Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > MASINA MEA > BMW > Masina mea BMW Seria 3

Reply
 
Thread Tools
Old 17-03-09, 09:01   #871
narko_rules

Stage 4
 
narko_rules's Avatar
 
Join Date: Sep 2008
Posts: 267
Default Re: E30 - DJ99KLI

Eu nu inteleg de ce va certati Mereu exista un invingator si un invins! Nasi felicitarile mele pt bijuteria de masina la fel si lui iustin! Ambele masini au oferit un spectacol pe cinste....e doar inceputul masinile sigur se vor mai intalni Respect pt ei si nu mai gasiti motive k pana la urma tot trebuia sa piarda cineva! Numai bine!
__________________
=>Bmw E30 Power<=
narko_rules is offline   Reply With Quote
Old 17-03-09, 09:12   #872
Guwy
Banned

Stage 5
 
Join Date: Apr 2007
Posts: 2,809
Default Re: E30 - DJ99KLI

Quote:
Originally Posted by narko_rules View Post
Eu nu inteleg de ce va certati Mereu exista un invingator si un invins! Nasi felicitarile mele pt bijuteria de masina la fel si lui iustin! Ambele masini au oferit un spectacol pe cinste....e doar inceputul masinile sigur se vor mai intalni Respect pt ei si nu mai gasiti motive k pana la urma tot trebuia sa piarda cineva! Numai bine!
Bravo , intotdeauna trebuie sa existe un invingator si un invins ... nu are rost sa va certati , parerea mea este ca trebuie sa fim o comunitate unita sa invatam unii de la altii .
Imi cer scuze pentru off-topic si nu va mai certati .

Last edited by Guwy; 17-03-09 at 09:15.
Guwy is offline   Reply With Quote
Old 17-03-09, 09:22   #873
EvLSant0S
BMW Driver

Stage 5
 
EvLSant0S's Avatar
 
Join Date: Jan 2004
Posts: 12,416
Member of:
[BMW]
[Anonymous Motorsport ]
[FOTO]
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: E30 - DJ99KLI

in loc sa fitzi fericiti ca avem in fatza ochilor masini smechere , facute din pasiune si din multa munca..
stati si aruncati paie pe foc si ii facetzi pe oameni sa se enerveze si etc, tzineti-va parerile ptr voi , discutia e intre ei 2 , cand vreti sa mai spuneti care trebuia sa castige si etc duceti-va-n pat,bagatzi capu-n perna,si tzipati tare..
cat speram sa nu se ajunga la d`astea..
__________________
EvLSant0S is offline   Reply With Quote
Old 17-03-09, 09:50   #874
highboy_97
Ford Driver

Stage 4
 
highboy_97's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 268
Member of:
[FORD]
[PARTICIPANT CURSE]
Thumbs up Re: E30 - DJ99KLI

felicitari pentru masina iustin...e chiar impresionanta cam cati cai are?
bafta in continuare!
highboy_97 is offline   Reply With Quote
Old 17-03-09, 10:29   #875
FLO_GSU

Stage 5
 
Join Date: Feb 2008
Posts: 438
Default Re: E30 - DJ99KLI

PUBLICUL A STRICAT TOTUL!!! speram ca la pitesti sa fie o liniutza in mintile ei, cu doi oameni, doua masini jos palaria!!!! FELICITARI amandurora pt bijuterii!!! Multi zic putini cunosc!!!
FLO_GSU is offline   Reply With Quote
Old 17-03-09, 10:35   #876
da_joint
BMW Driver

Stage 5
 
da_joint's Avatar
 
Join Date: Nov 2005
Posts: 1,728
Member of:
[BMW]
[2 Roti]
Default Re: E30 - DJ99KLI

ok.eu imi cer scuze daca am instigat.nu am vrut sa discreditez pe nimeni,din contra ma bucur ca apar in continuare masini tari.pur si simplu cred ca masina lui nasi nu a putut fi la potential maxim in acele conditii si ca lumea a inceput deja sa il incoroneze pe iustin si masina lui drept cea mai tare masina din ro...etc.
__________________
da_joint is offline   Reply With Quote
Old 17-03-09, 11:49   #877
iustin_x

