Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Ploiesti

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 19-02-08, 20:25   #31
DRooPY

Stage 5
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 2,292
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Opel]
Default Re: 4TuningDAYS 2008 - 15-16 Martie - ROMEXPO

am sa fiu si eu akolo poate bag si eu kadettu la standu MRC
DRooPY is offline  
Old 27-02-08, 10:43   #32
tng
Observator 4tuning

Stage 5
 
tng's Avatar
 
Join Date: Jun 2004
Posts: 5,936
Member of:
[Moderators]
[Observator 4tuning]
[Virtual Tuning]
[Opel]
Default Re: 4TuningDAYS 2008 - 15-16 Martie - ROMEXPO

Mai sunt 16 zile ....
Timpul trece repede, eu unu astept cu nerabdare sa vad ce o sa iasa
tng is offline  
Old 28-02-08, 19:16   #33
Aadryan

Stage 5
 
Aadryan's Avatar
 
Join Date: Oct 2006
Posts: 374
Default Re: 4TuningDAYS 2008 - 15-16 Martie - ROMEXPO

In care din zile mergem si noi??....ca sa stiu si eu cand imi iau liber. Sau mergem in amandoua?
Aadryan is offline  
Old 28-02-08, 22:44   #34
shantzu

Stage 5
 
shantzu's Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 6,372
Member of:
[Moderators]
[Design Team]
[Virtual Tuning]
[Anonymous Motorsport ]
[FOTO]
[4Rally]
Default Re: 4TuningDAYS 2008 - 15-16 Martie - ROMEXPO

unii o sa mergem in amantrei
pai eu zic ca ar fii bine sa veniti in ambele zile
shantzu is offline  
Old 28-02-08, 22:51   #35
tng
Observator 4tuning

Stage 5
 
tng's Avatar
 
Join Date: Jun 2004
Posts: 5,936
Member of:
[Moderators]
[Observator 4tuning]
[Virtual Tuning]
[Opel]
Default Re: 4TuningDAYS 2008 - 15-16 Martie - ROMEXPO

probabil o zi in care vom merge cu totii va fi sambata.
tng is offline  
Old 28-02-08, 23:16   #36
DONU'
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
DONU''s Avatar
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 5,037
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[BMW]
[4Rally]
Default Re: 4TuningDAYS 2008 - 15-16 Martie - ROMEXPO

Se apropie 4TUNING Day.
Cu totii ashteptam aceasta zi cu nerabdare, si desi 1 Aprilie este oficial Ziua Tuning-ului in Romania, anul asta o vom sarbatori cu 2 saptamani mai devreme din motive politice.
Nu e nicio suparare. Cine nu-si doreste sa vada mai repede show-ul? Nu?
Expozitia incepe sambata 15 martie la ora 10:00.
Haidetzi sa ne pregatim mashinile de show, sa fie cat mai frumoase pentru aceasta expozitie, unde stim foarte bine ca multe masini care apar nunumai la show ci si in parcare vor fi admirate de cei pasionatzi.
Propun ca ora de adunare pentru plecare sa fie 8:30 si in decurs de o ora si jumatate sa ne strangem cu totii la Sala Sporturilor si la ora 10:00 cel tarziu sa plecam spre Bucuresti.
Nu vrem sa auzim scuze de genul:
- Asteptati-ma ca eu nu mi-am spalat masina!
sau
- M-am trezit tarziu, asteptati-ma si pe mine o jumatate de ora...
O data intr-un an este 4Tuning Day si cu putzin efort cred ca putem sa ne organizam.
E vorba doar de bunavointza. Eu cred ca este rezonabil timpul de o ora si jumatate in care sa ne adunam cu totii si sa plecam la aceasta expozitie.
Cei care nu cred ca pot ajunge la Sala Sporturilor in acest timp, ca sa nu-i mai asteptam pana in ultima clipa pot merge direct in benzinaria Petrom de vis-a-vis de Hipodrom de unde vom alimenta cu totii si vom pleca.
Multi poate vor zice ca ar fi mai bine sa ne intalnim direct la benzinarie, dar ganditzi-va ca suntem totusi multzi si nu e frumos sa ocupam pana la refuz toata benzinaria.
In fiecare an ne-am ales punct de intalnire Sala Sporturilor si asa vom face in continuare, ca pana la urma acolo ne-am cunoscut cu totii si acolo s-a nascut Comunitatea 4TUNING Ploiesti.
__________________

