Go Back   Forum 4Tuning > Car Styling > Tuning Design - Virtual Tuning > Virtual Tuning 2D > Arhiva

View Poll Results: Care va place mai mult ?
1:Masina facuta de TNG 30 66.67%
2: Masina facuta de EvLSant0S 15 33.33%
Voters: 45. You may not vote on this poll

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 14-01-05, 23:02   #16
xxdadixx
BMW Driver

Stage 5
 
xxdadixx's Avatar
 
Join Date: Jul 2004
Posts: 6,369
Member of:
[Moderators]
[Design Team]
[Virtual Tuning]
[BMW]
Default

Jantele alea se rezolva usor. Nu s-a uitat el bine. La TNG toate masinile de pana acum are eroarea aia care il bantuie peste tot. BTW eu nu am votat
__________________
xxdadixx is offline  
Old 15-01-05, 07:14   #17
DjRainManFast

Stage 5
 
DjRainManFast's Avatar
 
Join Date: Jul 2003
Posts: 981
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[2 Roti]
Default

Nu stiu....dar mie nu imi place delok aia lui tng..no offense..nu e genul meu de tuning...e prea grasa dupa mine eu nu m-am uitat dupa erori..pt ca amandoua au..eu am fost atent la ideea tuningului..si sincer im place al lui santos..daca nu facea farurile verzi..era chiar tare..acum fiecare cu gusturile lui...
__________________
Frate....si cand i-am dat a 2-a si am pus-o de-a latu'....drift nu alta!!!
DjRainManFast is offline  
Old 15-01-05, 10:02   #18
tng
Observator 4tuning

Stage 5
 
tng's Avatar
 
Join Date: Jun 2004
Posts: 5,936
Member of:
[Moderators]
[Observator 4tuning]
[Virtual Tuning]
[Opel]
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"xxdadixx\"
Jantele alea se rezolva usor. Nu s-a uitat el bine. La TNG toate masinile de pana acum are eroarea aia care il bantuie peste tot. BTW eu nu am votat
Foarte rau ca n-ai votat (cu mine )
Nush mey frate ce sa fac, nu ma pot scapa de transparenta aia...Am reinstalat adobe`u dar degeaba.Chestia asta e un mare dezavantaj pt mine

Quote:
Originally Posted by \"DjRainManFast\"
Nu stiu....dar mie nu imi place delok aia lui tng..no offense..nu e genul meu de tuning...e prea grasa dupa mine eu nu m-am uitat dupa erori..pt ca amandoua au..eu am fost atent la ideea tuningului..si sincer im place al lui santos..daca nu facea farurile verzi..era chiar tare..acum fiecare cu gusturile lui...
E grasa zici ?
Ideea ta cu tuning`u nu o inteleg.Ce vrei sa zici ca n-am elemente de tuning pe masina sau ce??
__________________


Toata lumea e "illest" acum, insa doar pe stickere
"low&slow" dar mai mult slow decat low
Euro Corsa C
tng is offline  
Old 15-01-05, 10:09   #19
DjRainManFast

Stage 5
 
DjRainManFast's Avatar
 
Join Date: Jul 2003
Posts: 981
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[2 Roti]
Default

NU zic nimik frate...sunt gusturile mele...te rog frumos sa nu interpretezi altfel...ti-am zis parerea mea....mie nu prea imi plac nici croamele..nici spinere...si masina ta mi se pare \"grasa\"..nu stiu cum sa iti explic..a lui santos e mai joasa ...cum imi place mie...mai pe gustul meu....nu vad motiv sa te superi...oricum bv...eu nu ma pricep sa fac ce faci u si respect pt ca incerci..acuma sa fi u sigur ca oricat de tare ar fi cea ce faci va exista cineva sa nu ii placa..asa ca nu e motiv sa te superi...daca vrei o sa pun si eu niste desene de ale mele cu masini tunate ca sa te razbuni
glumesc...oricum respect...
DjRainManFast is offline  
Old 15-01-05, 10:16   #20
tng
Observator 4tuning