Stage 5
 
iustin_x's Avatar
 
Join Date: Dec 2005
Posts: 894
Member of:
[Extreme Racing]
[Opel]
[Anonymous Motorsport ]
Default Re: E30 - DJ99KLI

Quote:
Originally Posted by D G H View Post
am ajuns sa citesc toate aberatiile legate de caii astia si de masinile facute intr-o zi(masini care nu merg decat la cursa ca pe urma se strica....) si singurul lucru care il fac este sa ma lesin de ras,incontinuare visul multora e sa invinga DGH-u......)bravo iustin bucurate de putinele clipe pe care le mai ai victorios,
Ps:daca erai convins ca e asa tare masina,asa cum te-ai dat pe aeroport asa puteai sa mergi si pe autostrada,ca pe aeroport vroiai sa te mai dai,oricum nu mai conteaza dar raspundeti tie de ce nu ai vrut sa mergem pe autostrada,eu stiu raspunsul.
NEA MOTIVE....lasa-ne.......esti obisnuit sa faci numai de la 100 la ora.....o sa ne intalnim la pitesti si vb atunci..daca ai trage si u de a ta cat trag eu de a mea.......daca erai sg ca ma faci a 2 oara te dadeai pe aeroport asa cum mi-ai zis la sf......era aceeasi pista pt amandoi...............invata sa si pierzi...........astea sunt liniutele...de pe loc nu de la 100 pe autostrada
https://www.youtube.com/watch?v=IDXWocIkqVc
mai uitate si u si mai plangi......cand am vb cu tine am crezut ca esti si u baiat calumea......da cand vad cum faci...imi pari cam femeie

Last edited by iustin_x; 17-03-09 at 11:54.
iustin_x is offline   Reply With Quote
Old 17-03-09, 11:53   #878
Calimero2003

Stage 5
 
Calimero2003's Avatar
 
Join Date: Jul 2005
Posts: 853
Default Re: E30 - DJ99KLI

Quote:
Originally Posted by D G H View Post
Craioava.....Party time!
Eu sincer inteleg ca esti superat ... dar acuma spunemi tu daca gresesc in ce am sa enumar in continuare ...
- si tu si Iustin ati avut slikuri ... in nici un caz nu ai pierdut cursa la start
- ai fost ferm convins ca il bati .. asta a fost si motivul pt care te-ai dat cu el
- dupa cursa Iustin ti-a propus sa va mai dati o data ... TU ai refuzat
- ai vrut sa te dai dinou cu el in alta parte pe asfalt curat ... dar asta numai dupa ce ai aflat ca masina lui nu mai este in stare de functiune 100%

P.S. - tu in sinea ta ai vazut ca Iustin era mai rapid ca tine si din mers ... la start ti-a loat o masina ... la final avea 3 masini in fata.
Sunt convins ca o sa lucrezi la masina ta DGH`ule si ca o sa o faci mult mai rapida decat a fost la Craiova ... ai o masina care trage foarte bine ... nu am nimika cu tine ... kiar iti admir masina si munca pe care ai depuso pt ia , dar se pare ca la aceasta cursa masina lui Iustin sa prezentat mai bine .... de ce trebuie sa fie atata cearta pe forum ? .... ai pierdut o cursa ... nu ai pierdut nici bani si nu ai pierdut nici masina ... ai potential foarte mare cu acel motor si poti rasturna situatia.
Bafta si tie si lui Iustin.
__________________
E46 323 Turbo - Horsepower Freaks
"I hope you're not going to be an irresponsible driver.
"This thing is scary.
"This thing is serious.
"This thing is fucking sonofabitch.
Calimero2003 is offline   Reply With Quote
Old 17-03-09, 12:02   #879
D G H

