Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > MASINA MEA > BMW > Piese BMW de vanzare

Reply
 
Thread Tools
Old 28-09-13, 18:30   #1
mirel_mrl

Stage 3
 
mirel_mrl's Avatar
 
Join Date: May 2012
Posts: 89
Default vand/schimb chiuloasa bmw e36 m40 b16

chiuloasa este completa,impecabila..are supapele rectificate si semeringurile noi noute...am facut o pt mn dar am descoperit problema grava la vibrochen si pana la urma am cumparat motor complet (mai mare).


mai am si toate piesele de pe acel motor (fara vibrochen si bloc),pt orice piesa,intrebati.


ma intereseaza schimburi cu fete de usi,scaune si banchete(nerupte) pt sedan,macarale fata electrice cu motorase (sedan)...ofer si diferenta daca e cazul!

pret chiuloasa:270 lei

contact:0762265751 sau pm
Attached Images
  
__________________
Sa nu mergi niciodata mai repede decat poate sa zboare ingerul tau pazitor!
mirel_mrl is offline   Reply With Quote
Old 08-10-13, 16:01   #2
mike_4tuning

Stage 5
 
mike_4tuning's Avatar
 
Join Date: Mar 2010
Posts: 439
Default Re: vand/schimb chiuloasa bmw e36 m40 b16

Quote:
Originally Posted by mirel_mrl View Post
chiuloasa este completa,impecabila..are supapele rectificate si semeringurile noi noute...am facut o pt mn dar am descoperit problema grava la vibrochen si pana la urma am cumparat motor complet (mai mare).


mai am si toate piesele de pe acel motor (fara vibrochen si bloc),pt orice piesa,intrebati.


ma intereseaza schimburi cu fete de usi,scaune si banchete(nerupte) pt sedan,macarale fata electrice cu motorase (sedan)...ofer si diferenta daca e cazul!

pret chiuloasa:270 lei

contact:0762265751 sau pm
Salut...daca mai ai bobina de inductie de m40 pot sa iti dau la schimb pe ea un ecu de m40 si niste module geamuri inchidere calculator asc....
mike_4tuning is offline   Reply With Quote
Reply


- Copyright 2024 4Tuning -