Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Ploiesti

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 16-01-07, 15:01   #3541
Skma

Stage 5
 
Skma's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 4,212
Member of:
[Opel]
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: Diverse discutii

Da Bogdane el e eternul inegalabilul faimosul care a rupt 3 baraje de politie la ilegale AML ! TRAIASCA ZEUL ! AML THE KING !
Skma is offline  
Old 16-01-07, 15:07   #3542
platon911
Opel Driver

Stage 5
 
platon911's Avatar
 
Join Date: May 2006
Posts: 1,838
Member of:
[Opel]
Default Re: Diverse discutii

Quote:
Originally Posted by shantzu View Post
si de banii aia ia-ti si tu o masina )
si o asiguri din nou...si se repeta povestea pana ajungi sa-ti iei Q7...
platon911 is offline  
Old 16-01-07, 15:07   #3543
bogdan_wrc
Audi Driver

Stage 5
 
bogdan_wrc's Avatar
 
Join Date: May 2006
Posts: 5,152
Member of:
[AUDI]
Default Re: Diverse discutii

bah, scrieti dreaq pe un topic ca nu apuc sa citesc pe ambele )))
hai ca va las sa terminati ce ati inceput dar fata in fata , nu pe net, ca stii doar
Fighting over the internet it's like special olympics. even if u win, u'r still retarded!!!
certati-va mai fata in fata nu pe net ca niste fete. sau va impacati si nu va mai mancati de poponetz.
__________________
Objects in the mirror tend to disappear

It will never have enough power until I can spin the wheels at the end of the straightaway in high gear
bogdan_wrc is offline  
Old 16-01-07, 15:28   #3544
Skma

Stage 5
 
Skma's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 4,212
Member of:
[Opel]
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: Diverse discutii

Pai fata in fata e un lache mah nici cand nu aveam nik cu el nici macar noroc nu era in stare sa zica !
Skma is offline  
Old 16-01-07, 18:40   #3545
DRooPY

Stage 5
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 2,292
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Opel]
Default Re: Diverse discutii

sa va zic eu vreo 2 despre acest fenomen numit AML... care stiti prea bine.. din surse proprii ce fel de om este.. pt ca din ptul lui de vedere "cursele adevarate se gasesc in bucrestI" adiak noi suntem niste trompete care habar nau... asta pe o parte iar pe de alta parte...dupa ce tziai asigurat tarashu ala prin nus ce manarie.. ( treaba ta) te mai si lauzi ca bou.... in ceea ce ma privetse pe mine.. era sa ma infunzi ca eshti tu idiot.. si nu stii ce scrii sau nu stii ce semnezi.. in concluzie eu cred ca AMLu ar trebui declaart bufonu` comunitatii pt ca toata lumea afce misto de el.. de ce!? pt ca asa este el..
DRooPY is offline  
Old 17-01-07, 00:23   #3546
riv_gms
Opel Driver

Stage 5
 
riv_gms's Avatar
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 2,411
Member of:
[Opel]
[DACIA]
Thumbs down Re: Diverse discutii

Quote:
Originally Posted by DJ e-Jay View Post
Ma doare la basca, plateste tata si are de unde, uite ca unii sunt destepti si se prind de manevrele care le fac ! Eu am masina asigurata la 3000 euro, din care 1000 numai imbunatatiri ! Si de ce sa nu profit ? Se sparge farul, imi da unul nou si imi mai da si bani de buzunar !
hai totusi sa fim seriosi , bani lu` taticu si a lu` mamica ... nu ar arata masina asa ... unii dau bani din buzunar sa`si fc masina milioane bune 25-30 .... sa fim oameni sa gandim ... dute ... !!!
Si o chestie cotetul de dacie ... se intretine ff usor ....nu apare floricele asa de repde k la tine ... cu to cu casco
aml " nu te aseza k mi se indoaie capota" sau alte expresiii ... esti in romania ... mai spune tu o data k fc afaceri cu faruri si o sa te cred ... afaceristule .... maria ta ...
sincer nu am nimik cu tine ... dar sa fim oameni
itzi dau un sfat sa fc ceva la masina din buzunarul tau nu de la parinti ... atunci sa crizeni , pt o pleoapa , pt capota k se indoaie .... Ave maria ta AML!!!
scuze dar numai ma puteam sa ma abtin!gandeste
dute la cursele faimose din bucuresti ...
O seara placuta ... aml lasa`ne!!
si inca o chestie masina dak este din 97-98 firma de asigure nu`ti da mai mult de 1500-1700 $ te rog ... nu te crede nici bau bau ....si sa nu spui k la tine modificarile ajung la 1000$ k maine ma arunc in dunare
__________________
Ti se pare mare consumul tau ? Calculeazal---->

Last edited by riv_gms; 17-01-07 at 00:26.
riv_gms is offline  
Old 17-01-07, 07:48   #3547
DONU'
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
DONU''s Avatar
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 5,037
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[BMW]
[4Rally]
Default Re: Diverse discutii