Stage 4
 
D G H's Avatar
 
Join Date: Jan 2007
Posts: 256
Default Re: E30 - DJ99KLI

Quote:
Originally Posted by iustin_x View Post
NEA MOTIVE....lasa-ne.......esti obisnuit sa faci numai de la 100 la ora.....o sa ne intalnim la pitesti si vb atunci..daca ai trage si u de a ta cat trag eu de a mea.......daca erai sg ca ma faci a 2 oara te dadeai pe aeroport asa cum mi-ai zis la sf......era aceeasi pista pt amandoi...............invata sa si pierzi...........astea sunt liniutele...de pe loc nu de la 100 pe autostrada
https://www.youtube.com/watch?v=IDXWocIkqVc
mai uitate si u si mai plangi......cand am vb cu tine am crezut ca esti si u baiat calumea......da cand vad cum faci...imi pari cam femeie
daca erai baiat asa cum vrei sa fii mergeai pe autostrada masurai 400m si ne dadeam acolo dar ce sa mai zici esti rege acum
D G H is offline   Reply With Quote
Old 17-03-09, 12:03   #880
da_joint
BMW Driver

Stage 5
 
da_joint's Avatar
 
Join Date: Nov 2005
Posts: 1,728
Member of:
[BMW]
[2 Roti]
Default Re: E30 - DJ99KLI

nu stiu cat de bine trage masina lui iustin,in schimb stiu cum trage wpp-ul si merg 100% pe mana wpp-ului. pentru cine nu stie,sa caute filme pe iutub cu el.
Cat despre iustin vs.dgh...comon...be real.
da_joint is offline   Reply With Quote
Old 17-03-09, 12:03   #881
iustin_x

Stage 5
 
iustin_x's Avatar
 
Join Date: Dec 2005
Posts: 894
Member of:
[Extreme Racing]
[Opel]
[Anonymous Motorsport ]
Default Re: E30 - DJ99KLI

Quote:
Originally Posted by D G H View Post
daca erai baiat asa cum vrei sa fii mergeai pe autostrada masurai 400m si ne dadeam acolo dar ce sa mai zici esti rege acum
las ca o sa ne dam la pitesti......sa-ti pregatesti motivele dinainte.......daca vrei sa ne dam mai rpd te astept la craiova........si ai si aici strazi de unde sa alegi....

Last edited by iustin_x; 17-03-09 at 12:20.
iustin_x is offline   Reply With Quote
Old 17-03-09, 12:18   #882
Gabi
Super Moderator

Stage 5
 
Gabi's Avatar
 
Join Date: Aug 2003
Posts: 14,537
Member of:
[Super Moderators]
[Moderators]
Default Re: E30 - DJ99KLI

Subiectul topicului: BMW E30
Subiectul dezbătut: KLI vs. DGH (şi, nu ştiu de ce, este băgat şi WPP la mijloc).

Cine se mai abate de la subiectul topicului, ia roşu.

Vreţi să discutaţi despre KLI şi DGH în paralel ? Aveţi la dispoziţie secţiunea PROVOCARI. Dacă vă mutaţi acolo, discutaţi civilizat, pentru că cei care vor jigni, o iau "pe coajă"

PS: felicitări Iustin pentru maşină.
__________________
DelSol D13Z6
Gabi is offline   Reply With Quote
Old 17-03-09, 12:24   #884
iustin_x

Stage 5
 
iustin_x's Avatar
 
Join Date: Dec 2005
Posts: 894
Member of:
[Extreme Racing]
[Opel]
[Anonymous Motorsport ]
Default Re: E30 - DJ99KLI

Quote:
Originally Posted by Gabi View Post
Subiectul topicului: BMW E30
Subiectul dezbătut: KLI vs. DGH (şi, nu ştiu de ce, este băgat şi WPP la mijloc).

Cine se mai abate de la subiectul topicului, ia roşu.

Vreţi să discutaţi despre KLI şi DGH în paralel ? Aveţi la dispoziţie secţiunea PROVOCARI. Dacă vă mutaţi acolo, discutaţi civilizat, pentru că cei care vor jigni, o iau "pe coajă"

PS: felicitări Iustin pentru maşină.
ms...........ca sa incheiem discutia asta........NASI ne dam cand vrei u 0-402 metri de pe loc.......
iustin_x is offline   Reply With Quote
Old 17-03-09, 13:27   #885
nicoleta-luciu

Stage 2
 
Join Date: Jan 2009
Posts: 24
Default Re: E30 - DJ99KLI

cred ca cel mai important lucru este ca sa terminat cu bine cursele si nau fost incidente neplacute ......... felicitari celor DGH SI KLI asteptam revansa cat mai repede
nicoleta-luciu is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -