editia Jeans e "produsa" de Colina Motors, era cam nasol daca iesea asa din fabrica (bara spate vine un pic mai jos ca pragurile, stickerul cu jeans e lipit stramb )
__________________ "it's of bad taste not to mod your evo"
Member of: [Moderators] [Observator 4tuning] [Virtual Tuning] [Opel]
Re: Masini tari de pe la noi
Cat mai putzine comentarii si cat mai multe poze aici,va rog.
Pozele incercam sa fie de calitate.Adica din cat mai multe unghuiri, calitate imaginilor cat mai clara(cat e posibil).. si masinile sa fie din PLOIESTI
__________________
Toata lumea e "illest" acum, insa doar pe stickere
"low&slow" dar mai mult slow decat low Euro Corsa C
Am vazut in seara asta pe la ofelia un GMC (cred) ...si m-am gandit sa-l postez aici :
- aripi umflate
- bari modificate
- masca modificata
- scaune sport
- jante si gume URIASE !
pacat de calitatea pozelor, dar atat aveam la dispozitie la momentul respectiv, daca o mai vad si maine ii fac niste poze calumea...
Member of: [Moderators] [Observator 4tuning] [Virtual Tuning] [Opel]
Re: Masini tari de pe la noi
Prodigy
Eu apreciez efortul pe care tu il faci aducand poze aici, dar pe topicul asta trb poze de calitate/din mai multe unghiuri/clar ... si masinile sa fie din Ploiesti
Prodigy
Eu apreciez efortul pe care tu il faci aducand poze aici, dar pe topicul asta trb poze de calitate/din mai multe unghiuri/clar ... si masinile sa fie din Ploiesti
Ce ai pus tu mai sus sunt poze "vanate"
pai dea dar se uita lumea la mine si claritate mai mare n-am cum momentan