 5
Join Date: May 2006
Posts: 5,152
Member of: [AUDI]
|
Re: Masini tari de pe la noi
intre ce ani a domnit, kravene?
|
|
|
23-03-07, 10:57
|
#308
|
|
Observator 4tuning
 Stage 5
Join Date: Jun 2004
Posts: 5,931
Member of: [Moderators] [Observator 4tuning] [Virtual Tuning] [Opel]
|
Re: Masini tari de pe la noi
Sa pastram topicul asta ptr poze va rog frumos . in schimb aveti topicul "discutii despre masini"
|
|
|
23-03-07, 11:44
|
#309
|
Stage 3
Join Date: Oct 2005
Posts: 83
|
Re: Masini tari de pe la noi
Inca o super masina de pe la noi.Sper ca nu a mai fost postata.
|
|
|
28-03-07, 23:56
|
#310
|
Stage 3
Join Date: Oct 2006
Posts: 155
Member of: [Midnight Racers]
|
Re: Masini tari de pe la noi
o masina intradevar SUPERBAAA.....de fiecare data cand o vad....imi raman ochii la ea....pana si cameleonul care l-a avut era o bijuterie....da asta este....:X:X:X
__________________
 I LiVe My LiFe A qUaRtEr MiLe At A tImE...
|
|
|
29-03-07, 13:16
|
#311
|
|
Banned
 Stage 5
Join Date: Nov 2005
Posts: 2,699
|
Re: Masini tari de pe la noi
cameleonul era tt`u vechi...si a fost pleznit de kteva ori si am inteles k a ajuns prin bucuresti mashina...
|
|
|
19-04-07, 08:53
|
#312
|
|
PARTICIPANT CURSE
 Stage 5
Join Date: Mar 2006
Posts: 5,037
Member of: [PARTICIPANT CURSE] [BMW] [4Rally]
|
Re: Masini tari de pe la noi
Am vazut ieri un Passat verde cu nr de PH, balena din aia din 2000-2001, cu stopuri clare si pe spate scria VR5 Sincro.
Avea cauciucuri nu foarte late si n-am vazut nici vreo evacuare sport. N-am auzit sa fi urlat motorul..., bine, omul oricum mergea usurel.
Sa fi fost pus la misto VR5-ul pe spate si sub capota sa fie vreun dieselake?
__________________
If I win, I take the cash and I take the respect!™
2006 - VAUXHALL CORSA B - 1.2 45CP - Prima masina de DRIFT din Romania cu tractiune fata!
2006 - OPEL VECTRA - C20NE
2007 - 2009 - VW VENTO VR6
2009 - BMW E30 TURBO
2012 - VW GOLF MK5 GTI
PIESE TUNING PE COMANDA:
TURBINE, INJECTOARE, POMPE BENZINA, WASTEGATE, BLOW-OFF, INTERCOOLERE, DISCURI FRANA PERFORATE/STRIATE, KIT-URI AMBREIAJ SPORT SAU ORIGINALE, SUSPENSII, ETC.
CONTACT: [email protected]
|
|
|
19-04-07, 09:01
|
#313
|
|
Audi Driver
 Stage 5
Join Date: May 2006
Posts: 5,152
Member of: [AUDI]
|
Re: Masini tari de pe la noi
vr5 nu exista. ori vr6 ori v5. si pt scurta durata. pe Golf e cel mai inatlnit, are 2.3 si 150 sau 170 de cai.
http://www.doppel-wobber.de/
__________________
Objects in the mirror tend to disappear
It will never have enough power until I can spin the wheels at the end of the straightaway in high gear
|
|
|
19-04-07, 09:28
|
#314
|
|
PARTICIPANT CURSE
 Stage 5
Join Date: Mar 2006
Posts: 5,037
Member of: [PARTICIPANT CURSE] [BMW] [4Rally]
|
Re: Masini tari de pe la noi
Mie asa mi se paruse ca scria... VR5. Se poate sa ai dreptate. De VR6 Sincro stiam si eu, cel cu motor de 2.9, Pe asta scria din cate am vazut eu VR5 si sub asta era subliniat cu niste linii verzi si rosii parca...
|
|
|
19-04-07, 10:32
|
#315
|
|
Audi Driver
 Stage 5
Join Date: May 2006
Posts: 5,152
Member of: [AUDI]
|
Re: Masini tari de pe la noi
atunci poate era ceva pus aftermarket.
vr6 syncro ala e f. tare. 190 de cai. mereu am visat la Golf III VR6 syncro. in 2 usi, movuliu asa.....off...
stii de unde vine VR?
v de la cilindrii ca sunt in V si R -reihe=linie in germana- ca unghiul format intre ei este f. mic si sunt apropiati de cei in linie.
eu asa stiam.
|
|
|
|
|