If I win, I take the cash and I take the respect!™
2006 - VAUXHALL CORSA B - 1.2 45CP - Prima masina de DRIFT din Romania cu tractiune fata!
2006 - OPEL VECTRA - C20NE
2007 - 2009 - VW VENTO VR6
2009 - BMW E30 TURBO
2012 - VW GOLF MK5 GTI
PIESE TUNING PE COMANDA:
TURBINE, INJECTOARE, POMPE BENZINA, WASTEGATE, BLOW-OFF, INTERCOOLERE, DISCURI FRANA PERFORATE/STRIATE, KIT-URI AMBREIAJ SPORT SAU ORIGINALE, SUSPENSII, ETC.
CONTACT: donu_vr6@yahoo.com
DONU' is offline  
Old 28-02-08, 23:24   #37
Vibe
Mitsubishi Driver

Stage 5
 
Vibe's Avatar
 
Join Date: Nov 2005
Posts: 1,508
Member of:
[Mitsubishi]
Default Re: 4TuningDAYS 2008 - 15-16 Martie - ROMEXPO

frumos speechne vedem acolo
Vibe is offline  
Old 29-02-08, 01:36   #38
CobraArt

Stage 5
 
CobraArt's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Posts: 2,026
Member of:
[DACIA]
[2 Roti]
Default Re: 4TuningDAYS 2008 - 15-16 Martie - ROMEXPO

Quote:
Originally Posted by DONU' View Post
Se apropie 4TUNING Day.
Cu totii ashteptam aceasta zi cu nerabdare, si desi 1 Aprilie este oficial Ziua Tuning-ului in Romania, anul asta o vom sarbatori cu 2 saptamani mai devreme din motive politice.
Nu e nicio suparare. Cine nu-si doreste sa vada mai repede show-ul? Nu?
Expozitia incepe sambata 15 martie la ora 10:00.
Haidetzi sa ne pregatim mashinile de show, sa fie cat mai frumoase pentru aceasta expozitie, unde stim foarte bine ca multe masini care apar nunumai la show ci si in parcare vor fi admirate de cei pasionatzi.
Propun ca ora de adunare pentru plecare sa fie 8:30 si in decurs de o ora si jumatate sa ne strangem cu totii la Sala Sporturilor si la ora 10:00 cel tarziu sa plecam spre Bucuresti.
Nu vrem sa auzim scuze de genul:
- Asteptati-ma ca eu nu mi-am spalat masina!
sau
- M-am trezit tarziu, asteptati-ma si pe mine o jumatate de ora...
O data intr-un an este 4Tuning Day si cu putzin efort cred ca putem sa ne organizam.
E vorba doar de bunavointza. Eu cred ca este rezonabil timpul de o ora si jumatate in care sa ne adunam cu totii si sa plecam la aceasta expozitie.
Cei care nu cred ca pot ajunge la Sala Sporturilor in acest timp, ca sa nu-i mai asteptam pana in ultima clipa pot merge direct in benzinaria Petrom de vis-a-vis de Hipodrom de unde vom alimenta cu totii si vom pleca.
Multi poate vor zice ca ar fi mai bine sa ne intalnim direct la benzinarie, dar ganditzi-va ca suntem totusi multzi si nu e frumos sa ocupam pana la refuz toata benzinaria.
In fiecare an ne-am ales punct de intalnire Sala Sporturilor si asa vom face in continuare, ca pana la urma acolo ne-am cunoscut cu totii si acolo s-a nascut Comunitatea 4TUNING Ploiesti.
Ba,dar incepi sa ma impresionezi de cand cu D&G-urile alea. Sambata vin wiz the car si duminica wiz tza moto.
CobraArt is offline  
Old 29-02-08, 08:04   #39
GiGiCarbiT
BMW Driver

Stage 5
 
GiGiCarbiT's Avatar
 
Join Date: May 2007
Posts: 2,422
Default Re: 4TuningDAYS 2008 - 15-16 Martie - ROMEXPO

Bravo.....donule`mam udat tot...adica mam umplut de lacrimii....asa e...ce dreptate ai...off off =))
GiGiCarbiT is offline  
Old 29-02-08, 08:39   #40
jakal
BMW Driver

Stage 5
 
jakal's Avatar
 
Join Date: Oct 2007
Posts: 9,203
Member of:
[Inferno Motorsport]
[BMW]
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: 4TuningDAYS 2008 - 15-16 Martie - ROMEXPO

Quote:
Originally Posted by GiGiCarbiT View Post
Bravo.....donule`mam udat tot...adica mam umplut de lacrimii....asa e...ce dreptate ai...off off =))
vezi draq sa nu iti vina ciclu...)....

mie imi trebuie sofer.....dau o cafea de 10 mii celui care imi conduce emigranta ...dar trebuie sa o si spele...)


sii sa puna si benzina din bani lui..
__________________



contact 0766-671407

Last edited by jakal; 29-02-08 at 08:42.
jakal is offline  
Old 29-02-08, 09:41   #41
tng
Observator 4tuning

Stage 5
 
tng's Avatar
 
Join Date: Jun 2004
Posts: 5,936
Member of:
[Moderators]
[Observator 4tuning]
[Virtual Tuning]
[Opel]
Default Re: 4TuningDAYS 2008 - 15-16 Martie - ROMEXPO

