Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Ploiesti

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 14-01-11, 19:05   #391
dumy_walker
Hyundai Driver

Stage 5
 
dumy_walker's Avatar
 
Join Date: Feb 2009
Posts: 541
Member of:
[Hyundai]
[DACIA]
Default Re: Boicot Benzinărie -> 14 ianuarie - ora 17.00

Quote:
Originally Posted by DONU' View Post
Hai ca a iesit un rahat...
Am reusit sa blocam pompele de la benzinaria Petrom de la km6 in jur de o ora si nici macar toate pompele. Erau pompe unde lumea alimenta fara probleme.
Multi care s-au dat viteji si au venit, au tinut masinile in parcarea benzinariei si a trebuit sa le zicem de la obraz la ce pompe sa mearga si se asezau cu frica asa de parca ar fi facut ceva ilegal.
Oricum, in ora in care am blocat noi benzinaria nu e flux mare de clienti.
Ar trebui facut in weekend in jur de ora 11 sau 12. Atunci cand lumea pleaca la munte... Atunci ar fi ceva pierderi pentru Petrom, insa la cati suntem prezenti la treaba asta n-o sa reusim niciodata nimic si nu trebuie facuta doar o data pe saptamana ci mai des, si cand e timp, sa ne mutam de la o benzinarie la alta in aceiasi zi.
Scena cea mai tare pe care o putem face este sa nu mai alimentam absolut deloc de la benzinariile Petrom si OMV.
Nu ca nu mai alimentam in zilele de dracu si lacu...
Nu frate! DELOC! Punct!
mda... s-a ales prafu.. din 30 si ceva de masini care erau la vest... 10 s-au cam pierdut pe drum... iar cativa...decat spectatori...
de ce mai vii daca nu te pui la o pompa... pt toti amatorii care se rced cool daca participa... mai bine nu mai veniti!
__________________
- catalin_dum (YM)

Totul pare mare cand esti mic... NU-I NIMIC!
dumy_walker is offline  
Old 14-01-11, 19:35   #392
Kitzsteinhorn91

Stage 3
 
Kitzsteinhorn91's Avatar
 
Join Date: Jan 2011
Posts: 88
Member of:
[DACIA]
Default Re: Boicot Benzinărie -> 14 ianuarie - ora 17.00

Eu m-am intors cu NASu, avm, baiatul cu pejoul tunat si inca cativa baieti la Petromul de la vest si nu a mai venit nimeni. Am inteles parca, sper sa nu vorbesc prostii, ca se face adunare si maine. Este prezent careva ?
Apropo, eu cand m-am bagat a doua oara au blocat pompele...
__________________
Dacia 1300 TS (1975)
BMW E34 520i (1995)
Kitzsteinhorn91 is offline  
Old 14-01-11, 19:35   #393
alex PH 88 NAS

Stage 4
 
alex PH 88 NAS's Avatar
 
Join Date: Jan 2010
Posts: 171
Default Re: Boicot Benzinărie -> 14 ianuarie - ora 17.00

toti sunteti viteji in fata calculatoarelor dar cand e vb d iesit in lume sunteti cu morcovu la cur,nu mai veniti fratilor dak nu sunteti in stare,noi ne bazam pe voi si cand colo,c sa vezi,toaate masinile parcate si la pompe mai nimeni,urat din partea voastra,data viitoare va invit sa stati draq acasa
alex PH 88 NAS is offline  
Old 14-01-11, 19:53   #394
cynegeticos

Stage 5
 
Join Date: May 2010
Posts: 661
Member of:
[Competitor CNCA]
Default Re: Boicot Benzinărie -> 14 ianuarie - ora 17.00

Ar fi iesit bine in seara asta, dar nu a fost nici un pic de organizare, masini multe si degeaba!
Unii spectatori, altii parcati, alti s-au tirat cand au inceput gaborii sa noteze numerele de inmatriculare...
Un singur om a lipsit in seara asta si s-a simtit lucrul asta!
cynegeticos is offline  
Old 14-01-11, 19:56   #395
dumy_walker
Hyundai Driver

