Go Back   Forum 4Tuning > Curse > Curse de Accelerare - Liniute > Starea curselor auto

Starea curselor auto analiza 4tuning a momentului... starea de fapt si de drept...

Reply
 
Thread Tools
Old 23-10-04, 23:35   #1
luca

Stage 5
 
luca's Avatar
 
Join Date: Aug 2004
Posts: 1,491
Member of:
[2 Roti]
Default

Vedeti ca niste poze si filmulete am pus si noi la evenimente in caz ca aveti nevoie, dar oricum cred ca a facut destule ZoliaT.
luca is offline   Reply With Quote
Old 23-10-04, 23:36   #2
Gratzian
Administrator

Stage 5
 
Gratzian's Avatar
 
Join Date: Feb 2004
Posts: 4,465
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default

Gratzian is offline   Reply With Quote
Old 24-10-04, 03:13   #3
BogdanSHA

Stage 5
 
BogdanSHA's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 573
Default

Ce amuzant...Si ca de-obicei, mediatizarea a fost cea care a lasat cel mai mult de dorit...

In fine, e normal si bine ce se intampla - toate animozitatile \"se muta pe asfalt\" insa la fel de normal este ca tot ele sa apara si in afara asfaltului...din pacate Oricum, directia e buna, nu?
__________________
...spuse el...si mai lua o gura de fan...
BogdanSHA is offline   Reply With Quote
Old 24-10-04, 16:52   #4
SEBASTIAN

Stage 5
 
SEBASTIAN's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 12,504
Member of:
[Mitsubishi]
[PARTICIPANT CURSE]
[SUBARU]
Default LEGAL RACING



Eu am un punct de vedere cu totul si cu totul diferit.
Nu vad disputele si miza lor.
Daca tot am fost la Plopeni era anormal sa nu-mi expri cateva din idei in folosul curselor auto.
Legal Racing nu considera si chiar nu are adversari daca exista va rog sa-i definiti.
Referitor la etapa Plopeni singurl lucru bun e ca s-a tinut restul dupa parerea mea sub nota de trecere.
As vrea sa nu luati aceasta remarca ca fiind un atac dar daca considerati ca e cazul ma puteti provoca si va spun ca am suficiente argumente.
__________________
Professional DynoTuning
sebastian@racingcode.ro
0723691731

SEBASTIAN is offline   Reply With Quote
Old 24-10-04, 17:11   #5
GSi

Stage 5
 
GSi's Avatar
 
Join Date: Dec 2003
Posts: 657
Member of:
[Midnight Racers]
Default

Sunt sigur ca lumea e curioasa sa afle ce inseamna \"sub nota de trecere\" in viziunea Legal Racing.
GSi is offline   Reply With Quote
Old 24-10-04, 17:39   #6
luca

Stage 5
 
luca's Avatar
 
Join Date: Aug 2004
Posts: 1,491
Member of:
[2 Roti]
Default

Eu imi spun acum parerea despre ce a fost, nu critic. Deci locul a fost prea mic, mult prea mic, totul a tinut cam putin, numai lume care nu avea ce cauta acolo, putine masini. Pacat ca NSL a venit la sfarsit, poate aveau si ei pe cineva ca Cioara (care parca e din Craiova ), baiatul ala nu e nabun cum spunea lumea pe acolo, el e chiar talentat si se vede ca are ceva ani de condus in spate. Daca era nebun lovea ceva la cate a facut, dar se vedea ca are deplin control asupra masinii, ce mai pot sa spun, genial. Multi baieti cu masini bune s-au cam facut de ras, de asta se spune ca la indemanare conteaza soferul nu masina, si s-a vazut foarte clar (respect pt. baiatu cu dacia rosie).
A iesit bine dupa parerea mea, mai ales ca stiu cat de greu e sa organizezi asa ceva. Era tare daca se gandeau sa foloseasca toata partea aia unde erau masinile parcate si sa continue indemanarea pe acolo, un fel de circuit. Oricum e mai bine decat nimik, respect pt. Midnight ca s-au mai gandit si ei la soferii buni care se fac de ras la liniute ca nu au sub capota hergheliile pe care le au baietii cu ceva mai multi bani, si aici si-au luat revansa.
Chiar daca lumea spune ca a fost urat, ca au venit degeaba, aceste curse ajuta la dezvoltarea acestui fenomen la noi in tara, deci eu ce pot sa spun, decat ca ati facut o treaba buna si sper sa o faceti din ce in ce mai bine si acum asteptam cursa de pe Baneasa care stiu sigur ca va iesi bine, cel mai bine e ca suntem la noi in \"ograda\" si ne vom simti bine.
Incheiere: Dupa parerea mea fenomenul curselor auto din tara noastra ia amploare, si sper ca cativa ani sa fie recunoscut drept sport, sa se organizeze etape si clasamente si ierarhii si tot asa.
Mult succes.
__________________
luca is offline   Reply With Quote
Old 24-10-04, 21:06   #7
Gabi
Super Moderator

