Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Ploiesti

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 05-12-09, 15:24   #1336
tng
Observator 4tuning

Stage 5
 
tng's Avatar
 
Join Date: Jun 2004
Posts: 5,936
Member of:
[Moderators]
[Observator 4tuning]
[Virtual Tuning]
[Opel]
Default Re: Inferno MotorSport Ploiesti

cand considerati ca s-au clarificat treburile, sa-mi spuneti sa inchidem topicul
tng is offline  
Old 05-12-09, 18:18   #1337
andrei_hrz

Stage 4
 
andrei_hrz's Avatar
 
Join Date: Nov 2005
Posts: 288
Member of:
[Opel]
[DACIA]
Default Re: Inferno MotorSport Ploiesti

merg pe mana sefului nostru de trib carbit. retras
andrei_hrz is offline  
Old 05-12-09, 18:20   #1338
cozo
Inferno Motorsport Member

Stage 5
 
cozo's Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 1,383
Member of:
[Inferno Motorsport]
Default Re: Inferno MotorSport Ploiesti

Quote:
Originally Posted by alex2see View Post
eu personal cred ca era mai bine ca in anii astia care au trecut si sa luat taxa de inscriere cate 30 35 de roni si sau plimbat zeci de membrii daca in primele zile se punea problema frate vrem sa facem acte strangeai aia 35 de roni timp de 2 ani de zile sii cred ca ramanea bani si de cte si de spaga si de saorma

mie personal nu mi se pare drept si moral daca va gandeati intradevar la acte si la lucruri sfinte o faceati in asa fel incat sa nu aruncam cu banii in voi si sa ni se para dubios

puteati sa puneti taxa lunara de 5 ron pe luna X20 membri X 12 luni X 2 ani si surpriza si iti iese 2400 de roni numai de la noi si se putea face 3 randuri de acte
daca tot esti asa de bun la matematica, te rog sa-mi spui si mie cati bani are in casierie sucursala infernomotorsport ploiesti stransi pentru zile negre cum se zice. si atunci iti vei da seama de ce se cer banii astia dintr-o data.
si daca chiar vroiati sa faceti ceva ca sa intram in legalitate, puteati sa aveti voi initiativa dar se pare ca unii dintre noi nu pot evolua sau le place sa ramana la un stadiu care pentru ei este foarte ridicat.
din pacate, noi astia din bucuresti, suntem mai ambitiosi si avem proiecte mai mari ca unii dintre voi. de aceea am luat hotarirea sa facem acte la club pentru ca fara a fi persoana juridica nu poti ajunge sa indeplinesti aceste proiecte.

oricum, cum zicea si balosu, inainte de toate suntem prieteni, de aceea va doresc la toti de acolo implinirea tuturor dorintelor, cat mai multi cai, la cat mai multe masini si nu in ultimul rand:
LA MULTI ANI !!! sarbatori fericite si un an 2010 fara incidente
__________________
sal
cozo is offline  
Old 05-12-09, 18:22   #1339
GiGiCarbiT
BMW Driver

Stage 5
 
GiGiCarbiT's Avatar
 
Join Date: May 2007
Posts: 2,422
Default Re: Inferno MotorSport Ploiesti

Va multumesc petru solidaritate.........o sa dezbat problema si o sa dam usor drumul la urmatorul proiect!!Totodata va rog sa dati stickerele si parasolarele jos!


Mult succes in continuare IMS Bucuresti!

Inferno Motorsport PLOIESTI sa inchis! Topicul se poate Inchide!
GiGiCarbiT is offline  
- Copyright 2024 4Tuning -