Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > MASINA MEA > DACIA > Piese Dacia de vanzare

Reply
 
Thread Tools
Old 31-12-12, 17:11   #1
x19fordcapri69

Stage 1
 
x19fordcapri69's Avatar
 
Join Date: Dec 2012
Posts: 13
Default carenaje pentru roti

salut dacistilor am vazut la cineva carenaje puse la aripi la dacia 1300 dar nu am reusit sa vb cu proprietarul .Am intrebat pe la magazinele de pise auto dar am primit acejasi raspuns: am avut dar nu stim daca se mai gasesc. acelea din plastic sau fibra . Ma poate ajuta cineva sau are cineva de vanzare? multumesc si LA MULTI ANI!
x19fordcapri69 is offline   Reply With Quote
Old 31-12-12, 19:54   #2
Marian06tzw

Stage 5
 
Marian06tzw's Avatar
 
Join Date: Dec 2009
Posts: 653
Member of:
[DACIA]
[BMW]
Default Re: carenaje pentru roti

Quote:
Originally Posted by x19fordcapri69 View Post
salut dacistilor am vazut la cineva carenaje puse la aripi la dacia 1300 dar nu am reusit sa vb cu proprietarul .Am intrebat pe la magazinele de pise auto dar am primit acejasi raspuns: am avut dar nu stim daca se mai gasesc. acelea din plastic sau fibra . Ma poate ajuta cineva sau are cineva de vanzare? multumesc si LA MULTI ANI!
Da ti-a raspuns bine Nu se mai gasesc!!
Marian06tzw is offline   Reply With Quote
Old 01-01-13, 11:44   #3
sandor406
Dacia Driver

Stage 5
 
sandor406's Avatar
 
Join Date: Aug 2008
Posts: 2,493
Member of:
[DACIA]
Default Re: carenaje pentru roti

nu se mai fabrica de alea = deci nu o sa mai gasim veci in magazine de alea !!! eventual pe la cineva la care i-am mai ramas! eu stiu pe cineva de are 2 bucati din fibra,sunt de spate, folosite, dar in stare buna, nu spart nu nimic, numa trebe puse pe masina!daca te intereseaza vorbim!salut
__________________
sandor406 is offline   Reply With Quote
Reply


- Copyright 2024 4Tuning -