Stage 5
 
Gabi's Avatar
 
Join Date: Aug 2003
Posts: 14,537
Member of:
[Super Moderators]
[Moderators]
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"luca\"
[...] Cioara (care parca e din Craiova ), baiatul ala nu e nabun cum spunea lumea pe acolo, el e chiar talentat si se vede ca are ceva ani de condus in spate. Daca era nebun lovea ceva la cate a facut, dar se vedea ca are deplin control asupra masinii [...]
E nebun, crede-ma, dar pe langa faptul ca e nebun, e prea shef cu volanu' Cine-l stie, isi da seama ce vreau sa spun
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	codrut_boom.jpg
Views:	352
Size:	28.4 KB
ID:	11312  
Gabi is offline   Reply With Quote
Old 25-10-04, 01:04   #8
Gratzian
Administrator

Stage 5
 
Gratzian's Avatar
 
Join Date: Feb 2004
Posts: 4,465
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default

ce faci gabi, tocmai tu sa cazi in off-topic?
Gratzian is offline   Reply With Quote
Old 25-10-04, 10:52   #9
Bogdan_16v
Guest
 
Posts: n/a
Default

N-am fost la eveniment, felicitari pt organizarea evenimentului...insa din ce am vazut in poze permiteti-mi sa am o parere pur obiectiva: daca era unul mai neindemanatic, spulbera jumatate din spectatori...
Oricum, bafta in continuare!
  Reply With Quote
Old 25-10-04, 17:45   #10
Lucian

Stage 5
 
Lucian's Avatar
 
Join Date: May 2004
Posts: 5,034
Member of:
[Streetline-CCC]
Default

Data viitoare va fi mai bine si sa speram ca vom avea si mai mult spatiu. Acum am incercat sa ne folosim la maxim de ce avem nu sa ne gadim ca ar fi fost frumos sa avem altceva. Cat despre profesorii care dau note de trecere ... in primul rand noi nu am vrut sa luam 1 (care se da pt copiat) . Nu de alta dar poate copiam de la unu' care nu stia ce face . Va pup si va iubesc !
__________________

RENAULT Clio RS 197

SMART ROADSTER

AUDI A3 SPORTBACK
Lucian is offline   Reply With Quote
Old 25-10-04, 18:13   #11
shadow

Presedinte AfterDark Racing

Stage 5
 
shadow's Avatar
 
Join Date: Jul 2004
Posts: 1,876
Member of:
[Moderators]
[AfterDark Racing]
[PARTICIPANT CURSE]
[Honda]
Default

Cursa de la Plopeni a fost cu siguranta un pas in fatza.
Un lucru este sigur, acest fenomen este pe drumul cel bun.
shadow is offline   Reply With Quote
Old 06-12-04, 22:05   #12
orlando

Stage 5
 
orlando's Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 2,595
Member of:
[Hyundai]
Default

sunt de acord cu shadow!!!!!!!!!
orlando is offline   Reply With Quote
Old 06-12-04, 22:31   #13
Bogdan_16v
Guest
 
Posts: n/a
Default

Incepusem sa ne ingrijoram, deja 2 saptamani si nu mai dadeai nici un semn ca ai fi de acord sau nu cu shadow...bine ca ne-ai zis...
  Reply With Quote
Old 06-12-04, 23:32   #14
luca

Stage 5
 
luca's Avatar
 
Join Date: Aug 2004
Posts: 1,491
Member of:
[2 Roti]
Default

Prietene iar incepi si iar se ia lumea de tine, cred ca ai avut chef sa postezi nu?
luca is offline   Reply With Quote
Old 17-12-04, 16:02   #15
celica

Stage 1
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 16
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"shadow\"
Cursa de la Plopeni a fost cu siguranta un pas in fatza.
Un lucru este sigur, acest fenomen este pe drumul cel bun.
In pasi de dans a fost un pas inainte si doi inapoi iar daca va place la dalea sa participati voi ca noi restul ne-am scarbit de vorbe goale.
A anuntat o ... la Ploiesrti care s-a lasact cu demostratie care nu are loc nici la circ, e prea ieftina dar buna la Plopeni.
Ce parere aveti de ceva la Radauti?
celica is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -