Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Ploiesti

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 23-11-09, 16:13   #1306
bmw_motorsport

Stage 5
 
bmw_motorsport's Avatar
 
Join Date: Dec 2008
Posts: 2,320
Default Re: Inferno MotorSport Ploiesti

Quote:
Originally Posted by GiGiCarbiT View Post
Usor Usor.....Sa il stapanesti sanatos!!
mersi boss....tu...cat de underground o arzi? ca nu te mai vede omu la fatza....tot cu tigra aia?
bmw_motorsport is offline  
Old 23-11-09, 23:20   #1307
GiGiCarbiT
BMW Driver

Stage 5
 
GiGiCarbiT's Avatar
 
Join Date: May 2007
Posts: 2,422
Default Re: Inferno MotorSport Ploiesti

dap...cu aia albastra care e pe aici la bazare....
GiGiCarbiT is offline  
Old 26-11-09, 14:26   #1308
bmw_motorsport

Stage 5
 
bmw_motorsport's Avatar
 
Join Date: Dec 2008
Posts: 2,320
Default Re: Inferno MotorSport Ploiesti

SE DEZBATE INCA
special pt ursaraia din ploiesti
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	MasarotundalaPrimarie.jpg
Views:	107
Size:	78.2 KB
ID:	1191634  
bmw_motorsport is offline  
Old 26-11-09, 15:58   #1309
Lucian_GXZ
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
Lucian_GXZ's Avatar
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 2,374
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[BMW]
Default Re: Inferno MotorSport Ploiesti

) nu sunteti sanatosi ma )))
Lucian_GXZ is offline  
Old 26-11-09, 16:27   #1310
jakal
BMW Driver

Stage 5
 
jakal's Avatar
 
Join Date: Oct 2007
Posts: 9,203
Member of:
[Inferno Motorsport]
[BMW]
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: Inferno MotorSport Ploiesti

diseara se anunta ursaraie mare la ploiesti......mi-am terminat evacuarea...am vb si cu boby.laur ..e cazul sa facem galagie........
jakal is offline  
Old 26-11-09, 21:46   #1311
daffy duck™
Inferno Motorsport Member

Stage 5
 
daffy duck™'s Avatar
 
Join Date: Dec 2007
Posts: 2,951
Member of:
[Inferno Motorsport]
Default Re: Inferno MotorSport Ploiesti

ar fii cazu sa mai faceti si voi o intalnire

sa va adunati....
daffy duck™ is offline  
Old 27-11-09, 14:08   #1312
GiGiCarbiT
BMW Driver

Stage 5
 
GiGiCarbiT's Avatar
 
Join Date: May 2007
Posts: 2,422
Default Re: Inferno MotorSport Ploiesti

Domnul Daffy ... de ce trebuie sa aud verbal ca trebuie sa dam bani, nu stiu ce cotizatie?Nu poti sa imi spui mie sau sa discutii asta cu mine? Tre sa il suni pe Bala?Ce putere crezi tu ca are Bala sa stranga vre`un Ban?

Taxa pt ce?Eu nu pot si nu am sa cer nici o taxa pentru bucuresti...eu nu pot sa cer nici macar o taxa pt ploiesti.....pt ca nu am ce sa le ofer pentru banii de taxa...sa pot sa cer..trebuie sa le ofer ceva.......

Sper ca nea`m lamurit ... ca am auzit ca am depasit termenul limita in care trebuia sa stranga Bala Banii.....

Succes!

(Am scris aici sa fie o discutie publica...pt ca tot aud intrebari spuse In "soapta" de la membrii clubului IMS-PLOIESTI...NU AM alte motive sa scriu chestile astea aici)
GiGiCarbiT is offline  
Old 27-11-09, 14:37   #1313
Lucian_GXZ
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
Lucian_GXZ's Avatar
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 2,374
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[BMW]
Default Re: Inferno MotorSport Ploiesti

gigi, continuam discutia pe telefoane.. nu ne ascundem de nimeni cu nimic, este vorba de taxa pentru acte. acte de care nu beneficiem doar noi, cei din bucuresti, ci toti membrii acestui club din toate sucursalele made in romania. Mi se pare absolut normal sa puna toata lumea... dar cum ziceam clarificam la telefoanele celulare
__________________
TuningParts ROMANIA - The Performance SHOP
Comenzi Tel: 0745.050.416 (orange);
Site: www.tuning-parts.bg/ro/
Email: tuningparts.romania@yahoo.ro
Facebook: https://www.facebook.com/tuningparts.romania
Lucian_GXZ is offline  
Old 27-11-09, 17:02   #1314
gpk

Stage 3
 
gpk's Avatar
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 124
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Inferno Motorsport]
Default Re: Inferno MotorSport Ploiesti

Domnilor...haide-ti sa ne mobilizam sa terminam cu actele!!!

E pacat sa ne oprim acum cand suntem asa multi, fiecare dintere noi are macar un minim de ambitie sa realizeze ceva, in acest caz avem un interes comun: INTRAM IN LEGALITATE.

Luati legatura urgent cu Lucian GXZ sau cu Robinet si va pun detaliile la dispozitie.