Stage 5
 
dumy_walker's Avatar
 
Join Date: Feb 2009
Posts: 541
Member of:
[Hyundai]
[DACIA]
Thumbs down Re: Boicot Benzinărie -> 14 ianuarie - ora 17.00

Quote:
Originally Posted by cynegeticos View Post
Ar fi iesit bine in seara asta, dar nu a fost nici un pic de organizare, masini multe si degeaba!
Unii spectatori, altii parcati, alti s-au tirat cand au inceput gaborii sa noteze numerele de inmatriculare...
Un singur om a lipsit in seara asta si s-a simtit lucrul asta!
hai ca de organizat am reusit intr-un final.... mai greu ce e drept.... La un moment dat mai erau decat 2 pompe neocupate.. cand stateam sa ne rugam de pustanii aia sa se puna la coada.... pe urma au venit si gaborii...sa noteze una alta... si s-a stricat tot.. mda...

pacat..
dumy_walker is offline  
Old 14-01-11, 19:59   #396
Kitzsteinhorn91

Stage 3
 
Kitzsteinhorn91's Avatar
 
Join Date: Jan 2011
Posts: 88
Member of:
[DACIA]
Default Re: Boicot Benzinărie -> 14 ianuarie - ora 17.00

Indraznesc si eu sa intreb: maine se mai organizeaza ceva ? Asa mi-a zis prietenul care a fost cu mine ca a zis NAS. Poate o fii inteles gresit...
Kitzsteinhorn91 is offline  
Old 14-01-11, 20:01   #397
dumy_walker
Hyundai Driver

Stage 5
 
dumy_walker's Avatar
 
Join Date: Feb 2009
Posts: 541
Member of:
[Hyundai]
[DACIA]
Default Re: Boicot Benzinărie -> 14 ianuarie - ora 17.00

Quote:
Originally Posted by Kitzsteinhorn91 View Post
Indraznesc si eu sa intreb: maine se mai organizeaza ceva ? Asa mi-a zis prietenul care a fost cu mine ca a zis NAS. Poate o fii inteles gresit...
Am fost si eu cu ei la petrom vest si nu am auzit nimic legat de o intalnire maine....
Daca stabileau ceva, cred ca ne anuntau si pe noi aici pe forum

Last edited by dumy_walker; 14-01-11 at 20:04.
dumy_walker is offline  
Old 14-01-11, 20:03   #398
Kitzsteinhorn91

Stage 3
 
Kitzsteinhorn91's Avatar
 
Join Date: Jan 2011
Posts: 88
Member of:
[DACIA]
Default Re: Boicot Benzinărie -> 14 ianuarie - ora 17.00

Daca e ceva eu ma prezint si maine. Ne pare rau daca am gresit cu ceva eu si colegul cu Oltcitul... A fost prima data pentru noi...
Kitzsteinhorn91 is offline  
Old 14-01-11, 20:04   #399
DaNn.ZyX
Opel Driver

Stage 5
 
DaNn.ZyX's Avatar
 
Join Date: May 2009
Posts: 2,934
Member of:
[PEUGEOT]
[Opel]
Default Re: Boicot Benzinărie -> 14 ianuarie - ora 17.00

Quote:
Originally Posted by cynegeticos View Post
Ar fi iesit bine in seara asta, dar nu a fost nici un pic de organizare, masini multe si degeaba!
Unii spectatori, altii parcati, alti s-au tirat cand au inceput gaborii sa noteze numerele de inmatriculare...
Un singur om a lipsit in seara asta si s-a simtit lucrul asta!
Am observat si eu ca ala nota ceva acolo cred ca mi-a notat de vreo 3-4 ori numarul sa nu cumva sa il piarda) Din partea mea sa il puna si in rama
__________________
this
DaNn.ZyX is offline  
Old 14-01-11, 20:07   #400
dumy_walker
Hyundai Driver