Stage 5
 
tng's Avatar
 
Join Date: Jun 2004
Posts: 5,936
Member of:
[Moderators]
[Observator 4tuning]
[Virtual Tuning]
[Opel]
Default

No problem man,nu m-am suparat
tng is offline  
Old 15-01-05, 10:18   #21
DjRainManFast

Stage 5
 
DjRainManFast's Avatar
 
Join Date: Jul 2003
Posts: 981
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[2 Roti]
Default

ok.....e bine de stiut
DjRainManFast is offline  
Old 15-01-05, 10:23   #22
EvLSant0S
BMW Driver

Stage 5
 
EvLSant0S's Avatar
 
Join Date: Jan 2004
Posts: 12,416
Member of:
[BMW]
[Anonymous Motorsport ]
[FOTO]
[PARTICIPANT CURSE]
Default

los atacantos ... chill ma (tng) :P , cred ca se referea la faptul ca tu .. modifici solul , ca sa incapa si sa intre cum vrei tu rotile , eu o las jos , intelegi ce vreau sa spun ? fa o dif. deschide ambele poze , si vezi.. a mea e prea lasata si daca te uiti imediat dupa la a ta zici ca-i offroad..
__________________
EvLSant0S is offline  
Old 15-01-05, 10:32   #23
EvLSant0S
BMW Driver

Stage 5
 
EvLSant0S's Avatar
 
Join Date: Jan 2004
Posts: 12,416
Member of:
[BMW]
[Anonymous Motorsport ]
[FOTO]
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"ALXutz\"
Jantele alea nu e eroare grava ?!? Hmmm... se vede cu okiu liber ca sunt ovale... interiorul masinii (cel care se vede prin usa fluture) este prost plasat (nu-i bai ca aceiasi problema am avut-o si eu la bmw...), culoarea este exagerata, aproape totul pe masina aia e verde...
Mercedesul TNG kiar imi place... eu nu stau sa ii caut erori cu lupa in photoshop, intradevar are cateva stersaturi pe la spoilere insa per total masina arata ff bine!
So... un vot de la mine pt TNG, dar felicitari amandorora pt munca depusa... sunt faine amandoua...
dom` ALXutz...

v-am pus aici interioru , ca am vazut ca vbeatzi de el , va rog frumos , daca se poate , o demonstratie , sa vad si eu , cat de nasol am putut sa-l pun , daca se poate , sa-mi arati cat de bine il punetzi dvoastra....

multumesc...
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	032_116.jpg
Views:	62
Size:	32.4 KB
ID:	16466  
EvLSant0S is offline  
Old 15-01-05, 10:34   #24
ffocus

Stage 5
 
ffocus's Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 841
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"EvLSant0S\"
damn ! am stat 5 ore degeaba ... mie mi se parea ok caci nu aveam termen de comparatie , si am lasat-o prea jos , si am phoootut jantele alea... ( pfff... asta e , next time , GJ TNG !
pai asa cobori tu masina ma santose...o scalezi pe verticala shi gata?....decupeaza doar caroseria si dupa aia o cobori cat vrei...sau ca sa muncesti mai putin faci altfel...faci o selectie cu toata partea de sus a pozei pana la nivelul de jos al masinii....cu (-) tragi doua cercuri la roti...faci new layer si cobori caoseria cu tot cu partea de sus....daa lasa mai bine faci corect si decupezi toate elementele

sorry...n-am votat ca nu imi place nici una cum e facuta...nu inteleg de ce va grabiti
__________________
Hell is empty. All the Devils are here.
ffocus is offline  
Old 15-01-05, 10:39   #25
EvLSant0S
BMW Driver

Stage 5
 
EvLSant0S's Avatar
 
Join Date: Jan 2004
Posts: 12,416
Member of:
[BMW]
[Anonymous Motorsport ]
[FOTO]
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"ALXutz\"
1 Jantele alea nu e eroare grava ?!?2 interiorul masinii (cel care se vede prin usa fluture) este prost plasat (nu-i bai ca aceiasi problema am avut-o si eu la bmw...),3 culoarea este exagerata, aproape totul pe masina aia e verde... .
1: Jantele alea E o eroare grava , stii de ce ? ptr ca E multe E doua

