Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Ploiesti

Reply
 
Thread Tools
Old 19-02-07, 22:09   #151
b_m_r_02

Stage 3
 
b_m_r_02's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 96
Default Re: Bancuri & Stuff

tare asta)
b_m_r_02 is offline   Reply With Quote
Old 22-02-07, 12:23   #152
Bolo_BCD

Stage 5
 
Bolo_BCD's Avatar
 
Join Date: May 2006
Posts: 459
Member of:
[Dacia Rally Team]
Default Re: Bancuri & Stuff

CulmeaWorld Trade Center: sa urci cu liftul si sa cobori cu biroul
Bolo_BCD is offline   Reply With Quote
Old 27-02-07, 13:19   #153
blondu'DOG

Stage 3
 
blondu'DOG's Avatar
 
Join Date: Jan 2007
Posts: 76
Default Re: Bancuri & Stuff

Quote:
Originally Posted by bogdan_wrc View Post
FEMEILE isi gauresc corpul sa-si bage cercei peste tot, isi fac tatuaje, operatii estetice, nasc, fac cezariene, isi fac lipo, isi micsoreaza stomacul, isi scot coastele, isi leaga trompele, isi opereaza sanii, isi baga silicon prin toate partile, se depileaza cu penseta si cu ceara fierbinte, isi scot cutaneea, isi scot sprancenele, isi perforeaza urechile si cand le propui un sex anal spun ca le doare
sa moara dracu de nu e cel mai jmecher banc pe care l-am citit in ultimul timp...bravo bogdane.....o sa incerc sa-l tin minte
blondu'DOG is offline   Reply With Quote
Old 27-02-07, 14:33   #154
platon911
Opel Driver

Stage 5
 
platon911's Avatar
 
Join Date: May 2006
Posts: 1,838
Member of:
[Opel]
Default Re: Bancuri & Stuff

In disco Becalli..........si el p'acolo jmeker
Vine una la el:
-Domnu' Becalli dansati?
-Nu,nu asa merg io..........
platon911 is offline   Reply With Quote
Old 27-02-07, 22:07   #155
smedy

Stage 3
 
smedy's Avatar
 
Join Date: Jan 2007
Posts: 79
Default Re: Bancuri & Stuff

Un om de afaceri vine la preot sa se spovedeasca: Afaceristul: "Am pacatuit parinte..." Preotul: "Dar ce ai facut fiule?" Afaceristul: "Pe vremea razboiului am ascuns un evreu in pivnita si l-am lasat sa stea acolo..." Preotul: "Dar asta este o fapta buna!" Afaceristul: "Da... dar i-am cerut 20 dolari pe zi...." Preotul: "Nu trebuie sa iti faci probleme. Era grea viata in razboi, aveai si tu familie... de ce ai totusi sufletul incarcat?" Afaceristul: "Pai... oare sa ii spun ca s-a terminat razboiul?"
__________________
smedy is offline   Reply With Quote
Old 28-02-07, 09:08   #156
bogdan_wrc
Audi Driver

Stage 5
 
bogdan_wrc's Avatar
 
Join Date: May 2006
Posts: 5,152
Member of:
[AUDI]
Default Re: Bancuri & Stuff

blondule, si mie mi-a placut mult. super tare, si real ) si poate il putem folosi intr-o conversatie viitoare)
bogdan_wrc is offline   Reply With Quote
Old 28-02-07, 10:36   #157
bogdan_wrc
Audi Driver

Stage 5
 
bogdan_wrc's Avatar
 
Join Date: May 2006
Posts: 5,152
Member of:
[AUDI]
Default Re: Bancuri & Stuff

blondule..uite unul special 4 u!!








Draga Abbe,

Nu ti-am scris niciodata pana acum, dar chiar am nevoie de sfatul tau pentru
o decizie cruciala.
Am suspectat de ceva timp ca sotia ma inseala. Semnele obisnuite... suna
telefonul si daca raspund eu,
cel care suna inchide. Sotia a iesit cu prietenele foarte des in ultimul
timp si cand o intreb

cine sunt ele intotdeauna imi raspunde "Doar niste prietene de la serviciu,
nu le cunosti."
Stau intotdeauna treaz sa ma uit pe geam ca sa vad taxiul ei cand vine
acasa, dar intotdeauna vine
pe jos, pe alee, desi aud o masina care pleaca de parca ar fi coborat din ea
in coltul strazii.

