Go Back   Forum 4Tuning > AUTO COMERCIAL > Bazar CAR AUDIO > HU - CD Playere / MP3

HU - CD Playere / MP3 Head Unit, HU, CD Playere MP3, MP3 Player Auto, Casetofoane Auto, Radio CD Player, audio

Reply
 
Thread Tools
Old 26-08-05, 16:03   #1
razvanoltu
4 Speed Squad Member

Stage 5
 
razvanoltu's Avatar
 
Join Date: Aug 2005
Posts: 651
Member of:
[4 Speed Squad]
Default Vand Sony Xplod CDX-7710 Made in USA

Cautati pe net detalii tehnice (gasiti cateva det teh + filmuletz cu ecranul grafic animat la xplodsony.com , mai gasiti cate ceva pe google).

Este vorba de versiunea nou noutza Sony Xplod CDX-7710 facut in State, deci marfa de calitate exceptionala si adus din state acum 2 luni nou noutz... + telecomanda

L-am folosit 2 luni, este in aceeasi stare ca si atunci cand l-am scos din cutie. Calitatea sunetului este de invidiat , ecranul grafic mare ,animat si cu 8 nuante , controlul pe subwoofer combinat cu filtrele low pass si high pass sunt un mare atu. In plus DSO si BBS MP nu transforma sunetul intr-unul metalic cum fac enhancerele de obicei. Protectia la socuri e super (nu numai pe hartie) mai ales ca am mers prin bucuresti.... cert e ca CD-urile nu sar daca va faceati probleme.

Pentru cei care stiu sa aprecieze o scula e un targ f. bun.

La noi nu exista in magazine, cel mai apropiat (si inca nu am vazut la sony) e CDX7700 care o sa apara pe la 17mil mi-au zis aia de la sony cand m-am interesat (si o sa scrie pe el made in china).

Ofeta mea: 12.5 mil

Poate fi vazut la lucru pe masina mea si testate toate functiunile ... am si sub asa ca putem face si teste si pe lpf... accept orice testare
__________________
Respecta partenerii de trafic!
razvanoltu is offline   Reply With Quote
Reply


- Copyright 2024 4Tuning -