Ba da ai draq sunteti cu totii mah...
Mai terminatzi in plm cu scandalul.
Lasa-ti AML-ul in pace si terminatzi si voi cu vorbele urate.
Sunt curios ce rezolvatzi daca il intaratatzi atat. Mai rau tot voi va enervatzi.
Omu' si-a spus parerea si voi atzi si sarit in sus.
Eu nu stiu daca a dat in gat pe cineva si sper sa nu fie asa fiindca ar fi o treaba urata din partea lui.
Pe mine m-a oprit acum o saptamana Politzia in coltzul strazii si m-a intrebat de sanatate pe mine si apoi de restul celor cu care umblu.
Adica vroiau sa stie cine e ala sau celalalt.
Le-am spus ca sunt niste prieteni de-ai mei si atat. I-am zis, prietene, nu sunt sifonar sa dau informatii despre ei. Sunt prietenii mei. Punct.
A inteles ca ma punea intr-o situatie urata, mi-a dat actele si ne-am zis noapte buna. Cum ar fi fost de frica sa nu-mi dea amenda sau sa ma tzina minte cu alta ocazie, sa-i fi spus unde sta ala sau celalalt, cum il keama p-ala sau pe celalalt si care masturbeaza ambreiajul si care nu.
Eu va zic atat.
Stati linistiti, nu va mai certati atat, lasati-l si pe AML in pace fiindca va stiti cu el de destula vreme si daca e el mai cu motz decat restul... ar fi trebuit sa va obisnuitzi pana acum cu el.
Va rog sa incetati cu vorbele aruncate pe net fiindca n-o sa rezolvatzi nimic asa.
Va multumesc!
__________________

If I win, I take the cash and I take the respect!™
2006 - VAUXHALL CORSA B - 1.2 45CP - Prima masina de DRIFT din Romania cu tractiune fata!
2006 - OPEL VECTRA - C20NE
2007 - 2009 - VW VENTO VR6
2009 - BMW E30 TURBO
2012 - VW GOLF MK5 GTI
PIESE TUNING PE COMANDA:
TURBINE, INJECTOARE, POMPE BENZINA, WASTEGATE, BLOW-OFF, INTERCOOLERE, DISCURI FRANA PERFORATE/STRIATE, KIT-URI AMBREIAJ SPORT SAU ORIGINALE, SUSPENSII, ETC.
CONTACT: donu_vr6@yahoo.com
DONU' is offline  
Old 17-01-07, 08:03   #3548
bogdan_wrc
Audi Driver

Stage 5
 
bogdan_wrc's Avatar
 
Join Date: May 2006
Posts: 5,152
Member of:
[AUDI]
Default Re: Diverse discutii

azi e zi fara sot? cand merge netul la Donu'? )))
bogdan_wrc is offline  
Old 17-01-07, 08:16   #3549
DONU'
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
DONU''s Avatar
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 5,037
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[BMW]
[4Rally]
Default Re: Diverse discutii

Nu man, dar de cateva zile am stat numai la birou si normal ca am mai intrat si pe-aici.
DONU' is offline  
Old 17-01-07, 10:37   #3550
ph82kyl

Stock
 
Join Date: Nov 2005
Posts: 8
Default Re: Diverse discutii

Noroc la toata lumea si La multi ani!
Sa inteleg ca pe tine te-a oprit politia doar ca sa te intrebe de prietenii tai?Daca mai sti numele politistului, am sa te rog sa mi-l zic si mie cand ne vedem.Daca nu data viitoare sa il retii
ph82kyl is offline  
Old 17-01-07, 12:17   #3551
DONU'
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
DONU''s Avatar
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 5,037
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[BMW]
[4Rally]
Default Re: Diverse discutii

Am uitat cum il cheama... Tuzgureanu cred
Oricum mi s-a mai intamplat o data treaba asta mai demult dupa ce ne plimbasem prin oras cu mai multi...; dar atunci era altcineva..., p-ala il stiu si si el ii stie cel putin din vedere pe unii dintre noi...
DONU' is offline  
Old 17-01-07, 21:20   #3552
shantzu

Stage 5
 
shantzu's Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 6,372
Member of:
[Moderators]
[Design Team]
[Virtual Tuning]
[Anonymous Motorsport ]
[FOTO]
[4Rally]
Default Re: Diverse discutii

ajutati-ma si pe mine....vreau si eu o invitatie pe un torrent romanesc unul mai bun .... va rog... iplay,filezone sau altele....
am incredere in voi....
shantzu is offline  
Old 18-01-07, 02:41   #3553
MasterK

Stage 4
 
MasterK's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 208
Default Re: Diverse discutii

ja ja! te fac 2 $ sa iti faci cont pe filezone =))
MasterK is offline  
Old 18-01-07, 08:21   #3554
shantzu

Stage 5
 
shantzu's Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 6,372
Member of:
[Moderators]
[Design Team]
[Virtual Tuning]
[Anonymous Motorsport ]
[FOTO]
[4Rally]
Default Re: Diverse discutii

nu vreau sa le dau la aia 2$, nishte escroci....
shantzu is offline  
Old 18-01-07, 12:16   #3555
tre

Stage 5
 
tre's Avatar
 
Join Date: Jan 2005
Posts: 1,872
Default Re: Diverse discutii

Quote:
Originally Posted by bogdan_wrc View Post
Fighting over the internet it's like special olympics. even if u win, u'r still retarded!!!
n-o stiam pe asta!
tre is offline  
- Copyright 2024 4Tuning -