Go Back   Forum 4Tuning > AUTO COMERCIAL > Talcioc

Talcioc Vand, cumpar, inchiriez, cedez, imprumut, schimb orice nu are legatura cu domeniul auto

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 20-12-07, 00:14   #16
DaniG

Stage 4
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 182
Default Re: vand/schimb VERTU ASCENT (NU Veptu) Poze reale

bei ,vezi k eu nu ti am vb urat asa k vezi cum vb ,intradevar , nu este dual sim, nu am fost eu atent si imi cer scuze.e foarte usor sa vedeti dak e facatura sau nu , intrati pe site ul vertu si o sa vedeti, si inca ceva, MIRCEA nu poti pune cumva poza de la cutia telefonului?si oricum care vrea astfel de tel il gaseste pe okazii la aprox 7 mil.garantez
DaniG is offline  
Old 21-12-07, 18:15   #17
quze

Stage 5
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 1,477
Default Re: vand/schimb VERTU ASCENT (NU Veptu) Poze reale

Sa aiba grija cu cine se intalneste ca poate ii baga chinezismu ala intr-un loc mai intunecos. De, si-a incercat-o si el, nu poti sa il condamni sau ...
quze is offline  
Old 21-12-07, 19:13   #18
G0rdy
Banned

Stage 5
 
Join Date: Aug 2007
Posts: 478
Default Re: vand/schimb VERTU ASCENT (NU Veptu) Poze reale

si un copil de clasa a 5 isi dedea seama ca e teapa oricum...sunt multi dinastia
G0rdy is offline  
Old 21-12-07, 21:30   #19
Bogdan_ozzy

Stage 5
 
Bogdan_ozzy's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 1,493
Member of:
[AUDI]
[MERCEDES]
[2 Roti]
Default Re: vand/schimb VERTU ASCENT (NU Veptu) Poze reale

Totusi .. nesimtirea duce mult ,cum sa iti "pacalesti "colegii forumisti.. asta nu prea pot intelege.. sau cum .. INCERCI sa pacalesti .. colegii tai .. de forum.. ?
Bogdan_ozzy is offline  
Old 21-12-07, 21:37   #20
Mircea-Finutz

Stage 5
 
Mircea-Finutz's Avatar
 
Join Date: Sep 2006
Posts: 1,513
Member of:
[BMW]
Default Re: vand/schimb VERTU ASCENT (NU Veptu) Poze reale

deci...prostia voastra....nu are margini....ma conving pe zi ce trece......dak asha scrie pe el...made in finland...si scrie vertu pe el...si plm.....ce plm am pacalit-o si p cine am pacalit yo ?? dak nu va intereseaza...nu shtiu ce *** mai comentatzi...de parca atzi avea voi bani sa datzi p un tel mai avansat dekt un 3310....pana la urma pe mine telul ma tzine 500 E(atat am dat eu p el) si pretzul kre l-am pus l-am pus negociabil...chiar nu inteleg dc voi va datzi cu parerea knd nici macar nu atzi vazut aparatul live. Dar asa e pe forumu asta...kre mai de kre mai cunascator in toate cele........TOPIC CLOSED!!!!
__________________
Prefer oricand un fier vechi in locul unui plastic nou!!
Mircea-Finutz is offline  
Old 21-12-07, 23:08   #21
quze

Stage 5
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 1,477
Default Re: vand/schimb VERTU ASCENT (NU Veptu) Poze reale

Saracule fost ciorditor prin tramvaie acum a dat high tech-u in tine si ti-o incerci si tu cu telefoane ca de e la moda, n-ai sa ai si nici macar nu o sa ai unde sa vezi in viata vietilor tale vertu adevarat.
quze is offline  
Old 22-12-07, 09:12   #22
Mircea-Finutz

Stage 5
 
Mircea-Finutz's Avatar
 
Join Date: Sep 2006
Posts: 1,513
Member of:
[BMW]
Default Re: vand/schimb VERTU ASCENT (NU Veptu) Poze reale

chiar nu inteleg dc toata lumea arde in halu asta. pana la urma am cerut un pretz discutabil(eu am dat 500E pe el) si nu am facut dekt sa scriu ce este telu. Vertu scrie pe el....vertu am scris in anuntz....Made in Finland scrie pe el...asta am scris. Deci kre e problema si dc toata lumea arde k e chinezism si k tra la la?? chiar nu pricep....sincer.

quze: nu shtiu kre e problema ta....se pare k ai ceva personal cu mn la felul cum vb si moderatorii isi fac treaba numa knd vor ei...in fine. Dar la partea cu ciorditoru in tranvaie...cred k u vb din proprie eperientza k sincer nu imi aduc aminte knd m-am suit ultima oara in RATB. Parerea mea e k ar trebuii sa iti masori cuvintele k nu am mancat din aceiashi farfurie.

Asta e ultimu post kre il mai fac k nu stau sa ma cert aici pt fumurile kre le au unii in kp.

