Go Back   Forum 4Tuning > AUTO COMERCIAL > Talcioc

Talcioc Vand, cumpar, inchiriez, cedez, imprumut, schimb orice nu are legatura cu domeniul auto

Reply
 
Thread Tools
Old 22-03-05, 09:01   #1
driver

Stage 5
 
driver's Avatar
 
Join Date: Jul 2004
Posts: 579
Default Motorola V600

Ma intereseaza cam ce pret are telefonu asta pe piata ca am unu si vreau sa stiu cam la ce bani sa il dau
driver is offline   Reply With Quote
Old 23-03-05, 07:51   #2
B12ZMD

Stage 5
 
Join Date: Dec 2003
Posts: 797
Default

uite-te pe ocazii
B12ZMD is offline   Reply With Quote
Old 23-03-05, 12:28   #3
driver

Stage 5
 
driver's Avatar
 
Join Date: Jul 2004
Posts: 579
Default

ziceti'mi si mie cu ce il conectez la calc sa scot pozele pe calculator ca nu cred ca are infrarosu numa bluetooth si oricum nush c inseamna deci c tre sa cumpar ca sa il conectez la calc si ce alte chestii pot sa fac daca il conectez la calc?pot sa pun sunete si poze?
driver is offline   Reply With Quote
Old 25-03-05, 17:42   #4
Toto - BOD

Presedinte Insane Racers

Stage 5
 
Toto - BOD's Avatar
 
Join Date: Dec 2004
Posts: 843
Member of:
[Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
Default

Quote:
ziceti'mi si mie cu ce il conectez la calc sa scot pozele pe calculator ca nu cred ca are infrarosu numa bluetooth si oricum nush c inseamna deci c tre sa cumpar ca sa il conectez la calc si ce alte chestii pot sa fac daca il conectez la calc?pot sa pun sunete si poze?
pai poti sa-l conectezi in mai multe feluri: prin cablu de date (usb sau serial) sau daca zici ca are bluetooth... poti sa faci o conexiune bluetooth in 2 moduri: daca ai un laptop de exemplu, model mai nou (de obicei au bluetooth incorporat) le activezi si se gasesc singure, sau cumperi un sistem de transmisie bluetooth (usb) si il conectezi la calculator (este o varianta mai scumpa, dar poti sa faci coneziuni cu orice telefon cu bluetooth). Iti mai trebuie si softul telefonului, sau cauta pe google un program numit \"mobileEDIT\" cu care poti sa faci mai multe chestii... de la banalele transferuri de poze sau sunete pana la modificarea meniului, modului de afisare, etc (nu te-as sfatui sa te joci cu astea pt ca poti sa iti duci dracu softu telefonului)... depinde si de modelul telefonului!

Sper sa intelegi ceva!
__________________
Proud driver of Renault Clio and Mazda Mx5

www.rensit.ro
www.clubclio.ro
Toto - BOD is offline   Reply With Quote
Old 26-03-05, 09:10   #5
driver

Stage 5
 
driver's Avatar
 
Join Date: Jul 2004
Posts: 579
Default

da am prins ceva mersi mult ma duc luni sa vad pana la urma iau un bluetooth pt calc
driver is offline   Reply With Quote
Reply


- Copyright 2024 4Tuning -