Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Ploiesti

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 07-02-07, 07:30   #3901
bogdan_wrc
Audi Driver

Stage 5
 
bogdan_wrc's Avatar
 
Join Date: May 2006
Posts: 5,152
Member of:
[AUDI]
Default Re: Diverse discutii

adica le sterge dupa ce mananca. ca sa nu le manace.
bogdan_wrc is offline  
Old 07-02-07, 08:49   #3902
kraven_4_all
Banned

Stage 5
 
Join Date: Nov 2005
Posts: 2,699
Default Re: Diverse discutii

interesante discutii!!amenintzari...chestii!!!...yo nu sunt genu` kre sa creez conflicte, dar sincer...aml`u lasa-te de amenintzari k nu`i de tine!!!...si ti`am zis si sambata pe kolt...dar vad k nu ai inteles!!! u te-ai gasit sa te iei de altcineva knd tocmai u ...vb k ultimu` tzigan knd te enervezi...du-te fratzik la un psiholog la vreo kteva shedintze....

e problema ta k lumea face mishto de tine si tu nu shtii sa intorci mishto`u...sau k te ataci foarte repede....Tu te enervezi repede si te apuci sa injuri(cum de altfel ai facut si sambata), si akuma te-ai gasit sa dai vina pe altu`.......sincer...shantzu nush dak te-a injurat de 3 ori, in schimb u l`ai luat de peste 10 ori!!! el doar a fakut mishto de tine(grupa mare), si u nu ai shtiut sa intorci mishto`u!!

La faza cu oamenii pe kre i`a ofensat...sincer,din kte vezi, multi dintre noi vrem sa vedem aceste persoane,multe, kre au fost ofensate de el!!...ashteptam...

si la faza cu prv`u lu zoliat sa`i shearga lu` shantzu useru - no comment (k sa ma abtin sa nu fac mishto de tine ...si dupa aia sa ma injuri, si sa mai dai vina pe altcineva)
kraven_4_all is offline  
Old 07-02-07, 09:04   #3903
Skma

Stage 5
 
Skma's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 4,212
Member of:
[Opel]
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: Diverse discutii

Quote:
Posturile pe care tu le faci, nu au nici un mesaj ... ba unele chiar sunt iritante, sau jignitoare .. de aceea prefer sa le sterg
Bai tng-ule vad ca a inceput iar ofensiva AMLeii daR de ce nu esti tata egal cu toata lumea ti se pare ca aml-ul a postat foarte normal nu ! Si sincer cu harfele astea de bataie AML-ule sa te feresca cine oi vrea tu daca te iei de Shantzu sau cineva de pe colt ca ai pus-o cu mine ! Hai terminati-va ca iar ma enervez!
__________________
::ex: Opel Vectra A 2.0 8v TURBO - Meqasquirt 2 Stand Alone Management:: Proiect AS Tuning ::
Opel Astra G 1.6 16V in progress
Skma is offline  
Old 07-02-07, 09:32   #3904
blondu'DOG

Stage 3
 
blondu'DOG's Avatar
 
Join Date: Jan 2007
Posts: 76
Default Re: Diverse discutii

Quote:
Originally Posted by kraven_4_all View Post
gata au revenit greii....skma, am vaz k a intrat si razvan iar...si vb lu skma: salutari noului membru` 4tuning(nou doar pe forum...)...blondu`
danke danke kraven......si bine v-am gasit pe toti cei cu care pot purta o discutie serioasa sau care pot gusta o caterinca frumoasa......acum ma refer la comentariile lu' AML ala....nu-l mai bagati frate in seama daca nu poate sa faca diferenta intre o discutie serioasa si o caterinca de bun simtz....eu cel putin asa as face......l-as trata cu behindu'...sincer
blondu'DOG is offline  
Old 07-02-07, 09:37   #3905
bogdan_wrc
Audi Driver

Stage 5
 
bogdan_wrc's Avatar
 
Join Date: May 2006
Posts: 5,152
Member of:
[AUDI]
Default Re: Diverse discutii

pai chiar ca bine zice blondu asta....
the behind in action...
bogdan_wrc is offline  
Old 07-02-07, 09:41   #3906
kraven_4_all
Banned

Stage 5
 
Join Date: Nov 2005
Posts: 2,699
Default Re: Diverse discutii

pey orikum kred k ar fi mai bine...strikm imaginea forumului dak ne mai luam de multe ori de el....si makr aici sa fim mai uniti...sa avem si noi un forum ..kt de kt disciplinat...cu o kterink pe kre o gusta toata lumea...etc etc...si pentru aml`u...un mesaj pe kre i`l dedic.......AI CEVA DE ZIS...ZI`O FACE 2 FACE!!lasa tastele in pace!!
kraven_4_all is offline  
Old 07-02-07, 09:50   #3907
kraven_4_all
Banned

Stage 5
 
Join Date: Nov 2005
Posts: 2,699
Default Re: Diverse discutii

Quote:
Originally Posted by shantzu View Post
bha tu vrei sa ma detronezi ? vrei sa imi iei locul
bine mha , eu incepatorul de conflicte pe forum declar ca ti-o iei diseara pe coltz

TNG- inchide topicul
tzeapa...k orikum nu veneam diseara pe kolt...sac...k nu ma prinzi...
kraven_4_all is offline  
Old 07-02-07, 09:54   #3908
shantzu

Stage 5
 
shantzu's Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 6,372
Member of:
[Moderators]
[Design Team]
[Virtual Tuning]
[Anonymous Motorsport ]
[FOTO]
[4Rally]
Default Re: Diverse discutii

Quote:
Originally Posted by kraven_4_all View Post
tzeapa...k orikum nu veneam diseara pe kolt...sac...k nu ma prinzi...
damn damn damn lasa ca te prind eu
shantzu is offline  
Old 07-02-07, 11:12   #3909
blondu'DOG

Stage 3
 
blondu'DOG's Avatar
 
Join Date: Jan 2007
Posts: 76
Default Re: Diverse discutii

shantzule......???? am si yo intrebare la tine...sper sa nu te superi pe mine. si acum intrebarea.....cati anishori are surioara ta...? ca este scumpica foc.sper sa raspunzi ca altfel te ia mama lu naiba.
blondu'DOG is offline  
Old 07-02-07, 11:28   #3910
kraven_4_all
Banned

Stage 5
 
Join Date: Nov 2005
Posts: 2,699
Default Re: Diverse discutii

ahaha...nu vrea sa raspunda...sau poate n`o sa`ti spuna aici...poate pe un prv sau knd va intalniti direct...mai ushor...

ppl...aveti grija cu ce mai umpleti forumu`..revin mult mai tarziu
kraven_4_all is offline  
Old 07-02-07, 11:44   #3911
shantzu

Stage 5
 
shantzu's Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 6,372
Member of:
[Moderators]
[Design Team]
[Virtual Tuning]
[Anonymous Motorsport ]
[FOTO]
[4Rally]
Default Re: Diverse discutii

Quote:
Originally Posted by blondu'DOG View Post
shantzule......???? am si yo intrebare la tine...sper sa nu te superi pe mine. si acum intrebarea.....cati anishori are surioara ta...? ca este scumpica foc.sper sa raspunzi ca altfel te ia mama lu naiba.
auzi ? dar mie ce imi iese
are cam 14 ani mha stiu e dezvoltata destul de mult pt varsta ei
shantzu is offline  
Old 07-02-07, 11:58   #3912
blondu'DOG

Stage 3
 
blondu'DOG's Avatar
 
Join Date: Jan 2007
Posts: 76
Default Re: Diverse discutii

Quote:
Originally Posted by shantzu View Post
auzi ? dar mie ce imi iese
are cam 14 ani mha stiu e dezvoltata destul de mult pt varsta ei
LOOOOOOOLLLLLLLL.......bha tu esti nebun? 14 ani? nu cred asta nici in ruptu' capului.si cu faza cu "mie ce-mi iese? "....ce sa-ti iasa mai vere..? ochii......asta-ti iese.....glumesc.....discutam , ne punem de acord.da' mai intai zi dracu pe bune cati ani are .ca la 14 ani e periculos.
blondu'DOG is offline  
Old 07-02-07, 12:02   #3913
tng
Observator 4tuning

Stage 5
 
tng's Avatar
 
Join Date: Jun 2004
Posts: 5,931
Member of:
[Moderators]
[Observator 4tuning]
[Virtual Tuning]
[Opel]
Default Re: Diverse discutii

Quote:
Originally Posted by Skma View Post
Bai tng-ule vad ca a inceput iar ofensiva AMLeii daR de ce nu esti tata egal cu toata lumea ti se pare ca aml-ul a postat foarte normal nu ...
nu am simpatizat vreo parte sau sa sustin pe cineva mai mult ca pe altcineva.
am lasat conversatia din aml si shantzu si atat ... eu ma refeream stict la masterk ptr ca el se baga in seama aiurea.

hai sa punem punct discutiei astea .. oricat de mult s-ar discuta, nu s-ar ajunge la nici o intelegere.

mie imi pare rau ca sunt prins undeva la jumate, si cam tot eu pic de vina in ambele parti

Va salut,
__________________


Toata lumea e "illest" acum, insa doar pe stickere
"low&slow" dar mai mult slow decat low
Euro Corsa C
tng is offline  
Old 07-02-07, 12:02   #3914
blondu'DOG

Stage 3
 
blondu'DOG's Avatar
 
Join Date: Jan 2007
Posts: 76
Default Re: Diverse discutii

kravene...? cum pun o poza din my pictures aci in avatar.....???? give me a hand here , please....nu ma intzeleg deloc cu maimutzoiu asta de computador.
blondu'DOG is offline  
Old 07-02-07, 12:03   #3915
tng
Observator 4tuning

Stage 5
 
tng's Avatar
 
Join Date: Jun 2004
Posts: 5,931
Member of:
[Moderators]
[Observator 4tuning]
[Virtual Tuning]
[Opel]
Default Re: Diverse discutii

Salut si eu pe Blondu` .. bun venit in comunitate
tng is offline  
- Copyright 2024 4Tuning -