Peace all! Topic Closed...again!
Mircea-Finutz is offline  
Old 22-12-07, 10:44   #23
dandy992

Stock
 
dandy992's Avatar
 
Join Date: Dec 2007
Posts: 1
Default Re: vand/schimb VERTU ASCENT (NU Veptu) Poze reale

Quote:
Originally Posted by Mircea-Finutz View Post
deci...prostia voastra....nu are margini....ma conving pe zi ce trece......dak asha scrie pe el...made in finland...si scrie vertu pe el...si plm.....ce plm am pacalit-o si p cine am pacalit yo ?? dak nu va intereseaza...nu shtiu ce *** mai comentatzi...de parca atzi avea voi bani sa datzi p un tel mai avansat dekt un 3310....pana la urma pe mine telul ma tzine 500 E(atat am dat eu p el) si pretzul kre l-am pus l-am pus negociabil...chiar nu inteleg dc voi va datzi cu parerea knd nici macar nu atzi vazut aparatul live. Dar asa e pe forumu asta...kre mai de kre mai cunascator in toate cele........TOPIC CLOSED!!!!
Recunoaste ca esti o cioara libidinoasa care o arde cu tepe pe forum ...
dandy992 is offline  
Old 22-12-07, 10:46   #24
ZuzuTm

Stage 5
 
ZuzuTm's Avatar
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 850
Default Re: vand/schimb VERTU ASCENT (NU Veptu) Poze reale

Yo nu am nimik cu tine da vreau sa stiu daca ai o factura ceva pe aia 500 eu,un certificat de autenticitate ca toate Vertu au! scze daca te deranjeaza postu meu ! Sarbatori fericite si toate cele bune!
ZuzuTm is offline  
Old 22-12-07, 11:10   #25
G0rdy
Banned

Stage 5
 
Join Date: Aug 2007
Posts: 478
Default Re: vand/schimb VERTU ASCENT (NU Veptu) Poze reale

=)))=)) aneee 500E fugi tare ma ( era mai bine pus la divertisment topicu) )
G0rdy is offline  
Old 22-12-07, 12:07   #26
Bogdan_ozzy

Stage 5
 
Bogdan_ozzy's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 1,493
Member of:
[AUDI]
[MERCEDES]
[2 Roti]
Default Re: vand/schimb VERTU ASCENT (NU Veptu) Poze reale

GATA!VA ROG SA NU MAI POSTATI PE TOPICUL ACESTA,PANA UN MODERATOR IL VA INCHIDE!DACA AVETI CEVA SA II SPUNETI VANZATORULUI FACETI-O PE PM!MULTUMESC
Bogdan_ozzy is offline  
Old 22-12-07, 13:20   #27
DaniG

Stage 4
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 182
Default Re: vand/schimb VERTU ASCENT (NU Veptu) Poze reale

poti pune o poza cu cutia te rog?
DaniG is offline  
Old 22-12-07, 13:25   #28
Bogdan_ozzy

Stage 5
 
Bogdan_ozzy's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 1,493
Member of:
[AUDI]
[MERCEDES]
[2 Roti]
Default Re: vand/schimb VERTU ASCENT (NU Veptu) Poze reale

AM SPUS CEVA!FOLOSESTE PM SI ALTADATA FII MAI ATENT A SCRIS LA INCEPUT CA NU ARE DOAR TELEFONUL SI INCARCATORUL,CABLU DE DATE,SI NU ARE CUTIA!fOLOSESTE PM!SI VA MAI ROG CEVA.. NU MAI POSTATI PANA CAND UN MODERATOR IL VA INCHIDE SAU VA STERGE POSTURIILE OFF!MULTUMESC
Bogdan_ozzy is offline  
Old 22-12-07, 14:07   #29
G0rdy
Banned

Stage 5
 
Join Date: Aug 2007
Posts: 478
Default Re: vand/schimb VERTU ASCENT (NU Veptu) Poze reale

Quote:
Originally Posted by Bogdan_ozzy View Post
AM SPUS CEVA!FOLOSESTE PM SI ALTADATA FII MAI ATENT A SCRIS LA INCEPUT CA NU ARE DOAR TELEFONUL SI INCARCATORUL,CABLU DE DATE,SI NU ARE CUTIA!fOLOSESTE PM!SI VA MAI ROG CEVA.. NU MAI POSTATI PANA CAND UN MODERATOR IL VA INCHIDE SAU VA STERGE POSTURIILE OFF!MULTUMESC


inpartea bani cu tine???ce te agitzi asa
G0rdy is offline  
Old 22-12-07, 14:35   #30
Bogdan_ozzy

Stage 5
 
Bogdan_ozzy's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 1,493
Member of:
[AUDI]
[MERCEDES]
[2 Roti]
Default Re: vand/schimb VERTU ASCENT (NU Veptu) Poze reale

Quote:
Originally Posted by G0rdy View Post
inpartea bani cu tine???ce te agitzi asa
Baieteasi .. esti chiar batut in cap.. am scris si eu o critica pe baza.. topicului lui .. daca nu ai vazut.. si eu am spus asta .. ca sa nu se mai supere /enerveze lumea pe aici .. eu incerc sa diminuez un conflict verbal .. daca nu ti-ai dat seama!Si altadata mai gandeste inainte sa postezi.. daca ai ceva sa zici .. zi pe PM..

Last edited by Bogdan_ozzy; 22-12-07 at 14:38.
Bogdan_ozzy is offline  
Closed Thread


- Copyright 2024 4Tuning -