Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Ploiesti

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 26-08-07, 03:36   #5776
PH86MIN

Stage 5
 
PH86MIN's Avatar
 
Join Date: Jan 2007
Posts: 1,408
Member of:
[2 Roti]
[4Rally]
Default Re: Diverse discutii

si pe u cine te plimba?? RATB-ul?? ..fiecare se plimba cu cine vrea si cu cine poate,dak el nu are permis se plimba cu altcineva care are permis si tot asa,care e faza??
__________________
Kia Pro_Ceed 1.6GSL,Facelift,White. https://forum.4tuning.ro/591-masina-m...ml#post3454299
Renault Symbol 1.5 Dci
Honda CBR 600F

Vand becuri cu leduri SMD: https://forum.4tuning.ro/460-faruri-s...ml#post5250005
PH86MIN is offline  
Old 26-08-07, 03:37   #5777
ven`u

Stage 5
 
ven`u's Avatar
 
Join Date: Aug 2007
Posts: 1,069
Member of:
[Opel]
Default Re: Diverse discutii

auzi ? ... hai sa-ti zic ceva ... sti de ce mor prostii !? .... de grija altuia !! stai in banca ta si nu te mai interesa .... !!! vezi-ti de tritoneta ta !!
ven`u is offline  
Old 26-08-07, 03:38   #5778
cmdbass
Banned

Stage 5
 
cmdbass's Avatar
 
Join Date: Oct 2006
Posts: 1,714
Member of:
[Echipa de sprijin]
[4Rally]
Default Re: Diverse discutii

deci eu pot sa bag mana in foc ca e user facut la misto
cmdbass is offline  
Old 26-08-07, 03:44   #5779
PH86MIN

Stage 5
 
PH86MIN's Avatar
 
Join Date: Jan 2007
Posts: 1,408
Member of:
[2 Roti]
[4Rally]
Default Re: Diverse discutii

e din cauza la caldura
PH86MIN is offline  
Old 26-08-07, 03:45   #5780
timer

Stock
 
Join Date: Jan 2007
Posts: 8
Default Re: Diverse discutii

fie ca a fost facut la misto sau nu ... macar ala care l`a facut a spus un adevar ...pe care toti in stiti .... si nu v`a mai asa pe voi .... plm ce e TNG ptr voi a? inafara ca e moderator pe forum a ? .. cred ca nimik .. si intrebare de cate ori v`a plateste asta benzina sau motorina ? .... mda daca voi sunteti dispusi sa`l plimbati decat ca are fata de milog.... sincer altii nu au placerea asta !
timer is offline  
Old 26-08-07, 03:51   #5781
cmdbass
Banned

Stage 5
 
cmdbass's Avatar
 
Join Date: Oct 2006
Posts: 1,714
Member of:
[Echipa de sprijin]
[4Rally]
Default Re: Diverse discutii

el macar se plimba...si se plimba cu tovarasi...ca pune bani la benzina sau nu ,nu e treaba ta...oricum nush ce cauti pe forum...
cmdbass is offline  
Old 26-08-07, 03:55   #5782
ven`u

Stage 5
 
ven`u's Avatar
 
Join Date: Aug 2007
Posts: 1,069
Member of:
[Opel]
Default Re: Diverse discutii

nu va mai bateti capu ma cu el ... e nebun omu ...nu au anuntat astia cod portocaliu pe prahova ?! ce va mai mirati !!!
ven`u is offline  
Old 26-08-07, 04:47   #5783
Sphynx

Stage 3
 
Join Date: Jun 2006
Posts: 116
Default Re: Diverse discutii

Quote:
Originally Posted by timer View Post
fie ca a fost facut la misto sau nu ... macar ala care l`a facut a spus un adevar ...pe care toti in stiti .... si nu v`a mai asa pe voi .... plm ce e TNG ptr voi a? inafara ca e moderator pe forum a ? .. cred ca nimik .. si intrebare de cate ori v`a plateste asta benzina sau motorina ? .... mda daca voi sunteti dispusi sa`l plimbati decat ca are fata de milog.... sincer altii nu au placerea asta !
Bai sinistratule...daca ai ceva cu el de ce nu ii spui in fata?Tie frica de el?Sau ai doar chef de panarama?Esti cumva gelos ca pe tine nu te plimba nimenu gratis?TNG e prietenu' nostru si da...suntem dispusi sa il plimbam....ai ceva impotriva?Prietenii tai daca te ia cu masina iti cer bani la benzina?Sau esti un soarece de birou care are decat prieteni virtuali?
__________________
'07 Hyundai Accent 1.5d D4FA
Sphynx is offline  
Old 26-08-07, 06:16   #5784
tng
Observator 4tuning

Stage 5
 
tng's Avatar
 
Join Date: Jun 2004
Posts: 5,936
Member of:
[Moderators]
[Observator 4tuning]
[Virtual Tuning]
[Opel]
Default Re: Diverse discutii

Quote:
Originally Posted by timer View Post
cmd... o fi facut sau nu .... nu asta conteaza.....treaba voastra ce face`ti eu unu zic sa`l face`ti sa`si ia permis + masina decat sa stea atarnache pe langa fiecare ...daca tot ii tinte`ti partea !
draga prietene

tin sa te anunt ca am permis de ceva vreme, am facut si kilometrii indeajuns, intr-adevar, n-am masina. probabil ca nu mi-am permis pana acum .. dar nu e treaba ta.

