pai stiu ca sunt norocos...nu numai pt masina.... masina e cireasa de pe tort..sa zic...
209(fara soft) + 201 > 295 :P
Quote:
Originally Posted by tre
...daca ma prinzi. 
|
acum am vazut
hahaha..ai noroc ca vin cu aspirata.... esti constient ca tre sa profit cat nu cunosti masina si drumul asa bine sa te incing bine pana la BV...ca dupa aia...ma fac ca merg cu trenu numai sa nu iti dau tie satisfactie ca ajungi inaintea mea :P