Cu stima,
gpk is offline  
Old 04-12-09, 07:42   #1315
cozo
Inferno Motorsport Member

Stage 5
 
cozo's Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 1,383
Member of:
[Inferno Motorsport]
Default Re: Inferno MotorSport Ploiesti

salutare la toata lumea de pe aici si mai ales membrii infernomotorsport.
acum cateva zile am vorbit si am auzit ca aveti anume nedumeriri in legatura cu banii care trebuiesc dati de catre toti membrii pentru intrarea in legalitate a clubului.
va voi explica simplu: este necesara o anumita suma pentru a face actele clubului adica sa devenim o asociatie sportiva in adevaratul sens al cuvantului. vom avea sponsori si vom beneficia de sponsorizari. dar cum bine stiti nimeni nu te sponsorizeaza ca esti tu nea gica din coltul strazii. trebuie acte, facturi...etc.... putem sa organizam evenimente, sa inchiriem spatii si foarte mule alte facilitati.
daca era o suma modica o suportam noi cei din bucuresti, dar suma este substantiala si a trebuit sa o impartim si intre sucursale. sa facem o suma aproximativa. banii sunt stransi de ROBYNET si avem o situatie cu tot ce se strange si tot ce se cheltuie.
cei care vor sa verifice nu trebuie decat sa ia legatura cu el si va va comunica.
ce va pot spune sigur este ce: CEI CARE NU VOR CONTRIBUI LA INTRAREA IN LEGALITATE A CLUBULUI vor fi exclusi din club si nu vor mai putea folosi insemnele clubului. daca dupa excludere se vor folosi de acestea, vor suporta consecintele legii.
va aduc la cunostiinta ca dupa intrarea in legalitate a clubului se vor semna niste acte si niste adeziuni asa ca fiecare va primi legitimatie de membru si doar acea persoana va putea folosi insemnele clubului.

deci.....ca o concluzie.... hadeti sa facem ceva pentru club ca sa poata face si clubul ceva pentru noi.

va foarte multumesc pentru atentie si va doresc o zi buna!!!

SORIN AKA TATAIE
__________________
sal
cozo is offline  
Old 04-12-09, 09:00   #1316
GiGiCarbiT
BMW Driver

Stage 5
 
GiGiCarbiT's Avatar
 
Join Date: May 2007
Posts: 2,422
Default Re: Inferno MotorSport Ploiesti

Sincer....eu unul ma despart de Inferno Motorsport!!Probabil in viitorul apropiat o sa incercam sa facem alt club..asa cum trebuie si asa cum trebuia de la inceput!
Nu pot sa zic ca a fost rau...Vrooom Racing ----- Inferno MS a fost frumos...dar sa terminat!


Cine vrea sa ramana sa posteze aici! Cine Ramane solidar cu decizia mea sa posteze aici!


Multumesc!
GiGiCarbiT is offline  
Old 04-12-09, 11:05   #1317
alex2see

Stage 5
 
alex2see's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 1,245
Member of:
[Opel]
[VW]
Default Re: Inferno MotorSport Ploiesti

POC nu am mai postat de 100 de anii da in schimb am vazut ce se intampla si vin si eu fuga dupa tine DEABEA ASTEPT SA PUN IAR O BULINA MARE PE LUNETA PENTRU RECLAMA
__________________
SE VINDE UNA BUCATA MASINA BUNA
https://forum.4tuning.ro/attachment.p...8&d=1241692360
alex2see is offline  
Old 04-12-09, 11:17   #1318
Lucian_GXZ
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
Lucian_GXZ's Avatar
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 2,374
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[BMW]
Default Re: Inferno MotorSport Ploiesti

Salutare la toata lumea, chiar nu ma asteptam la asa ceva din partea ta Gigi, ca si presedinte, in loc sa sustii si sa tragi clubul in sus, il condamni si inchizi totodata. Ceea ce trebuie sa racunosc, treaba facuta la ploiesti a fost frumoasa si o stie toata lumea. Au fost perioade grele pentru inferno cand sucursala din Ploiesti era "grosul". Ca o completare la ce ai zis tu mai sus, IMS lasa la alegerea membrilor din fosta sucursala din ploiesti posibilitatea de aderare la sucursala cea mai apropiata momentan adica Bucuresti. Deci daca sunt doritori in continuare care vor sa poarte parasolar si sa urce cateva trepte mai sus, ii astept sa ma contacteze ori pe mine, ori pe cozo (sorin -tataie), ori pe gpk (marius - epu) ori pe Daffy Duck.
Multa Bafta Gigi si celor de care ne despartim, si de ce nu, va asptam prin bucuresti de fiecare data cand se vrea show.
Lucian_GXZ is offline  
Old 04-12-09, 13:12   #1319
GiGiCarbiT
BMW Driver

Stage 5
 
GiGiCarbiT's Avatar
 
Join Date: May 2007
Posts: 2,422
Default Re: Inferno MotorSport Ploiesti

Multumesc pt intelegere....cine vrea sa ramana ok...!Cine vrea sa ma urmeze in urmatorul poiect...e ok!
GiGiCarbiT is offline  
Old 04-12-09, 13:15   #1320
T@zMania

Stage 5
 
T@zMania's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Posts: 3,341
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[VW]
[RENAULT]
[4Rally]
Default Re: Inferno MotorSport Ploiesti

Quote:
Originally Posted by GiGiCarbiT View Post
Multumesc pt intelegere....cine vrea sa ramana ok...!Cine vrea sa ma urmeze in urmatorul poiect...e ok!
multa bafta cu viitorul proiect si sa iasa asa cum va doritzi
T@zMania is offline  
- Copyright 2024 4Tuning -