Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > MASINA MEA > MINI > Anunturi Auto MINI

Reply
 
Thread Tools
Old 15-02-10, 14:33   #1
SEE85YA

Stage 1
 
Join Date: Feb 2009
Posts: 22
Default Vand eleron

vand un eleron de MINI cooper din carbon!!
SEE85YA is offline   Reply With Quote
Old 17-02-10, 16:14   #2
B11EAU

Stage 5
 
B11EAU's Avatar
 
Join Date: Feb 2005
Posts: 448
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: Vand eleron

O poza? Un pret? Un mijloc de contact? Greutate? ...
B11EAU is offline   Reply With Quote
Old 18-02-10, 08:17   #3
SEE85YA

Stage 1
 
Join Date: Feb 2009
Posts: 22
Smile Re: Vand eleron

pozele sunt facute cu telefonul , este eleron original de mini cooper si imbracat in fibra de carbon cu rasina ... greutatea unui eleron normal !!! fibra de carbon are 128 de grame pe metru patrat !!
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	18022010301.jpg
Views:	155
Size:	641.8 KB
ID:	1320871   Click image for larger version

Name:	18022010302.jpg
Views:	135
Size:	623.5 KB
ID:	1320872  
SEE85YA is offline   Reply With Quote
Old 27-02-10, 10:39   #4
dogarel2

Stage 2
 
Join Date: Jun 2007
Posts: 72
Member of:
[Anonymous Motorsport ]
Default Re: Vand eleron

E pentru R50/53 sau R56?
dogarel2 is offline   Reply With Quote
Old 27-02-10, 12:00   #5
SEE85YA

Stage 1
 
Join Date: Feb 2009
Posts: 22
Default Re: Vand eleron

Quote:
Originally Posted by dogarel2 View Post
E pentru R50/53 sau R56?
m-ai bagat in ceata ! nu cunosc !:P
SEE85YA is offline   Reply With Quote
Old 01-03-10, 09:16   #6
dogarel2

Stage 2
 
Join Date: Jun 2007
Posts: 72
Member of:
[Anonymous Motorsport ]
Default Re: Vand eleron

Scuzoaiele mele :P :
E pentru modele pana in 2006 sau dupa?
dogarel2 is offline   Reply With Quote
Old 01-03-10, 09:18   #7
SEE85YA

Stage 1
 
Join Date: Feb 2009
Posts: 22
Default Re: Vand eleron

Quote:
Originally Posted by dogarel2 View Post
Scuzoaiele mele :P :
E pentru modele pana in 2006 sau dupa?
ne vedem si il vezi ... nu stiu nici eu sigur !daca esti interesat vb 0726322575
SEE85YA is offline   Reply With Quote
Old 02-03-10, 07:54   #8
dogarel2

Stage 2
 
Join Date: Jun 2007
Posts: 72
Member of:
[Anonymous Motorsport ]
Default Re: Vand eleron

M-am interesat si este pentru R56. Nu se potriveste la mine din pacate. Spor la vanzare.
dogarel2 is offline   Reply With Quote
Old 17-03-10, 17:05   #9
AlliedComposites


Stage 5
 
Join Date: Jul 2007
Posts: 1,083
Member of:
[4Tuning International]
Default Re: Vand eleron

aveti grija fratilor, asta nu e eleronul lui! il incepusem eu pentru un client, si cand amicu lu asta mi-a dat teapa au ramas piesele la el... acuma jegu asta incearca sa o vanda!!!! o sa-l contactez pe proprietar!!!
AlliedComposites is offline   Reply With Quote
Old 17-03-10, 17:13   #10
AlliedComposites


Stage 5
 
Join Date: Jul 2007
Posts: 1,083
Member of:
[4Tuning International]
Default Re: Vand eleron

normal ca nu stie, nu e a lui!!! e furata
AlliedComposites is offline   Reply With Quote
Old 17-03-10, 18:00   #11
SEE85YA

Stage 1
 
Join Date: Feb 2009
Posts: 22
Default Re: Vand eleron

Quote:
Originally Posted by AlliedComposites View Post
normal ca nu stie, nu e a lui!!! e furata
da frate nu e a mea incerc sa imi recuperez banii din paguba ta ... oricum george ... ai citatie acasa baiatule ... si dosarul e pe rol ... ai fost tepar si esti un tepar ... de la bun inceput ... te-ai scuzat ca prietenii ti-au dat teapa ca nu esti serios ... te-am lasat sa iti faci treaba si acum ...te-ai dat lovit ... asta e nu pot decat sa te felicit ... ai dat teapa foarte frumos ... prost sunt eu si restul care ne-am luat-o ... dar stii tu vorba aia cine rade la urma rade mai bine ... bv tie multa bafta in continuare !

ps: domnule george ... mailurile de la tine sunt o comoara !!!
ps2: nu credeam ca o sa mai pot face ceva .... insa romania incepe sa ma surprinda in mod placut!
bafta la peste !!!
SEE85YA is offline   Reply With Quote
Old 17-03-10, 18:13   #12
SEE85YA

Stage 1
 
Join Date: Feb 2009
Posts: 22
Default Re: Vand eleron

ideea este ... ai spus ca este furata ? de unde este furata ? cine ti-a dat tie teapa ? sau mai bine zis cine a dat teapa .... hai sa facem putina lumina in cazul asta : https://forum.4tuning.ro/101-bazar-au...a/page-11.html

si va puteti convinge !!!
SEE85YA is offline   Reply With Quote
Old 17-03-10, 19:02   #13
AlliedComposites


Stage 5
 
Join Date: Jul 2007
Posts: 1,083
Member of:
[4Tuning International]
Default Re: Vand eleron

Quote:
Originally Posted by SEE85YA View Post
da frate nu e a mea incerc sa imi recuperez banii din paguba ta ... oricum george ... ai citatie acasa baiatule ... si dosarul e pe rol ... ai fost tepar si esti un tepar ... de la bun inceput ... te-ai scuzat ca prietenii ti-au dat teapa ca nu esti serios ... te-am lasat sa iti faci treaba si acum ...te-ai dat lovit ... asta e nu pot decat sa te felicit ... ai dat teapa foarte frumos ... prost sunt eu si restul care ne-am luat-o ... dar stii tu vorba aia cine rade la urma rade mai bine ... bv tie multa bafta in continuare !

ps: domnule george ... mailurile de la tine sunt o comoara !!!
ps2: nu credeam ca o sa mai pot face ceva .... insa romania incepe sa ma surprinda in mod placut!
bafta la peste !!!
ce paguba fratioare, ca esti bou si nu vii sa-ti iei piesele tale? Ce bani recuperezi tu ba parazitule, banii lu cornel? Ce treaba ai tu cu asta?? Baiatul asta cu mini aveati numarul lui de telefon si puteati sa-l sunati sa i-o dati, dar nu, ai ales sa o vinzi pe la spate desi NU E A TA!!!

ba maimutoiule, eu i-am dat mesaj deja baiatului, si daca nu raspunde il sun eu ba prostule si cu ala nu te joci prapaditule
AlliedComposites is offline   Reply With Quote
Old 18-03-10, 00:04   #14
AlliedComposites


Stage 5
 
Join Date: Jul 2007
Posts: 1,083
Member of:
[4Tuning International]
Default Re: Vand eleron

daca il stiti pe baiatul cu mini cooper S rosu, JOHN WORKS EDITION (probabil singurul din romania, sau cel putin in bucuresti), cu id de mess spagadi, va rog anuntati-l de acest topic ca eu nu mai am numarul lui!
Ca eu nu am putut sa ii termin in timp piesa e una, si la faza asta ii raman dator, dar cat timp cornel ti-a dat-o sa o vinzi in loc sa o dati macar omului inapoi sa i-o termine altcineva gandindu-te ca el o sa dea vina pe mine, pai iti meriti bataia
AlliedComposites is offline   Reply With Quote
Old 18-03-10, 08:10   #15
SEE85YA

Stage 1
 
Join Date: Feb 2009
Posts: 22
Default Re: Vand eleron

Quote:
Originally Posted by AlliedComposites View Post
daca il stiti pe baiatul cu mini cooper S rosu, JOHN WORKS EDITION (probabil singurul din romania, sau cel putin in bucuresti), cu id de mess spagadi, va rog anuntati-l de acest topic ca eu nu mai am numarul lui!
Ca eu nu am putut sa ii termin in timp piesa e una, si la faza asta ii raman dator, dar cat timp cornel ti-a dat-o sa o vinzi in loc sa o dati macar omului inapoi sa i-o termine altcineva gandindu-te ca el o sa dea vina pe mine, pai iti meriti bataia

Cum zici tu george , m-am saturat sa tot vorbesti ... eu tot o sa vand eleronul pt k nu mi-am scos eu paguba....cat despre baiatul despre care vorbesti tu si caruia tu i-ai dat teapa ... am vorbit cu el si a cumparat de la Bavaria si eleronul si inca ceva ... ! Daca tot zici k vorbeai cu el de ce nu il suni !! sau macar de ce nu i-ai raspuns la telefon sau baiatului cu alfa de ce nu i-ai dat piesele sau celui cu smart-ul ...sa mai continui ?

Pana nu imi vad eu piesele ... nu o sa incetez sa vand cupra lip-ul si nici eleronul hai mai vorbim !
SEE85YA is offline   Reply With Quote
Reply


- Copyright 2024 4Tuning -