Go Back   Forum 4Tuning > AUTO COMERCIAL > Talcioc

Talcioc Vand, cumpar, inchiriez, cedez, imprumut, schimb orice nu are legatura cu domeniul auto

Reply
 
Thread Tools
Old 02-03-07, 07:31   #16
draculas


Stage 5
 
draculas's Avatar
 
Join Date: Aug 2005
Posts: 1,079
Member of:
[4Tuning International]
Default Re: ebay

l-am intrebat pe ala cu ledurile cat costa shipping pentru romania si in cat timp ajunge , chestia e ca am mai trimis la unii si selleru mi-o spus ca o ajuns tranking numberu mi-o spus ca o ajuns dar el no putut ridica pachetu decat dupa 2 saptamani din cauza postei romane deci nu stiu exact cat va dura transportu pentru ca posta romana lucra precum curu iar daca vrei dhl ala costa de rupe da-ti vine la usa
draculas is offline   Reply With Quote
Old 14-03-07, 19:51   #17
Wanted

Stage 2
 
Wanted's Avatar
 
Join Date: Sep 2006
Posts: 25
Question Re: ebay

Quote:
Originally Posted by draculas View Post
l-am intrebat pe ala cu ledurile cat costa shipping pentru romania si in cat timp ajunge , chestia e ca am mai trimis la unii si selleru mi-o spus ca o ajuns tranking numberu mi-o spus ca o ajuns dar el no putut ridica pachetu decat dupa 2 saptamani din cauza postei romane deci nu stiu exact cat va dura transportu pentru ca posta romana lucra precum curu iar daca vrei dhl ala costa de rupe da-ti vine la usa

Si nu poti sa-mi spui estimativ in cat timp ajunge? 3 saptamani / 6 ?

Care este pretul final si cum facem cu plata????
Wanted is offline   Reply With Quote
Old 15-03-07, 18:34   #18
Ayanu

Stage 3
 
Ayanu's Avatar
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 132
Member of:
[Evolution Crew]
Default Re: ebay

http://cgi.ebay.com/ebaymotors/XTR-R...QQcmdZViewItem
salut zi-mi si mie daca asta se poate aduce si in cat timp si cat costa.
Mersi
Ayanu is offline   Reply With Quote
Old 15-03-07, 18:47   #19
Ayanu

Stage 3
 
Ayanu's Avatar
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 132
Member of:
[Evolution Crew]
Default Re: ebay

http://cgi.ebay.com/ebaymotors/VW-Je...QQcmdZViewItem
Si asa ceva daca se poate.
Ayanu is offline   Reply With Quote
Old 15-03-07, 19:00   #20
draculas


Stage 5
 
draculas's Avatar
 
Join Date: Aug 2005
Posts: 1,079
Member of:
[4Tuning International]
Default Re: ebay

da se poate
draculas is offline   Reply With Quote
Old 15-03-07, 19:02   #21
draculas


Stage 5
 
draculas's Avatar
 
Join Date: Aug 2005
Posts: 1,079
Member of:
[4Tuning International]
Default Re: ebay

Quote:
Originally Posted by Wanted View Post
Si nu poti sa-mi spui estimativ in cat timp ajunge? 3 saptamani / 6 ?

Care este pretul final si cum facem cu plata????
pretul final este pretul obiectului plus pretul transportului iar plata prin virament bancar in momentul in care te decizi
draculas is offline   Reply With Quote
Old 18-03-07, 22:59   #22
Wanted

Stage 2
 
Wanted's Avatar
 
Join Date: Sep 2006
Posts: 25
Question Re: ebay

Quote:
Originally Posted by draculas View Post
pretul final este pretul obiectului plus pretul transportului iar plata prin virament bancar in momentul in care te decizi
Tot nu imi spui cat trebuie sa platesc?!?!?!?
Pretul total incluzand transportul pentru acel produs este ....... ??????????
Si doresc sa stiu unde ii platesc !!!

Poti sa-mi oferi vreo garantie ca dupa ce iti platesc in cont banii pe care mi-i ceri voi primi produsul ????


Astept !!!!
Wanted is offline   Reply With Quote
Old 19-03-07, 08:52   #23
draculas


Stage 5
 
draculas's Avatar
 
Join Date: Aug 2005
Posts: 1,079
Member of:
[4Tuning International]
Default Re: ebay

nu am ce garantie sa-ti ofer va trebui sa mergi pe incredere , daca ai vre-o idee cum ca as incerca sa trag vre-o tzeapa e problema ta ideea e ca nu inceput treadul asta doar sa ma aflu in treaba iar ledurile ce le vrei tu se gasesc si aici in magazine nu e musai sa le iau de pe ebay pentru ca streetglow este o marca foarte cunoscuta . iar datele contului meu nu le afisez aici pe site sub nici o forma daca chiar vrei neaparat asta e numarul meu de telefon 001-623-698-6176 suna-ma si vorbim si asta e valabil pentru oricine vrea ceva .
E foarte greu de crezut cand cineva vrea sa faca un astfel de gest doar pentru a da o mana de ajutor fara nici un fel de profit dar in cazul meu asta e adevarul , castig prea bine ca sa-mi pese de 3-400 de dolari de la vreun pusti care o strans la pusculita ceva vreme sa-si ia un brizbriz pentru masina.
draculas is offline   Reply With Quote
Old 19-03-07, 23:33   #24
Wanted

