Go Back   Forum 4Tuning > Hobby & Pasiuni Comune > Machete Auto > Vanzari Cumparari Machete > Vanzari Cumparari Machete alte dimensiuni

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 09-05-13, 18:35   #1
teddyb
Ford Driver

Stage 5
 
teddyb's Avatar
 
Join Date: May 2007
Posts: 907
Member of:
[FORD]
Default automodele rc si diverse

am de vanzare asa:
1.losi mini crawler (fara rx si baterie) ,2 defecte...am rupt plasticul de prindere sus a amortizorului dar sta fara probleme si nu reusesc sa il gasesc printre rezervele mele ca sa il schimb (e probabil sa il fac intre timp);nu am reusit sa ii dau de cap la o prindere a cardanului spate cu puntea si merge putin in val cand este luat in mana,am sa fac un video sa arat. are esc si motor losi original.pret 450ron

2. robitronic scalpel pan car 1/18 (fara rx si baterie), suport pt motor brushless si 2 roti spate noi.nu am roti fata,am facut o adaptare pt roti xray m18 (cred ca merg si de la alte modele 1/1 si ii lipseste un rulment fata dreapta (tot o adaptare am facut. 200ron

3. losi mini t, fara esc si rx, cu baterie lipo originala losi,microserver cu mufa clasica 3pin,plus 8roti noi in aluminiu,plus arcuri diferite gradatii si suport masinuta. 300ron

4.incarcator losi (cel original dp mini crawler),0min de functionare pt ca am trecut direct la lipo. 30ron

5. motor termic nou kyosho gx12 fara carburator. astept oferte.

6.pipeta bujie team magic cu acumulator de 3300mh nimh si indicator bujie/baterie incarcata,foarte probabil sa nu mai gasesc incarcatorul.50ron

7. 2 filtre novarossi pt 1/10,unu folosit si altul nou plus filtru combustibil.30ron

8.motor novarossi max de 3.5,rulmenti ok,cu biela dar fara piston.150ron

8. afterrun jetix,folosit de 5ori cateva picaturi,sticluta ca plina.30ron

multumesc

Last edited by bmwh548; 09-05-13 at 18:42.
teddyb is offline  
Old 09-05-13, 18:42   #2
bmwh548

Stage 5
 
bmwh548's Avatar
 
Join Date: Feb 2008
Posts: 4,810
Member of:
[Moderators]
[Colectionar Machete]
Default Re: automodele rc si diverse

Foto pe serverul 4Tuning, multumesc.
bmwh548 is offline  
Closed Thread


- Copyright 2024 4Tuning -