Go Back   Forum 4Tuning > www.4tuning.ro > ARHIVA > Arhiva evenimente > Alte evenimente > ITS - 2005 - Constanta

ITS - 2005 - Constanta International Tuning & Sound - Constanta - 14 August 2005

Reply
 
Thread Tools
Old 26-08-05, 00:00   #16
BIZ

Stage 5
 
BIZ's Avatar
 
Join Date: Jul 2004
Posts: 333
Default

stia daflyer_oradea bine ce zicea cand zicea despre organizatori
Tot SHOW-ul a fost facut de NSL si MR ... ei ar trebui sa primeasca toti LUARII

BIZ is offline   Reply With Quote
Old 26-08-05, 00:05   #17
CZR

Stage 5
 
CZR's Avatar
 
Join Date: Aug 2005
Posts: 915
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"BIZ\"
stia daflyer_oradea bine ce zicea cand zicea despre organizatori
Tot SHOW-ul a fost facut de NSL si MR ... ei ar trebui sa primeasca toti LUARII

dau submit,cu adaugarea k am mai fost si ktiva kre nu avem legatura cu cluburile mentionate si am venit datorita 4tuning,deci lauda si lor
CZR is offline   Reply With Quote
Old 26-08-05, 09:56   #18
aleks

General Supervisor

Stage 5
 
aleks's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 17,791
Member of:
[Super Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[BMW]
[MERCEDES]
[2 Roti]
[ALFA ROMEO]
Default

da, da' banii i-au luat belgienii p#lii
aleks is offline   Reply With Quote
Old 26-08-05, 13:09   #19
SEBASTIAN

Stage 5
 
SEBASTIAN's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 12,504
Member of:
[Mitsubishi]
[PARTICIPANT CURSE]
[SUBARU]
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"aleks\"
da, da' banii i-au luat belgienii p#lii

Oare? Ne poti face o radiografie a situatiei financiare de la acecest eveniment?
Ce acces ai avut la manevrarea fondurilor?
SEBASTIAN is offline   Reply With Quote
Old 26-08-05, 13:17   #20
SEBASTIAN

Stage 5
 
SEBASTIAN's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 12,504
Member of:
[Mitsubishi]
[PARTICIPANT CURSE]
[SUBARU]
Default


Cu toatye ca titlul acestui topic este tendentios sau chiar mai mult, prea direct, parerea celor multi insa per total e buna asa ca noroiul pastratil pentru cand o sa organizati voi ceva mai bine.
Cacatul ala care s-a facut s-a facut cu greu, merita apreciata macar munca.
De castig imi vine sa rad cred ca au fost siliti sa piarda macar 5000euro la final, dar au ramas cu \"distractia\".

Pot si eu sa dau putin dar foarte putin cu parul in ei?
__________________
Professional DynoTuning
sebastian@racingcode.ro
0723691731

SEBASTIAN is offline   Reply With Quote
Old 26-08-05, 13:34   #21
CZR

Stage 5
 
CZR's Avatar
 
Join Date: Aug 2005
Posts: 915
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"SEBASTIAN\"

Cu toatye ca titlul acestui topic este tendentios sau chiar mai mult, prea direct, parerea celor multi insa per total e buna asa ca noroiul pastratil pentru cand o sa organizati voi ceva mai bine.
Cacatul ala care s-a facut s-a facut cu greu, merita apreciata macar munca.
De castig imi vine sa rad cred ca au fost siliti sa piarda macar 5000euro la final, dar au ramas cu \"distractia\".

Pot si eu sa dau putin dar foarte putin cu parul in ei?
esti invitatul nostru,chiar t rugam...
concluzia:a fost frumos,a durat putin,a costat multa,ne-am distrat,mai vrem dar la alt nivel,superior
CZR is offline   Reply With Quote
Old 26-08-05, 15:25   #22
Gratzian
Administrator

Stage 5
 
Gratzian's Avatar
 
Join Date: Feb 2004
Posts: 4,465
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default

Quote:
Cacatul ala care s-a facut s-a facut cu greu, merita apreciata macar munca.
asa e...
de exemplu, acu cateva luni, mi-au spart unii geamul la VW si mi-au luat casetofonul...
sunt sigur ca nu a fost usor, si pana la urma, tre sa le apreciez munca....

si da, e o idee buna... cine se hazardeaza la o radiografie financiara a evenimentului?
Gratzian is offline   Reply With Quote
Old 26-08-05, 15:48   #23
SEBASTIAN

Stage 5
 
SEBASTIAN's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 12,504
Member of:
[Mitsubishi]
[PARTICIPANT CURSE]
[SUBARU]
Default


Hai domne ca asta nu suna a invitatie ci a incitare in mod clar.
Un eveniment de cartier dupa parerea mea si poate era mult mai reusit ce faceam seara in targ(AUTOVIT), era frumos, toata lumea se dadea, era demonstrativ doar nu tinea de palmares , lumea era mai dezinhibata fara frica ca nu era o cursa reala, ramanea loc de schimbare a situatiei pana la 400 sau chiar 1000m.
Cert este ca din cauza naivitati unora dubicitatii altora lumea asta a curselor cam a facut pasi inapoi.
Oricine se trezeste peste noapte si vine cu o idee ambalata frumos o vinde scump si fraieri \"cumpara\".
Mai exista ceva dorinta de nou si alte cateva mici motive.
Pana aici inteleg tot si ma bucur ca Gratian desi a fost partener la acest
eveniment, la luminat frumos, i-a mai dat si el culoare , i-a corectat umbrele, dar cu toate astea a avunt taria de a critica cel mai vehement de o duritate neobisnuita modului lui de a lua pozitie.
E clar ca si eu merg la acest film.
Ce ma deranjeaza cel mai tare magaria unora si prostia altora.
Vrem nu vrem Romania e o tara saraca.
Fiind saraca nu inseamna ca nu are resurse dar clar cu banii nu sta pe roze. Nimic nou si spectaculos pana aici.
Contrar oricaror reguli de bun simt este sa vrei sa faci bani in Romania si sa-i exporti in tari mult mai dezvoltate.
Interesant era sa exporte un produs si sa aduca bani pentru asta.
A culege bani de pe piata romaneasca pt a beneficia de ei cineva din exterior care pretinde ca vrea sa faca ceva in proportie de 99% se cheama: \"a trage un tun\".
Cum sa gandesti ca se poate face in felul asta ceva bun?
Eu nu m-am deplasat de la Bucuresti sa pierd timpul si sa-mi fac nervi ca apoi sa se interpreteze cumva si ma felicit ca nu am facut parte din stafful organizatoric.
Nu mai poate spala nimic a fost un ... , scopul principal al actiuni-evenimentului nu au fost atinse, restul nu mai conteaza.
Gratian apreciez critica si te intreb daca e loc si de autocritica.
SEBASTIAN is offline   Reply With Quote
Old 26-08-05, 15:52   #24
SEBASTIAN

Stage 5
 
SEBASTIAN's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 12,504
Member of:
[Mitsubishi]
[PARTICIPANT CURSE]
[SUBARU]
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"Gratzian\"
Quote:
Cacatul ala care s-a facut s-a facut cu greu, merita apreciata macar munca.
asa e...
de exemplu, acu cateva luni, mi-au spart unii geamul la VW si mi-au luat casetofonul...
sunt sigur ca nu a fost usor, si pana la urma, tre sa le apreciez munca....

si da, e o idee buna... cine se hazardeaza la o radiografie financiara a evenimentului?
Apropo sa nu uit: aia au spart din placere, asa ca munca nu se pune, era o mica distractie.
SEBASTIAN is offline   Reply With Quote
Old 26-08-05, 16:14   #25
Gratzian
Administrator

Stage 5
 
Gratzian's Avatar
 
Join Date: Feb 2004
Posts: 4,465
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default

autocritica?
nu
inteleg unde bati, dar pana la urma, un organizator anunta prin ORICE mijloc media doreste programul.
asa au facut prin 7seri, radio 21, nustiu ce televiziuni, 4tuning si multe alte situri de net.

RESPONSABILITATEA este intotdeauna a celui care face anuntul, nu a celui care il publica.

asa ca daca te duceai acolo si erai nemultumit, te duceai la protectia consumatorului cu biletul in mana ca nu au oferit ce au mediatizat prin TOATE mijloacele media.

in nici un caz nu te luai de ziarul sau postul sau situl prin care ai aflat...
nu aveai nici suportul legal nici pe cel moral sa faci asta.
adica sa o faci
Gratzian is offline   Reply With Quote
Old 26-08-05, 16:14   #26
ct77pia

Stage 5
 
ct77pia's Avatar
 
Join Date: Jan 2004
Posts: 1,881
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Anonymous Motorsport ]
Default

faza cea mai tare a fost dupa parerea mea cind ma sunat baiatul cu honda nsx care eu l-am chemat. baiatul platise si a spus ca vrea sa se dea la care irina a spus ca nu ii da drumul pe aeroport si a trebuit sa ii explic ca era invitat din partea mr cta si ca el mai isi si platise dar ea nu frate tipa de parca inebunise in final ia dat drumul dar cu regret . oare dece sa nu cumva sa eclipseze replica aia de Eleonor??????????
__________________
vand seat leon 1.8t 4x4 300 cai https://forum.4tuning.ro/191-bazar-au...x4-300-cp.html




ct77pia is offline   Reply With Quote
Old 26-08-05, 16:18   #27
ct77pia

Stage 5
 
ct77pia's Avatar
 
Join Date: Jan 2004
Posts: 1,881
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Anonymous Motorsport ]
Default

aaa da scuze am uitat sa mentionez ca in noaptea de simbata cind se dadea cu capul de toti peretii la \"negociere\" eu ca baiat finutz ce sunt si ca sa nu fac de rusine mr si nsl am dus-o in cta ce memorie scurta are invers proportionala cu greutatea ei
_________________
ct77pia is offline   Reply With Quote
Old 27-08-05, 14:14   #28
irina

Stage 2
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 39
Default ct 77 pia

deci pana aici
despre eveniment va bagati si va scoateti cat vreti, dar nu ma lua pe mine cu faze ca m-ai dus din costinesti pana in mamaia ca la faza asta esti super low....
nu ma dadeam cu capul de pereti, nu ai fost de fata la asa zisele tale negocieri, asa ca nu ai nici un cuvant de spus. o sa pun si mesajele de pe prv sa vezi parerea altora despre negocieri. iar la faza cu drumul...... how low can u go???????? iar greutatea mea cu cred ca are vreo relevanta aici.
irina is offline   Reply With Quote
Old 27-08-05, 14:28   #29
SEBASTIAN

Stage 5
 
SEBASTIAN's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 12,504
Member of:
[Mitsubishi]
[PARTICIPANT CURSE]
[SUBARU]
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"Gratzian\"
autocritica?
nu
inteleg unde bati, dar pana la urma, un organizator anunta prin ORICE mijloc media doreste programul.
asa au facut prin 7seri, radio 21, nustiu ce televiziuni, 4tuning si multe alte situri de net.

RESPONSABILITATEA este intotdeauna a celui care face anuntul, nu a celui care il publica.

asa ca daca te duceai acolo si erai nemultumit, te duceai la protectia consumatorului cu biletul in mana ca nu au oferit ce au mediatizat prin TOATE mijloacele media.

in nici un caz nu te luai de ziarul sau postul sau situl prin care ai aflat...
nu aveai nici suportul legal nici pe cel moral sa faci asta.
adica sa o faci

Mi se pare o puternica trasatura de caracter sa poti critica corect atunci cand chiar e cazul chiar daca esti si tu implicat.
Daca eram Turcescu si aruncam cu bile ALBUL era al tau.
SEBASTIAN is offline   Reply With Quote
Old 27-08-05, 14:36   #30
SEBASTIAN

Stage 5
 
SEBASTIAN's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 12,504
Member of:
[Mitsubishi]
[PARTICIPANT CURSE]
[SUBARU]
Default Re: ct 77 pia

Quote:
Originally Posted by \"irina\"
deci pana aici
despre eveniment va bagati si va scoateti cat vreti, dar nu ma lua pe mine cu faze ca m-ai dus din costinesti pana in mamaia ca la faza asta esti super low....
nu ma dadeam cu capul de pereti, nu ai fost de fata la asa zisele tale negocieri, asa ca nu ai nici un cuvant de spus. o sa pun si mesajele de pe prv sa vezi parerea altora despre negocieri. iar la faza cu drumul...... how low can u go???????? iar greutatea mea cu cred ca are vreo relevanta aici.


Cu cine te certi?
Negociere, bani?
Drum,alergat?
Greutate,kg?

Care e parerea ta de eveniment?
Ce nota i-ai da pe o scara de la 0 la 10?
Vrei sa mai organizezi in continuare?
Crezi ca reprezinti o figura simpatizata in randul pasionatilor auto?
.........................poate mai ai ceva de adaugat.
SEBASTIAN is offline   Reply With Quote
Reply



- Copyright 2024 4Tuning -