Stage 2
 
Wanted's Avatar
 
Join Date: Sep 2006
Posts: 25
Default Re: ebay

Quote:
Originally Posted by draculas View Post
nu am ce garantie sa-ti ofer va trebui sa mergi pe incredere , daca ai vre-o idee cum ca as incerca sa trag vre-o tzeapa e problema ta ideea e ca nu inceput treadul asta doar sa ma aflu in treaba iar ledurile ce le vrei tu se gasesc si aici in magazine nu e musai sa le iau de pe ebay pentru ca streetglow este o marca foarte cunoscuta . iar datele contului meu nu le afisez aici pe site sub nici o forma daca chiar vrei neaparat asta e numarul meu de telefon 001-623-698-6176 suna-ma si vorbim si asta e valabil pentru oricine vrea ceva .
E foarte greu de crezut cand cineva vrea sa faca un astfel de gest doar pentru a da o mana de ajutor fara nici un fel de profit dar in cazul meu asta e adevarul , castig prea bine ca sa-mi pese de 3-400 de dolari de la vreun pusti care o strans la pusculita ceva vreme sa-si ia un brizbriz pentru masina.

Frate, cred ca nu ne intelegem. Nu ma intereseaza Streetglow, chiar daca e o firma cunoscuta. Daca ai gasi firma GLOWMASTA as mai zice; de fapt nu as mai zice nimic, cred ca as comanda direct (bineinteles in functie de pretul tau). Doresc sa stiu care este pretul (incluzand transportul) pe care trebuie sa ti-l platesc pentru acest produs: http://cgi.ebay.com/ebaymotors/3-MIL...ayphotohosting ???
Sper ca in 3 saptamani ar ajunge !
Wanted is offline   Reply With Quote
Old 20-03-07, 07:10   #25
draculas


Stage 5
 
draculas's Avatar
 
Join Date: Aug 2005
Posts: 1,079
Member of:
[4Tuning International]
Default Re: ebay

la asta ultimu pretul ar fi ca-m asa 149.99+29.99 shipping de la el la mine si inca vre-o 40 de la mine la tine acuma nu stiu exact pentru ca e in functie de greutate iar degeaba ti-l pun pe expres si platesti o turma de bani pentru ca de la posta americana in romania ajunge in 3 zile dar de unde intra in romania si pana la tine face cat vrea PTTR pentru ca sincer sunt niste magari
draculas is offline   Reply With Quote
Old 20-03-07, 23:18   #26
Wanted

Stage 2
 
Wanted's Avatar
 
Join Date: Sep 2006
Posts: 25
Question Re: ebay

Quote:
Originally Posted by draculas View Post
la asta ultimu pretul ar fi ca-m asa 149.99+29.99 shipping de la el la mine si inca vre-o 40 de la mine la tine acuma nu stiu exact pentru ca e in functie de greutate iar degeaba ti-l pun pe expres si platesti o turma de bani pentru ca de la posta americana in romania ajunge in 3 zile dar de unde intra in romania si pana la tine face cat vrea PTTR pentru ca sincer sunt niste magari

Sa inteleg ca daca iti platesc in cont ~ 225$ primesc colet de la tine in maxim 3 saptamani cu acest produs ???
Wanted is offline   Reply With Quote
Old 21-03-07, 16:22   #27
draculas


Stage 5
 
draculas's Avatar
 
Join Date: Aug 2005
Posts: 1,079
Member of:
[4Tuning International]
Default Re: ebay

ai inteles bine
draculas is offline   Reply With Quote
Old 21-03-07, 23:34   #28
DaBotta

Stage 5
 
DaBotta's Avatar
 
Join Date: Jun 2005
Posts: 2,413
Member of:
[Opel]
[FORD]
[VW]
[Hyundai]
Default Re: ebay

http://cgi.ebay.com/SILVER-HPM-70-ST...QQcmdZViewItem

se poate ? si cat costa pretul final ?
DaBotta is offline   Reply With Quote
Old 21-03-07, 23:39   #29
DaBotta

Stage 5
 
DaBotta's Avatar
 
Join Date: Jun 2005
Posts: 2,413
Member of:
[Opel]
[FORD]
[VW]
[Hyundai]
Default Re: ebay

http://cgi.ebay.com/NWT-NIKE-DRI-FIT...ayphotohosting

asta ?
DaBotta is offline   Reply With Quote
Old 16-04-07, 12:51   #30
sco211
FullSpeed Racing Member

Stage 5
 
sco211's Avatar
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 1,364
Member of:
[FullSpeed Racing]
Default Re: ebay

mai este valabil anuntul???
sco211 is offline   Reply With Quote
Reply


- Copyright 2024 4Tuning -