Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > MASINA MEA > BMW > Piese BMW de vanzare

Reply
 
Thread Tools
Old 12-09-11, 15:03   #16
RoByNeT
AirRide Lover

Stage 5
 
RoByNeT's Avatar
 
Join Date: Jun 2008
Posts: 6,023
Member of:
[Moderators]
[Observator 4tuning]
[PARTICIPANT CURSE]
[BMW]
[SKODA]
[4Rally]
[Competitor CNCA]
[STREETMANIACS]
[AUDI]
Default Re: Cumpar interior E46 M-Texture/Alcantara

Quote:
Originally Posted by plictisit View Post
vreau manual pentru ca oricum o sa ii fac reglajul decat o data si asa o sa ramana, electric pentru ? sa fie mai greu dupa ce ca dispun de prea multa putere
Te`ai gandit mult pana sa dai explicatia asta ? De ce ti`ai pus faruri cu lupa si angel cand aveai fara ? Nu ai mai pus in greutate ? De ce nu mergi pe table pe 15 si mergi pe roti late 17" ? Cred ca iti dai seama singur...
__________________

RoByNeT is offline   Reply With Quote
Old 14-09-11, 21:55   #17
plictisit

Stage 5
 
plictisit's Avatar
 
Join Date: Jul 2009
Posts: 5,135
Member of:
[Moderators]
[Observator 4tuning]
[PARTICIPANT CURSE]
[Inferno Motorsport]
[Echipa de sprijin]
[4Rally]
Default Re: Cumpar interior E46 M-Texture/Alcantara

@ skillzu: nu ma incanta cu nimic electric, chiar imi place manual, chiar nu imi plac dotarile de genul asta, scaune electrice, pilot automat, perdeluta electrica, pun si niste mahon si aia e .. pur si simplu imi place manual, aia cu greutatea e si aia o chestie, dar ma rog, mai trebuie si conectate, ca eu nu am avut electrice, dar nici nu vreau .. e ca si cu folia, nu imi pun ca nu imi place, fiecare cu deciziile lui .. intradevar, e posibil sa dureze ceva pana gasesc, dar astept .. nu ma grabesc nicaieri, chiar imi doresc manual
@ robynet: daca tu compari un scaun electric / manual cu faruri cu lupa / fara .. gandeste-te despre ce diferenta de kg e vorba, la faruri pana in 5 kg poate, desi am zis mai mult sa fie acolo o cifra mai mare, si la scaun .. sa nu poti sa il ridici pe cel electric singur de cat de greu e

oricine are vreo informatie despre vreun interior de genul e binevenit sa scrie aici ..
__________________
There's a simple rule when buying a car. If it's been modified, especially lowered, walk away.
plictisit is offline   Reply With Quote
Old 14-09-11, 22:45   #18
dani_smarandescu
BMW Driver

Stage 5
 
dani_smarandescu's Avatar
 
Join Date: Mar 2009
Posts: 1,913
Member of:
[BMW]
[PARTICIPANT CURSE]
[Old School Cars]
Default Re: Cumpar interior E46 M-Texture/Alcantara

Quote:
Originally Posted by plictisit View Post
@ skillzu: nu ma incanta cu nimic electric, chiar imi place manual, chiar nu imi plac dotarile de genul asta, scaune electrice, pilot automat, perdeluta electrica, pun si niste mahon si aia e .. pur si simplu imi place manual, aia cu greutatea e si aia o chestie, dar ma rog, mai trebuie si conectate, ca eu nu am avut electrice, dar nici nu vreau .. e ca si cu folia, nu imi pun ca nu imi place, fiecare cu deciziile lui .. intradevar, e posibil sa dureze ceva pana gasesc, dar astept .. nu ma grabesc nicaieri, chiar imi doresc manual
@ robynet: daca tu compari un scaun electric / manual cu faruri cu lupa / fara .. gandeste-te despre ce diferenta de kg e vorba, la faruri pana in 5 kg poate, desi am zis mai mult sa fie acolo o cifra mai mare, si la scaun .. sa nu poti sa il ridici pe cel electric singur de cat de greu e

oricine are vreo informatie despre vreun interior de genul e binevenit sa scrie aici ..


am si io la vanzare un interior de M3 e46 piele gri tot electric, si chiar ma miram ce drecu au de sunt asa grele chiar ca nu le poti ridica de jos
scuze de off
dani_smarandescu is offline   Reply With Quote
Old 17-09-11, 02:17   #19
plictisit

Stage 5
 
plictisit's Avatar
 
Join Date: Jul 2009
Posts: 5,135
Member of:
[Moderators]
[Observator 4tuning]
[PARTICIPANT CURSE]
[Inferno Motorsport]
[Echipa de sprijin]
[4Rally]
Default Re: Cumpar interior E46 M-Texture/Alcantara

bump!
plictisit is offline   Reply With Quote
Old 18-09-11, 23:13   #20
plictisit

Stage 5
 
plictisit's Avatar
 
Join Date: Jul 2009
Posts: 5,135
Member of:
[Moderators]
[Observator 4tuning]
[PARTICIPANT CURSE]
[Inferno Motorsport]
[Echipa de sprijin]
[4Rally]
Default Re: Cumpar interior E46 M-Texture/Alcantara

bump!
plictisit is offline   Reply With Quote
Reply


- Copyright 2024 4Tuning -