De ce? Poate nu era intr-un taxi? Odata am luat telefonul ei doar pentru a
vedea cat e ceasul

si a inceput sa se enerveze si sa tipe ca niciodata sa nu ii mai ating
telefonul
si de ce o

verificam in acest mod. In fine, niciodata nu am deschis acest subiect cu
sotia mea.

Cred ca in adancul sufletului meu pur si simplu nu vreau sa aflu adevarul,
dar aseara a iesit iar

si m-am hotarat s-o verific mai bine. Am hotarat sa parchez motocicleta mea
Harley Davidson aproape

de garaj si sa ma ascund dupa ea pentru a avea o vedere larga asupra
intregii strazi cand ea ar fi

venit acasa. Chiar in acel moment, cand eram culcat dupa Harley-ul meu, am
observat ca prin invelisul de la supapa
motorului meu parea ca se scurge putin ulei.

E ceva ce pot repara si singur sau trebuie sa o aduc inapoi la dealer?
__________________
Objects in the mirror tend to disappear

It will never have enough power until I can spin the wheels at the end of the straightaway in high gear
bogdan_wrc is offline   Reply With Quote
Old 28-02-07, 10:38   #158
kraven_4_all
Banned

Stage 5
 
Join Date: Nov 2005
Posts: 2,699
Default Re: Bancuri & Stuff

prea penallllllllll......deci...bogdane....prea marfa....
kraven_4_all is offline   Reply With Quote
Old 28-02-07, 13:34   #159
kraven_4_all
Banned

Stage 5
 
Join Date: Nov 2005
Posts: 2,699
Default Re: Bancuri & Stuff

1, -Vrei sa iti spun un banc ?(catre un militian)
-Sa nu fie cu militieni ca te bag la mititica!
-Nu! nici n-as indrazni sa va jignesc...Stii cum au rezolvat chinezii problema demografica din tara lor?
-?!?!
-Au adunat toti barbatii si i-au bagat goi in lagare si au proiectat filme porno pe tavan. Apoi au venit si au cosit tot ce era sculat...
-Si cu recolta ce au facut?
-Fluiere pentru militieni!
2.O tipa se trezeste in toiul noaptii plina de sudori.....Dimineatza sudorii au plecat la servici. )))
kraven_4_all is offline   Reply With Quote
Old 28-02-07, 13:43   #160
kraven_4_all
Banned

Stage 5
 
Join Date: Nov 2005
Posts: 2,699
Default Re: Bancuri & Stuff

ra un student cam timid si pusese ochii pe o tipa super misto in discoteca. Toata seara s-a gandit ce sa ii spuna, dar de fiecare data cand nascocea ceva, timiditatea il tragea inapoi. In cele din urma, tipa se duce la baie . El se hotaraste sa o urmeze si sa o astepte la usa pentru a putea intra in vorba cu ea cand va iesi. A repetat in minte tot felul de replici de agatat, iar cand tipa a iesit a tras aer in piept, a luat o figura de macho si i-a zis:
Te-ai cacat frumoaso?
kraven_4_all is offline   Reply With Quote
Old 01-03-07, 10:00   #161
blondu'DOG

Stage 3
 
blondu'DOG's Avatar
 
Join Date: Jan 2007
Posts: 76
Default Re: Bancuri & Stuff

Quote:
Originally Posted by kraven_4_all View Post
ra un student cam timid si pusese ochii pe o tipa super misto in discoteca. Toata seara s-a gandit ce sa ii spuna, dar de fiecare data cand nascocea ceva, timiditatea il tragea inapoi. In cele din urma, tipa se duce la baie . El se hotaraste sa o urmeze si sa o astepte la usa pentru a putea intra in vorba cu ea cand va iesi. A repetat in minte tot felul de replici de agatat, iar cand tipa a iesit a tras aer in piept, a luat o figura de macho si i-a zis:
Te-ai cacat frumoaso?
deci super jmecher si asta.cand l-am citit eram in birou cu o colega care , cand m-a auzit cum radeam a vrut sa-l citeasca si ea.......dar mi-a fost rushine ca tipa are 37 de ani si e casatorita.