Quote:
Originally Posted by DONU' View Post
Propun ca ora de adunare pentru plecare sa fie 8:30 si in decurs de o ora si jumatate sa ne strangem cu totii la Sala Sporturilor si la ora 10:00 cel tarziu sa plecam spre Bucuresti.
Nu vrem sa auzim scuze de genul:
- Asteptati-ma ca eu nu mi-am spalat masina!
sau
- M-am trezit tarziu, asteptati-ma si pe mine o jumatate de ora...
O data intr-un an este 4Tuning Day si cu putzin efort cred ca putem sa ne organizam.
E vorba doar de bunavointza. Eu cred ca este rezonabil timpul de o ora si jumatate in care sa ne adunam cu totii si sa plecam la aceasta expozitie.
Cei care nu cred ca pot ajunge la Sala Sporturilor in acest timp, ca sa nu-i mai asteptam pana in ultima clipa pot merge direct in benzinaria Petrom de vis-a-vis de Hipodrom de unde vom alimenta cu totii si vom pleca.
Multi poate vor zice ca ar fi mai bine sa ne intalnim direct la benzinarie, dar ganditzi-va ca suntem totusi multzi si nu e frumos sa ocupam pana la refuz toata benzinaria.
In fiecare an ne-am ales punct de intalnire Sala Sporturilor si asa vom face in continuare, ca pana la urma acolo ne-am cunoscut cu totii si acolo s-a nascut Comunitatea 4TUNING Ploiesti.
planificarea este foarte buna

spune-ne despre ce faci tu ? cum vii? ce faci? ce pregatesti ?
tng is offline  
Old 29-02-08, 10:30   #42
platon911
Opel Driver

Stage 5
 
platon911's Avatar
 
Join Date: May 2006
Posts: 1,838
Member of:
[Opel]
Default Re: 4TuningDAYS 2008 - 15-16 Martie - ROMEXPO

Quote:
Originally Posted by jakal View Post
vezi draq sa nu iti vina ciclu...)....

mie imi trebuie sofer.....dau o cafea de 10 mii celui care imi conduce emigranta ...dar trebuie sa o si spele...)


sii sa puna si benzina din bani lui..
me me me me me
platon911 is offline  
Old 29-02-08, 10:41   #43
DONU'
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
DONU''s Avatar
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 5,037
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[BMW]
[4Rally]
Default Re: 4TuningDAYS 2008 - 15-16 Martie - ROMEXPO

Quote:
Originally Posted by tng View Post
planificarea este foarte buna

spune-ne despre ce faci tu ? cum vii? ce faci? ce pregatesti ?
Eu o sa vin cu unul din voi in cazul in care mashina mea va fi de vineri seara la Romexpo.
Inca astept un raspuns de la Gratzian care a zis ca in 3-4 zile ma anuntza daca sunt expozant.
Eu imi pregatesc mashina sa arate cat mai bine pentru eveniment. Am terminat pragurile si pleoapele care trebuie sa intre la vopsit si in weekendul asta trebuie ca mashina sa intre la tapitzat. Inca nu m-am hotarat la culoarea pielii. Nu ma decid intre piele in culoarea mashinii sau negru desi tzin sa cred ca cea in culoarea mashinii este destul de interesanta. Nu imbrac decat umerii scaunelor fatza, volanul si tetierele. Trebuie sa montez si folia fumurie pe geamuri.
Trebuie sa dau jos bandourile de pe usi si sa le revopsesc in negru mat si mai trebuie sa fac rost de niste jante cu buza in 5 prezoane, iar daca nu, sa reconditionez BBS-urile mele. Astept sa-mi aduca GOG subwooferul de la Bucuresti, sa remontez minunata statzie INFINITY si cam atat.
Una peste alta e munca de vreo 3-4 zile dar trebuie sa iasa tzipla.
DONU' is offline  
Old 29-02-08, 11:12   #44
shantzu

Stage 5
 
shantzu's Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 6,372
Member of:
[Moderators]
[Design Team]
[Virtual Tuning]
[Anonymous Motorsport ]
[FOTO]
[4Rally]
Default Re: 4TuningDAYS 2008 - 15-16 Martie - ROMEXPO

Pai si lasi masina singura acolo o noapte ?
shantzu is offline  
Old 29-02-08, 11:14   #45
tng
Observator 4tuning

Stage 5
 
tng's Avatar
 
Join Date: Jun 2004
Posts: 5,936
Member of:
[Moderators]
[Observator 4tuning]
[Virtual Tuning]
[Opel]
Default Re: 4TuningDAYS 2008 - 15-16 Martie - ROMEXPO

hai ma nu exagera, e doar o noapte
tng is offline  
Closed Thread



- Copyright 2024 4Tuning -