nu stiu de ce te bagi aiurea in seama, tu nu ai nici o treaba cu domeniul auto.

pe tine `timere` te stiam om mai serios, daca chiar esti tu ...

am citit replicile tale de la o amica si nu m-am logat ca sa-ti dau replica, imi pierdeam timpu aiurea

puteai sa primesti ban ptr jignirile care mi le-ai adus.... dar nu ai sa primesti(cel putzin nu de la mine), nici posturile nu ti le sterg(nu ptr moment)

te intrebi ce am facut eu ptr lumea care e aici ? raspunsu il poti afla chiar de la ei. ce am facut , am facut cu ajutor din partea unor prieteni carora le multumesc.

ziceai de barbos? te referi la Donu?
este un f bun prieten, un om cu mare caracter, ceea ce tu nu poti fi

timer .. sau cine oi fi, daca ai ceva cu mine, te astept la sala. aproape in fiecare seara acolo ma gasesti ... vino sa discutam, nu asa in spatele tst/monitorului

acum te las, este tarziu si nu vreau sa-mi mai bat capu` cu kk.turi dastea
__________________


Toata lumea e "illest" acum, insa doar pe stickere
"low&slow" dar mai mult slow decat low
Euro Corsa C
tng is offline  
Old 26-08-07, 11:35   #5785
ven`u

Stage 5
 
ven`u's Avatar
 
Join Date: Aug 2007
Posts: 1,069
Member of:
[Opel]
Default Re: Diverse discutii

io v-am zis ca va batetii capu cu nebuni ... nu m-ati crezut ...mare om tng-ul asta !! sa traesti ca ne trebuiesti tng-uleeee ....si probabil ca ai km cu spatele cati nu are el cu fata
ven`u is offline  
Old 26-08-07, 22:42   #5786
alex2see

Stage 5
 
alex2see's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 1,245
Member of:
[Opel]
[VW]
Default Re: Diverse discutii

bai tng frate intra si tu pe ghiceste masina si vezi si tu dezmat

nimeni de pe ploiesti nu mai poate sa posteze acolo ....... doamne fereste sa greseasca ca avem comunitatea de googl-ari care taie capu

si altminteri mie imi trimite un alifie puncte de penalizare de pe nu stiu unde

si apropo daca il vezi sai spui ca .................in punctele lui si ..............sa fie pe capu lui numai puncte
__________________
SE VINDE UNA BUCATA MASINA BUNA
https://forum.4tuning.ro/attachment.p...8&d=1241692360
alex2see is offline  
Old 26-08-07, 22:47   #5787
alex2see

Stage 5
 
alex2see's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 1,245
Member of:
[Opel]
[VW]
Default Re: Diverse discutii

aaaaaaaaaa dai ................... nu mai conteaza dar spunei lu ala cu punctele sa le bage................


Dear alex2see,

You have received an infraction at forum.4tuning.ro.

https://forum.4tuning.ro/100-ploiesti/9488-masina-credeti/post1064555.html

Reason: Limbaj neadecvat
-------
limbaju' de genu , nu e tolerat pe forum .
-------

This infraction is worth 1 point(s) and may result in restricted access until it expires. Serious infractions will never expire.

All the best,
forum.4tuning.ro


cj-01-wob
alex2see is offline  
Old 27-08-07, 13:20   #5788
Aadryan

Stage 5
 
Aadryan's Avatar
 
Join Date: Oct 2006
Posts: 374
Post Re: Diverse discutii

Quote:
Originally Posted by timer View Post
cmd... o fi facut sau nu .... nu asta conteaza.....treaba voastra ce face`ti eu unu zic sa`l face`ti sa`si ia permis + masina decat sa stea atarnache pe langa fiecare ...daca tot ii tinte`ti partea !
Bai retardatule....in primul rand invata-te si tu sa scrii si dupa aia intra pe acest forum. Si mai tine minte ceva......prietenia dintre doua sau mai multe persoane nu se rezuma la bani si la alte valori pe care tu le pui in fata. Este evident ca esti un "unghie in gat" d-ala las care se ascunde dupa un id de mess respectiv dupa un nick de pe forum pentru a ataca unele persoane fiind sigur ca acelke persoane nu pot sa riposteze pentru ca nu stiu cine esti. JALNIC!
__________________
*Strazile Nu Iarta*
Audi A4 2.0TDI 2007
Aadryan is offline  
Old 27-08-07, 18:35   #5789
GiGiCarbiT
BMW Driver

Stage 5
 
GiGiCarbiT's Avatar
 
Join Date: May 2007
Posts: 2,422
Default Re: Diverse discutii

bai...terminati draq 1 data...dati BAN la user si gata ce plm atata certa degeaba....acu va umflati toti...MODERATORII SA DEA BAN LA USERE SI GATA!!!!
GiGiCarbiT is offline  
Old 28-08-07, 00:58   #5790
Bmw_E30dak

Stage 5
 
Bmw_E30dak's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 1,156
Member of:
[Opel]
Default Re: Diverse discutii

Quote:
Originally Posted by timer View Post
nu conteaza cine sunt .... macar sa`l vad batut dar cu permis si masina


buey copil retard ce esti k altfel nu te putem numii....ai venit cu figuri de buftea si nu ai unde sa te dai mare???da-te mare la altii nu aici....si cred k u o sa fii vazut baut........ asa k taci si plimba pisica in lesa
Bmw_E30dak is offline  
- Copyright 2024 4Tuning -