si un banc de la mine:

merge tziganu cu carutza trasa de un magar prin bucuresti. in regie magarul , nemancat saracu' , nu mai vrea sa mai traga carutza. il ia tziganu la bataie si-i da , si-i da , si- i da.......trece un grup de studentzi care-i spun tziganului :
nu mai bate mah magarul ca te batem si noi pe tine!
tziganu bate magarul in continuare.atunci vin 10 studenti si-l ard pe tzigan ca pe hotii de cai.
seara ajunge tziganul intr-un final la poarta casei sale. deschide poarta si , din nou , magaru' nu mai vrea sa traga.......incepe tziganu sa-l mangaie , sa-l roage si in timpul asta apare piranda lui si-l aude. tzigancii nu-i vine sa-si creada urechilor ca tziganu se roaga de magar si-i zice tziganului :
da' ce faci mo tzigane , te rogi de el? ia-l la bataie si tre' sa mearga!!!
la care tziganu' raspunde :
vai de ***** ta , fah , cum sa-l bat , tu nu sti ce gashca are asta la bucureshti?????
blondu'DOG is offline   Reply With Quote
Old 01-03-07, 10:02   #162
kraven_4_all
Banned

Stage 5
 
Join Date: Nov 2005
Posts: 2,699
Default Re: Bancuri & Stuff

=))...tare si asta...rau..


Un tip intra intr-un bar "de fite", foarte degajat se duce si se aseaza langa o tipa foarte atractiva ... ii arunca o privire tip "scan" , se uita
putin la ceas si soarbe din bautura lui ..
tipa: Eh, n-a venit la intalnire amica ta ?
el: ?? .. A , ca m-am uitat la ceas .. nu , abia mi-am luat ceasul asta unicat ...
tipa: Unicat ? hahaha ...
el: Da, e unicat , ceasul asta comunica cu mine prin telepatie
tipa: Hahahahha .. si ce-ti zice acum ?
el: Pai .. ca nu ai chiloti pe tine ...
tipa: Hahahahha .. gresit , am ... nu e bun ceasul ...
el: ba da e bun .. dar cred ca e inainte cu vreo ora ...

Last edited by kraven_4_all; 01-03-07 at 10:07.
kraven_4_all is offline   Reply With Quote
Old 01-03-07, 10:10   #163
blondu'DOG

Stage 3
 
blondu'DOG's Avatar
 
Join Date: Jan 2007
Posts: 76
Default Re: Bancuri & Stuff

popa pe bicicleta......
ajunge la o intersectzie unde era un melitzian......
melitzianu' : saru' mana , parinte ! ce faci ?
popa : ce sa fac fiule ...., cu DUMNEZEU inainte......
melitzianu' : STAI !!!!! AMENDA!!!!!!
popa : da ce-am facut fiule??
melitzianu' : n-ai voie 2 insi pe bicicleta!!!!!
blondu'DOG is offline   Reply With Quote
Old 02-03-07, 16:08   #164
DONU'
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
DONU''s Avatar
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 5,037
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[BMW]
[4Rally]
Default Re: Bancuri & Stuff

Quote:
Originally Posted by kraven_4_all View Post
ra un student cam timid si pusese ochii pe o tipa super misto in discoteca. Toata seara s-a gandit ce sa ii spuna, dar de fiecare data cand nascocea ceva, timiditatea il tragea inapoi. In cele din urma, tipa se duce la baie . El se hotaraste sa o urmeze si sa o astepte la usa pentru a putea intra in vorba cu ea cand va iesi. A repetat in minte tot felul de replici de agatat, iar cand tipa a iesit a tras aer in piept, a luat o figura de macho si i-a zis:
Te-ai cacat frumoaso?
Asta ar trebui postat ca fiind cel mai bun banc de pana acum. Pe bune!
E dementzial!!!

Ia si de la mine, pentru cei care nu stiu faza...
Attached Files
File Type: rar Portret ROBOT.rar (86.8 KB, 85 views)
DONU' is offline   Reply With Quote
Old 02-03-07, 16:22   #165
shantzu

Stage 5
 
shantzu's Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 6,372
Member of:
[Moderators]
[Design Team]
[Virtual Tuning]
[Anonymous Motorsport ]
[FOTO]
[4Rally]
Default Re: Bancuri & Stuff

stiu si eu un banc tare versiune 0.4
Se duce unu sa isi tatueze pe p.ula un bmw ! zis si facut! dupa ce l-a tatuat , tautaorul ii zice : domne aduti femeia sa ii fac si ei un garaj un jurul p.izdei si cand o ***i sa ai impresia ca parchezi masina
Pai stii domne eu sunt gay....si nu prea merge cu garaju
Atunci va tatuez un VR6 pe coai.e !
Pai dc domne ?
Pai sa scoata bmw-ul din c.acat la nevoie
shantzu is offline   Reply With Quote
- Copyright 2026 4Tuning -