Stage 5
 
dumy_walker's Avatar
 
Join Date: Feb 2009
Posts: 541
Member of:
[Hyundai]
[DACIA]
Default Re: Boicot Benzinărie -> 14 ianuarie - ora 17.00

Quote:
Originally Posted by DaNn.ZyX View Post
Am observat si eu ca ala nota ceva acolo cred ca mi-a notat de vreo 3-4 ori numarul sa nu cumva sa il piarda) Din partea mea sa il puna si in rama
da) si pe-al meu la fel.. ca de cand am pus masina la pompa n-am dat-o pana nu a inceput sa se imputa treaba.. si atunci... am mutat-o la alta pompa )

p.s. cel cu oltcit-ul ai fost in regula, ai stat la pompa ca noi si ai plecat odata cu noi.
dumy_walker is offline  
Old 14-01-11, 20:09   #401
Kitzsteinhorn91

Stage 3
 
Kitzsteinhorn91's Avatar
 
Join Date: Jan 2011
Posts: 88
Member of:
[DACIA]
Default Re: Boicot Benzinărie -> 14 ianuarie - ora 17.00

Ne bucuram ca nu am dat-o in bara din prima
Mie mi-a notat numarul si apoi m-am pus iar la coada in spatele baiatului cu Jetta, apoi cand am ajuns la pompa aceasta era oprita. Am plecat odata cu toti si intelesesem de mers pe la o alta benzinarie, dar n-a fost sa fie...
Kitzsteinhorn91 is offline  
Old 14-01-11, 20:13   #402
dumy_walker
Hyundai Driver

Stage 5
 
dumy_walker's Avatar
 
Join Date: Feb 2009
Posts: 541
Member of:
[Hyundai]
[DACIA]
Default Re: Boicot Benzinărie -> 14 ianuarie - ora 17.00

Quote:
Originally Posted by Kitzsteinhorn91 View Post
Ne bucuram ca nu am dat-o in bara din prima
Mie mi-a notat numarul si apoi m-am pus iar la coada in spatele baiatului cu Jetta, apoi cand am ajuns la pompa aceasta era oprita. Am plecat odata cu toti si intelesesem de mers pe la o alta benzinarie, dar n-a fost sa fie...
da am vazut) ...si eu am venit prima data stai lin. din moment ce se stia clar ce e de facut si am inceput sa ocupam pompe toti.. era normal... sa faca toti acelasi lucru... pentru asta eram acolo... dar na'... s-au asezat si ei... in parcare

Da... am oprit la petrom-ul de la vest... 4-5 masini... ce sa mai faci... eu am plecat.. baietii au mai ramas la discutii..
dumy_walker is offline  
Old 14-01-11, 20:17   #403
Kitzsteinhorn91

Stage 3
 
Kitzsteinhorn91's Avatar
 
Join Date: Jan 2011
Posts: 88
Member of:
[DACIA]
Default Re: Boicot Benzinărie -> 14 ianuarie - ora 17.00

De curiozitate, ar fii amatori pentru maine ?
Buna si ideea de a merge la ora 11-12 in weekend. Daca vreti, eu ma pot prezenta maine la 11-12.

Last edited by Kitzsteinhorn91; 14-01-11 at 20:40.
Kitzsteinhorn91 is offline  
Old 14-01-11, 21:33   #404
AvvM

Stage 3
 
AvvM's Avatar
 
Join Date: Jan 2011
Posts: 84
Default Re: Boicot Benzinărie -> 14 ianuarie - ora 17.00

fac si eu ce pot prima data cand fac si eu ceav de genul )
AvvM is offline  
Old 14-01-11, 21:37   #405
bmw_motorsport

Stage 5
 
bmw_motorsport's Avatar
 
Join Date: Dec 2008
Posts: 2,320
Default Re: Boicot Benzinărie -> 14 ianuarie - ora 17.00

n-am putut sa ajung ca am avut de facut o tranzactie....am scapat de eleganta...si m-am adaptat si mai rau crizei.....E36 325
bmw_motorsport is offline  
- Copyright 2024 4Tuning -