2: Interiorul este plasat prost , plasati-l mai bine va rog frumos , dar , faceti-o dupa 4 ore de munca la masina , in cond in care cand e aproape gata sa cada curentu` si sa se duca pooli de suflet tot , si sa trebuiasca sa o iei de la capat

3: culoarea masinii este exagerata .... (mie imi place)
aproape totul pe masina aia e verde , corect... insa , cu interiorul ce vroiai sa fac ? sa-l las gri ? verde cu gri ?
EvLSant0S is offline  
Old 15-01-05, 10:47   #26
EvLSant0S
BMW Driver

Stage 5
 
EvLSant0S's Avatar
 
Join Date: Jan 2004
Posts: 12,416
Member of:
[BMW]
[Anonymous Motorsport ]
[FOTO]
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"ffocus\"
Quote:
Originally Posted by \"EvLSant0S\"
damn ! am stat 5 ore degeaba ... mie mi se parea ok caci nu aveam termen de comparatie , si am lasat-o prea jos , si am phoootut jantele alea... ( pfff... asta e , next time , GJ TNG !
pai asa cobori tu masina ma santose...o scalezi pe verticala shi gata?....decupeaza doar caroseria si dupa aia o cobori cat vrei...sau ca sa muncesti mai putin faci altfel...faci o selectie cu toata partea de sus a pozei pana la nivelul de jos al masinii....cu (-) tragi doua cercuri la roti...faci new layer si cobori caoseria cu tot cu partea de sus....daa lasa mai bine faci corect si decupezi toate elementele

sorry...n-am votat ca nu imi place nici una cum e facuta...nu inteleg de ce va grabiti

pai , am facut cum mi-a aratat PIRY ,adica , eu asa fac tot timpul , nu e bine asa ? https://www.4tuning.ro/forum/viewtopi...=asc&start=120
nu e bine cum mi-a aratat piry ? ultimul post de la linkul dat..
EvLSant0S is offline  
Old 15-01-05, 12:03   #27
EvLSant0S
BMW Driver

Stage 5
 
EvLSant0S's Avatar
 
Join Date: Jan 2004
Posts: 12,416
Member of:
[BMW]
[Anonymous Motorsport ]
[FOTO]
[PARTICIPANT CURSE]
Default

Mai BINE ?????
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	mercedes_s_600_gatat_versiunea_2_fara_jante_ovale__327.jpg
Views:	62
Size:	184.8 KB
ID:	16473  
EvLSant0S is offline  
Old 15-01-05, 12:06   #28
lancerEvo

Stage 5
 
lancerEvo's Avatar
 
Join Date: Sep 2004
Posts: 1,128
Default

santos sa stii ca interioru de aia ii naspa pt ca ii pus dintr-un unghi aiurea....puteai sa pui si tu interior de alta masina da dintr-un unghi mai ok...daca nu poti calumea nu te baga aiurea la combinatii! ai vazut la concursu cu focusu eu am tinut neaparat sa fac wrc si nu prea o iesit cine stie ce....
__________________
I\'m not driving fast, I\'m flying low
lancerEvo is offline  
Old 15-01-05, 12:29   #29
Piry
TIME SQUAD Member

Stage 5
 
Piry's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 3,105
Member of:
[TIME SQUAD]
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"EvLSant0S\"
pai , am facut cum mi-a aratat PIRY ,adica , eu asa fac tot timpul , nu e bine asa ?
cum sa nu fie bine ma copile, ii bine :P
Piry is offline  
Old 15-01-05, 12:30   #30
ffocus

Stage 5
 
ffocus's Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 841
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"EvLSant0S\"
Mai BINE ?????
eu le vad tot ovale
ffocus is offline  
Closed Thread



- Copyright 2024 4Tuning -